Jump to content
Guest honda_25

сервиз хонда за газ в пловдив

Recommended Posts

Guest honda_25

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.
благодарско колега тези дни ще отидя да ги вида тези пичове,да оправят моита хубавица .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.
благодарско колега тези дни ще отидя да ги вида тези пичове,да оправят моита хубавица .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.
благодарско колега тези дни ще отидя да ги вида тези пичове,да оправят моита хубавица .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив:Не съм много добре в обясненията но ще пробвам.Едните газаджии се намират:Караш по бул "6-ти септември" стигаш колелото на ''billa''(shell) завиваш наляво и тръгваш посока река Марица,след това около 20метра и като си до shell завиваш надясно и тръгваш успоредно на реката посока квартал Изгрев,минаваш под моста и на 100 метра в дясно има един вход,вътре има автомивка(от дясно) и няколко автосервиза.В дъното в ляво са газаджийте.Те май слагаха и на Майната на Accorda.Прати му лично ако не си разбрал моето разяснение.Другите ,които са в час се намират в квартал Кючук Париж,но за съжаление не мога много да обясня много добре за тях.....зад заведение''Марая"-ако знаеш къде е?.Караш по бетонният мост минаваш покрай БИЛА в Кичука продължаваш направо по паважа до заведение Айсберг,там завиваш наляво(вече си на търсеният булевард ,където е заведението.Преди "Марая" завиваш наляво и първата в дасно(така си зад заведението) и завивайки пак наляво си на въпросната задънена пресечка-карайки по нея на 50 метра от дясно са газаджиите.В малък гараж са ,но със сигурност знаят за какво става дума,едни от първите в града са,имат и газ анализатор.Дано съм от полза :P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти телефон 0887744136 - Това според мен са най-добрите газаджии в пловдивко ... да не кажа и в по големи граници !!!Много съм доволен от тях ... всяка кола моя е минала от там и до сега не съм имал никакав проблем !!!Бяха първите в БГ където почнаха да правят Газов Инжекцион - и са много добри майсторчета ...Пример: За да си имате представа, че са готини хора .... една от първите Газови инжекционни инсталации в БГ беше правена на баща ми в този сервиз, на БМВ - тогава стана фал и изгоря компютъра - дори не се разбра в кой е вината - Шефа дойде при баща ми и му каза - Остави колата при нас, ние ще ти купим нов Компютър (струва 1700лв) а докато ти направим колата - ще се возиш само на таксита - ние ще ти плащаме касовите бележки .....Смятай сам дали не са готини хората .....п.с. Там имат и копие от моя Емолатор на ХОНДА ... няма да ти свети грешката в Компютъра на ГАЗ ....Поздрави!

Редактирано от SLADURA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив:Не съм много добре в обясненията но ще пробвам.Едните газаджии се намират:Караш по бул "6-ти септември" стигаш колелото на ''billa''(shell) завиваш наляво и тръгваш посока река Марица,след това около 20метра и като си до shell завиваш надясно и тръгваш успоредно на реката посока квартал Изгрев,минаваш под моста и на 100 метра в дясно има един вход,вътре има автомивка(от дясно) и няколко автосервиза.В дъното в ляво са газаджийте.Те май слагаха и на Майната на Accorda.Прати му лично ако не си разбрал моето разяснение.Другите ,които са в час се намират в квартал Кючук Париж,но за съжаление не мога много да обясня много добре за тях.....зад заведение''Марая"-ако знаеш къде е?.Караш по бетонният мост минаваш покрай БИЛА в Кичука продължаваш направо по паважа до заведение Айсберг,там завиваш наляво(вече си на търсеният булевард ,където е заведението.Преди "Марая" завиваш наляво и първата в дасно(така си зад заведението) и завивайки пак наляво си на въпросната задънена пресечка-карайки по нея на 50 метра от дясно са газаджиите.В малък гараж са ,но със сигурност знаят за какво става дума,едни от първите в града са,имат и газ анализатор.Дано съм от полза :huh::dry:

да, там си слагах уредбата наистина, добре я монтираха, както исках аз, но след това искаше някои донастройки и се оказаха доста нелюбезни - единия път точно за 30 секунди работа чаках почти 2 часа(!!!) на слънцето, не мисля че е редно това, явно ги дразни да поддържат АГУ в гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В Пловдив:

Не съм много добре в обясненията но ще пробвам.Едните газаджии се намират:

Караш по бул "6-ти септември" стигаш колелото на ''billa''(shell) завиваш наляво и тръгваш посока река Марица,след това около 20метра и като си до shell завиваш надясно и тръгваш успоредно на реката посока квартал Изгрев,минаваш под моста и на 100 метра в дясно има един вход,вътре има автомивка(от дясно) и няколко автосервиза.

В дъното в ляво са газаджийте.Те май слагаха и на Майната на Accorda.Прати м

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се обяснява но не съм доволен от тия покрай река Марица (зад Бриколажа).Проблемите си ги реших в Ласков газ - за които колегите споменаваха - намират се зад Мараята в Кучука, някой беше дал и телефон 0887744136

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.
много добре работят момчетата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...