Jump to content
nerosvet

Навигация проблем

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам Акорд, октомври 2005 година,2.2 дизел. Когато дам на полуконтакт навигацията светва, но запаля ли двигателя , навигацията изгасва и край. Моля, ако някой може да помогне, благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше, преди време, много подобна тема. Потърси в търсачката. Беше тук, в раздела на Акорд. По спомен, ако не се лъжа, след смяна на dvd-roma (реално навигацията) се беше оправил проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДВД-Рома смени и ще се оправи, стига и другия да не е прецакан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, имам същият проблем !!! Следя за развитие, да кажеш дали си го оправил !
Пробвай, като вкараш ключа и веднага да завъртиш, без да чакаш да подгрева и да спрат лампите, и помпата , да ми кажеш дали остава включена така? При мен така остава да работи. (Но не го правя често , а си оставям да си подгрее всичко и лампите да спрат.)

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом на полуконтакт работи , може и да има начин да се оправи . Някой ел.майстор може да даде акъл. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двд Рома ти е за смяна, колега - аз имах този проблем и така го реших. Оттогава всичко работи нормално. Рома не е скъп, по спомен дадох към 50лв за него с прецакана оптика - сложих си моята оптика и така..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз имам същия проблем с навигацията (спира да работи след като запаля двигателя). Също така не иска да поеме диск в чейнджъра (разбира се опитвам да сложа диска, след като съм натиснал "load" и светнало зелена светлина).

Моля за съвет къде в София може да го види майстор? Или съвет за морга, от където да намеря DVD ROM?

Предварително Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...