Jump to content
M_I_T_A_K_A

Среща запивка край Русе 2

Recommended Posts

Здравейте! От доста време се говори за повторно събиране на хижа, поради ред обстоятелства, това нямаше как да се случи. Днес ходих до хижата на която бяхме и предния път за да говоря за пореден път с хижарите и имам резултат. Хижата все още работи само със служители на общината, но понеже хижарката е наш човек каза, че ще се опита да ни уреди да минем като общинари, но от нас се иска да решим кои дати и да и се обадим по навреме. Вариантите са: 17-19.04.09г., но при тези дати може да има проблем, че е Велик ден. 24-26.04.09г., но до колкото разбрах 25-ти е работен ден а на нас ни се иска да е петък, събота и неделя и в случая става малко кофти. Вариянта 01-03.05.09г. пак се пада празници и незнам.... като че ли 08-10.05.09г. е най-удачно, защото няма празници а и ще има време за организиране на всичко, но все пак и вие си кажете мнението. Сега за самата хижа. Както повечето от Вас знаете тя е след основен ремонт. Във всяка стая има ламинат, напълно ново обзавеждане, телевизор с булсатком, ПВЦ дограма, климатик и т.н., но най-важното е, че цената е същата за нас а именно 7,20 на легло което си е... мисля, че коментара на цената е излишен. Капацитета и е 19 легла и един апартамент за който ще разбера дали ще можем да го ползваме като уточним датите. Има 2 големи барбекюта, което ни улеснява допълнително. Новостите не са само това и съм сигурен, че ще ви допадне повече от преди. Спирам до тук с писанията и прехвърлям топката във Вашето поле с молбата да се отнесем със сериозност за да можем да организираме всичко навреме. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам 1,2,3 май тъкмо има и повот да ни доидат гости за Писта Русеи най важното ще има каде да преспят :lol: това е моето мнение по въпроса с хижата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....еми аз да питам дали може да е с едно преспиване,че три дена на Хижата не ми се стои :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм сьгласен стига да сьм свободен на тези дати дето ги мислите щото може да сам на бачkане :rant::D но иначе сьм за хижата а и цената на легло си струва :D Но ако сьм фрееее познаите как ще се нацепя :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам 1,2,3 май тъкмо има и повот да ни доидат гости за Писта Русеи най важното ще има каде да преспят

Едва ли 19 легла ще са достатачни за нас русенците, че и за по голяма група с гости за пистата. Предния път без кои знае колко гости я напалнихме пак за сега незнам след като всички знаете колко добре си прекарахме. Очаквам предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дано да си прав митакдано да я напълним пак нищо се незнае все пакаиде ще обсъдим в четвъртък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интереса не е много голям. Днес на седмичната среща поговорихме по темата и мислим ако на 25-ти този месец няма много хора на работа да я направим тогава и затова, ако може да си кажете мнението за това ще е много добре. Има и още нещо... Колко дни да бъде? Дали петък, събота и неделя или само събота и неделя. Очаквам отговори за да знам какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак нормално е още никой да не смее да каже дали ще или няма да може.Предполагам че на 16 на седмичната ще има значително повечко желаещи (мое лично мнение).Лично се надявам такива да има защото повече хора - по голям купон все пак.А как стой вапроса сас консумации и т.н.Мислил ли си нещо по вапроса.Аз сам за сабирането но и аз още не мога да дам категоричен отговор.Колегите могат да дадат някое предложение ,мисля че ще е полезно защото само Русенския отбор сме поизостанали така като гледам форума.Поздрави на всички хонда маняци :):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво се услушвате сега като гърмяни зайци? Не ви ли стига,че рошавият ходи пет пъти до там да се моли като просяк, и да кандардисва хората да ни приемат? Ако мислите,че сме най-смотания клуб и неможем една хижа да направим,защо не го казахте на месечната? Ако продължавате с тази активност,скоро няма да съществуваме като клуб.И без това сме толкова разредени,че от време на време се питам има ли смисъл всичко това.Сега е момента да видим колко са сериозните и колко са дрънкалата в този клуб.Да ме извиняват за тона тези които ще се почувстват засегнати ( а такива определено трябва да има) ама след седмични сбирки с по 5-6 човека и месечни с по 10-12... :D неможах да се сдържа.ДАТИ ЗА ХИЖАТА : 24;25;26- АПРИЛ.Ай да ва вида сега! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм навит за една нощувка и как тъй да няма желаещи на месечната не бяхме малко хора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом така ребром поставяте въпроса - ще участваме с жената :) Кога и къде и колко трябва да се дадат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как стой вапроса сас консумации и т.н.Мислил ли си нещо по вапроса.

Консумацията, ще е както и предния път... всеки си носи каквото пие а за яденето, мезетата, салатите и т.н. ще се погрижа аз.

