Jump to content
triXtyle

Ламбо врати

Recommended Posts

Ламбо, лимбо, абе врати, отварящи се нагоре ..... някой слагал ли е ?Ако да, да даде снимки и цени :)Че спорим с един приятел на тая тема ........ 10х предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални от LSDDoors 2600лв приблизително, без монтажа. Ментета от ebay - между 300-1000. Имаше май един колега дет беше слагал но не съм го засичал от доста време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво има да спорите?Сложи си 1200-1300лв в джоба и ще ти се отварят вратите към небето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това му казах, ама той като казал, че са 1000лв, и само това ръмжи :)едно на нула за мен с твоето мнение, мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво има да спорите?Сложи си 1200-1300лв в джоба и ще ти се отварят вратите към небето :)

е последно 2600 или 1300 ??? освен това имам един мой си, личен въпрос.Тези врати първо настрани и след това нагоре ли се отварят, или директно нагоре?защото не ми изглежда възможно директно нагоре, но пък трябва да се затварят някакси, а от 10см аз врата не мога да затворя :)как става точно затварянето ?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да не можеш да я затвориш от 10 см? Ти да не затваряш голф, дето тр да я засилиш с 200 да се затвори? Първо леко настрани и после нагоре... Е са ще ти намеря и клипче, иначе са ти казали, менте 1200-1400 лв. оригинални 2000-3000 лв. зависи от монтажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triXtyle
:) ето това е нещо страхотно обаче :)такова някой виждал ли е на живо в България ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Не, не е виждал и сме ги дискутирали тези врати. Май бяха бая скъпи и май е прототип.Към въпроса... да, отварят се настрани и след това нагоре, а и като дръпнеш от горе на долу и те си имат засилка и прескачат тези 10 санта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triXtyle

............ и още нещо, възможно ли е някъде в България да се направи колата да се надига така:

и за каква сума говорим, все пак живея в град с умопомрачителни баири :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа :) Потърсете в тунинг.бг някви момчета слагат ламбо дорс ..цената беше май към 600 кинта.Обаче само тва знам...нито им знам качеството нито нищо...ама някой ако мн се интересува може да провери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, не се излагай с тия негра, това е лоу райдър система и е адски скъпа, не в българия не се прави, защото е някъде 8-10 000 лв. Това отива само на СЮВ и стари американ мъсъл карс, иначе е практично сега за зимана на колите ни но е грозно, се пак караме спортни коли, не цигански... Втора не това е клипчето с вратите, онова си беше реклама за ТВ на Въртикал Дорс, фирма за такива патни за всякакви коли, и трето тези от тунинг.бг ако са същите ги правят умопомрачително гадни тия врати, е едни амортесьори за багажници, и те след 2 месеца почват да изпълкат и да скърцат и се много грозни като отвориш вратите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам кои са да ти кажа...просто вчера ми попадна и за тва...ето тук http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=89&...=a&start=30 мнението на fens_. Но пак казвам не ги знам какви са...ако някой се интересува да си провери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата си я бива ама тея негрота как са могли да я осерат с тва "Ромео". Кат някои дърти селски плейбои са с тоя надпис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама това окачване (предполагам че е окачването) е много полезно ако живееш в град с баири :)сигурно струва родителите си до 3-то поколение за да се направи такова :) (или бъркам :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LORDA

панти има за 300 евро в германия една фирма ги прави това е цена без монтаж иначе съм ги виждал на едно изложение изглеждат доста истински имат разлика от оригиналните ама мисля че пак става само монтажът ще е сложен според мен на колкото коли съм виждал все не са паснати идеално доста рязане има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави вратици са тва ама мн интересно ке стане като влезнеш у гаражо-как ке сленем бре :P:) :) :rolleyes: като опрат в тавана хахахахах иначи и аз съм на витак за такива вратици ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави вратици са тва ама мн интересно ке стане като влезнеш у гаражо-как ке сленем бре ;):) :) :rolleyes: като опрат в тавана хахахахах иначи и аз съм на витак за такива вратици ;)

