Jump to content
itcebel

Раздрнъча се!?

Recommended Posts

Направих проба няколко пъти с пали/гаси -дрънка.Изкарах от гаража, напред -назад 5-6м.и    изчезна.Съединителя струва ми се отделя добре /долу ниско/ Мнения и съвети от вас! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за комбайна ли става дума или за балировачка

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ми намирисва.... на демпферен маховик......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тримата (гледам има и едно плюсче) не сте прави. Под гордата титла "член" пише Кара:Honda cr-v 3 2.0 150 к.с. газ/бензин. Не знам, кога е написано, може и да се е появило след вчера 23:13. Ако е така се извинявам.

 

Нямам идея относно мистериозното дрънчене. Може да е всичко, което се върти, или вибрира около дигателя - съединител, предпазни ламарини около аспусите, или капаци по двигателя.

 

п.п. Градски, не се сещам кой си, може и да те познавам, или ти мене. Драсни едно лично.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... Под гордата титла "член" пише Кара:Honda cr-v 3 2.0 150 к.с. газ/бензин. .......

вчера не го пишеше

така вече отпада демпферния маховик 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно!!! Не го пишеше,за което се извинявам :worthy: Днес я включих на диагностика/имам DELFI от PIKASSO -то/ няма записани грешки  ,е  ако могат да се запишат!  :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш една дълга отвертка и я долепяш до ангренажния капак.Долепяш си ухото до дръжката и слушаш какво се случва като някой друг угаси колата.После пак пишеш тук да кажеш резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упражнението с отвертката го направих! Нищо  не чух,нали е с верига.Дрънченето,както се появи така и изчезна,но за мен е притеснително .Всеки раб. ден изминавам 170/180 км.,а перспективата  платформи ,боли глава.Ще изчакам майстора  от морето и ще пиша пак какво е станало?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е минал боклук през хидравличния опъвач на веригата и след това налягането го е избутало.След следващата смяна на масло кажи на майстора си да прекара магнит през отработеното масло,както и да разпори масления филтър за следи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непременно,но се случи  съвсем скоро след смяната му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубо,глупаво недоглеждане от моя страна !! :dunno: Когато в гаража има оставен пакет на които не обръщаш внимание при допир с ауспуха се получава '"раздрънчаване" Моля за извинение !!  :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уби ни....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е умишлено,но беше си шокиращо!От скоро я карам и изведнъж......няма кои да погледне след маневрата в гаража.Още един път извинения и благодарности за опитите да помогнете!!!:bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...