Кога и къде и колко трябва да се дадат?

Това ще го доуточним, след като доло горе се види кой ще идва.п.п. bat'koko мерси за помоща... по често им стягаи сармите:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,колеги!Я разгледаите тая тема:за децатаВижте там дали не можете нещо по въпроса да напраите кат се сберете.Весел и як купон! :P;):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я разгледаите тая тема:за децата

Ще поговорим по въпроса бате Емчо... инициативата си я бива.По темата за хижата... явно интереса не е кой знае колко голям така че се обаждам да я запазя за 25/26-ти (1 нощувка) пък който иска да идва. То човек да се помъчи да ви организира нещо и от вас да се иска да кажете 2 думи за да знам колко мръвка да се купи, но както и да е. Просто нестава да ми кажете на 24, че ще идвате, така че спирам да ви се моля. Айде със здраве. Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Ей Митак ама много зор значи, мислех утре да говорим ама щом са на зор нещата. Просто напоследък работата ме притиска яко , а и не знаех дали ще се бачка на 25-ти (и още незнам де), ама и да бачкам пак ще дойдем за вечерта, тей че брой още две легла ;) . Пък дано да не съм на работа, че тая Японска среща много ме надъхва ;) . Абе споко ще стане работата :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... пичове, има промяна в плана. Днес говорих с хижарката за датите... от общината са и казали, че на 25-ти, Русе ще е домакин на някакъв семинар на малките хора в България и познайте къде ще ги настанят за нощувката. Та хижарката ни е уредила с шефа си за датите 09/10.05.09г. Ще трябва обаче да се даде и капаро и ще ви помоля да подходите по сериозно към нещата и да ми кажете бройка на присъстващи и да ми дадете по половината пари за нощувката (по около 4 лв.) за да ги дам на жената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тогава се пада Писта Русе. Има промяна в датите и мероприятието ще е на 9-10.05

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей колеги  :P имате обещание да ни посрещнете в Русе. Знаете, че ще ви идваме на гости за това имайте ни в предвид :P “Matheo” е прав, сменени са датите, ралито в Русе е на 9-10.05 за това ни очаквайте на 10.05.09г. (неделя)  :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми значи на Японската среща ще се разберем пак и да дадем парите то тогава ще ни е и месечната :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе що не вземат колегите от Търново да дойдат на 08.05 да направим с тях една хижа?На 09 като се събудим ще отидеме да гледаме тренировките,ще си направим още една вечеринка и на 10 рано-рано сме на пистата. Като гледам с тях май ще нправим по-пъргава организация отколкото помежду си. Русенчетатаааааааааааааа не ви ли е срам малко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен.:) Идеята на месечната среща да съберем парите и да оправим организацията е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова търновчани да ни дойдат на гости и аз си го мислех, но чаках да видя колко от нас ще идват, че да знам дали ще има места и за тях, че не бива да се излагаме (не, че е проблем за нас да си спим и по къщите за да има място за тях но....) Очаквам отзиви по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% ЗА .Дайте да го направим като хората,пак може и от други градове да дойдат хора ако наще продалжават да си пасуват .Хижа ,като истрезнеем гас на ралито а после обсаждане на видяното пак на хижата .Просто Бат Коко тоя пат го измисли .Евала

Редактирано от mcros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново отзивите са малко.... ами в четвъртък ще събирам пари от тези които ще идват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора си дадоха капарото... да разбирам ли, че няма други желаещи, след като казах кога събирам пари и едно, че не всеки даде и второ, никой не пише тук.... извинявайте, но се заех да организирам нещо и от вас се иска поне една бройка да заявите.... незнам какво да ви кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз ще дам парите на японската среща :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги добър повод да се саберем и повеселим. ;):D:D:zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, сега сигурно ще ме линчувате, но пак има промяна на датата. Този път е последна и окончателна. Понеже се позабавихме с капарото, са заели хижата за датите които искахме и сега с още няколко човека от клуба решихме да е за май-ската месечна среща 30/31.05.2009г. Вече е капарирана от нас и промени на датите няма да има. Извинявам се за това, но.......Поздрави.п.п. Така поне ще си гледаме състезанието на спокойствие и няма да се налага на препилите да стават рано.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми то 30 ще е работен ден явно след работа ще се събираме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време и за това събитие.... мръвката вече е поръчана и утре вечерта, ще развалим въздуха край Русе :rolleyes:За тези, които се чудят кога ще има хора там мислим да отидем към 14:00-14:30. Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това мина... Ето малко снимки, за да се види как беше тоя път:

Публикувано изображение

само толкова мръвка успяхме да опечем с колегата ;)

 

 

Повече снимки, може да видите тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384066

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...