Ами... излизаш пред гаража и допутваш... или излизаш през третата врата, или през багажника, или през шибито... гъзарията си идва на цена! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави вратици са тва ама мн интересно ке стане като влезнеш у гаражо-как ке сленем бре ;):) :) :rolleyes: като опрат в тавана хахахахах иначи и аз съм на витак за такива вратици ;)

Ами... излизаш пред гаража и допутваш... или излизаш през третата врата, или през багажника, или през шибито... гъзарията си идва на цена! ;)
колега а случайно да знаеш къде могат да преработят врати в стил ламбо ? доста ми е любопитно щото наистина са МНОО ЯКИ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах на онова клипче с тези двамата където се качват единия доста се просягаше да я стигне таз врата извисена в небесата. Ако слагате такива врати вържете и едно сезалче долу :) после лесно да ги затваряте ,че с тези наще ниско сложени седалки до пода бая зор ще е :rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм слагал на една калибраосвен визия нищо друго хубаво няма да получиш от тия вратиа отрицателните моменти са доста много1-свирене при скорост ,самия механизъм си има луфт които следователно се предава на вратата2-вибрации заради луфта отново, евентуално ще почне да ти се преебава боята по края на вратата и калника3-със те4ение на времето ще ти провисват вратите и ще трябва периоди4ен реглаж на тях4-ще трябва да ти се удължат кабелите на инсталацията на вратитеи други дребни забележки които с те4ение на времето почват АДСКИ МНОГО ДА ДРАЗНЯТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да повдигна темата малко:Чух че някъде слагали ламбо врати за по 60-70 лв при някакъв майстор, верно ли е тва ако е така къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това цена с вратите ли е или без?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 60-70 лв само снимка могат да ти направят :rolleyes:на мойта още не можем да ги донагласим, ама става яко. в гаража се отварят без никъв проблем, не опират в тавана, споко. за свирене още не съм пробвал, но ако се монтира добре оплътнението обира луфта на пантата и не хлопа вратата. за регулаж-ще искат, ако винта за регулиране е слаб по на често.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това цена с вратите ли е или без?

е без врати де само панти там некви... ама не може да няма накакъв начин с подръчни материали да си го направя и сам за каде каде по-евтино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има начин да си ги направиш сам, не е невъзможно, ама е далече над 60-70 лв колега. с трици маймуни не се ловят :)

Публикувано изображение;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХхахХАХхаХА 60-70лв. колега който ти го е казал , го отпиши като човек :) качествена работа в БГ знам за Варна около 3 000лв. чувал съм и други , но като цяло хубави панти от порядъка на 1300 - 1400 $ и монтаж го смятай най - малко 500лв. защото от опит ти казвам работата е страшно много и много пипкава , малко хора го умеят качествено и си знаят цената . А за сам който си ги прави само мога да кажа евала , но това са хора които се броят на пръсти !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тия панти от платина ли ги правят ? че иначе не ми се вързва цената леко ... а стига сте говорили глупости само - тая панта заедно с амортесьора ако има 100лв себестойност за комплекат ... ама като питахме, никой не даде една да я начертаем :bg: ... то е разбираемо де - дали сте по една бала пари, ама поне не разправяйте фантастики моля ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТУК има малко мат'рял по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми lookcho, а ти ми обясни при положение, че сам си ги правих как ми излязаха 400 лв,а. :) 100 лв са само 4те амортисиора/който после съответно се преправят/. за стругарската работа не съм плащал, за фреза също. материала за планките+рчзането им на плазмотрон+двете рамена/материал и плазмотрон+аморт=400лв. при вас сигурно цените са доста по-ниски :) , а ако си ги режеш с ъглошлайфа може и да ти излезе по-тънко, ама 10 мм желязо с ъглошлайф зор се реже.п.с.- ако някой ви каже, че има универсални панти, и стават за всеки един модел кола, не му вярвайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 настройваеми амортесьора кони са 600лв, каква е реалната цена на 4 китайски пружинни газови цилиндъра по 1КН? можеш и в България да си ги поръчаш .. но моето предположение е 100лв ако поръчаш мостри и 30 ако поръчаш бройка ... нека Спамера да си пита агентите ..рязането на тия детайли на плазма е безумно, защото после се очаква да ги заваряваш без предварителна обработка и заварките стават леш ... ползва се лазАр за целта и там цената е 300-400лв на час, което ще рече, че листовото рязане е смешно като цена на комплект ... тия детайли са грубо 35с рязане за лазАра ... единственото място където има въпросителни е фрезистката работа, но не и самия материал ... материала за цялата работа е 20-25 лв, или бъркаш нещо генерално Аз говоря за себестойнос, а не колко ти е излязло на теб ! Ако произвеждаш т.е. плащаш заплата на работници, които да произвеждат детайлите и минимизираш операциите извършвани с чужда техника или от чужда ръка, ще се очудиш каква е реалната цена ... нека допълня .. по колите има детайли, които са сложни за "крадене" и такива, които са лесни ... първите, нормално са продукт на отливка или коване, което е сериозен проблем в малки количества, вторите са продукт на рязане и са общо взето смешни, дори когато изглеждат сложни като тая панта (има такива панти, продукт на сложно огъване и там е зор - тях не ги обсъждам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, започнах да правя два комплекта такива панти(тъй като нашата фирма се занимава с металообработка) наразванто на детаилите + матеряла ми излезна 150лв. В моемнта тече дообработка и изработване на малките детайли и осите. Предполага се че ще излизнат около 150лв мах,до тук 300лв за два комплекта панти само желязо и обработки + заварките + амортесьорите. смятам ги да излизнат 350 лв комплект панта + амортесьори без монтаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее, да бе. как толкова много. не излиза ли към 80-100 лв всичко. ццццц, обирджий.п.с.- колега, и аз мойте си ги правя сам и колкото и познати да ми вършат работа, под 350-400 лв няма как да слязат. но според някои това е комерсиално завишена цена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, май не схващаш ... всички говорите за изработка на единична бройка или "прототип" аз говоря за себестойност на продукта ! Ако искаш в сметката си сложи и $20 000 проектантски разходи за CAD моделиране ... и ще ти струват 20080лв пантите ... можеш и цената на машините да вмъкнеш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги продавам на 400лв комплекта с амортесьори на 280кила.Ама и хората са доволни, а който не е не ги купува :PЗа кво се дразните кое колко излизало.Излиза толкова , колкото пожелаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбирай грешно :P 400 лв клиентска цена е супер ! аз се дразня, че ги произвеждат за 100, а ги продават за 2К ... Обаче друго ми е интересно ... как, след като ти ги продаваш за 400, "под 350-400 няма как да слязат" ? ;) Мисля, че с твоя пост тая тема се изчерпа ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукчо, стига с тва БГ мислене.Един продукт да се произведе трябва да имаш фирма, трябва да купиш нужните машини, трябва да си купиш ноу-хау или ако го знаеш си вложил не малко услия и средства за да го придобиеш, трябва да имаш средства да инвестираш в производство(повечето случаи чрез банки), трябва да се плати ток нза този продукт, трябва да плащаш осигуровки. Машините имат своята подръжка и консумативи и прочее.Това е само производството от там през няколко прекупвача, които имат не по-малко разходи и най-вече транспортни.И от там до крайния потребител, който пък купува продукта от търговец с магазини и т.н. и т.н.Не си мисли, че като метала струва 20 лева, а ти си купуваш продукта за 800 и вече горницата е 780 лева.Всеки си избира дали да плати цената за това което иска.п.п.А програмист/дизайнер като ти искат 5к-15к лв. за един читав проект?п.п.1Зъбаря като ти зима 25-40 лева за една пломба?или пък прибира 50% от керамиката ти в устата без да прави нищо освен мярката?п.п.2.А като ти сменят мотора на колата и ти земат 500 лева за 5 часа?мога да изброявам до безкрайност, аз знам, че ти си умно момче и ще ме разбереш :) :) :):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спамер, чаде ... я тия работи ти ги слагам в сметката ;) от 100 до 2000лв са около 1900% печалба разбирам, че има транспорт 12$ и няколко прекупвача ... това прави грубо, както каза фаундъра 400лв, а не 2К :Dае тая тема да я лющим като се видим да ти опъна трътката на картинг, а ? ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никъв шанс нямаш, последния път като беше в Пловдив ми се кашонира някъде и се искара болен.Чакам те!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...