Jump to content
sunydi

Проблем с CR-V III 2,2 d - шум в задната част

Recommended Posts

Здравейте колеги. Решил съм да купя CR-V III 2,2d 2008 г. Днес й правих тест. Чува се виене отзад и повече в дясно, така каза човека, който бях качил отзад. Според него, виенето билo доста силно. Търговецът се опитва да ме убеди, че е от зимните гуми и, че били някакви китайски боклуци, и затова толкова виело отзад. Може и така да е. Но според колегата, проблем може да има и в някой лагер /което не е голяма болка/ или диференциала да вие, което вече си е сериозно.

Колеги помагайте, дайте съвет. Някой ако се е сблъсквал такъв проблем, моля да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на CR-V I имаше подобен шум, но от двете страни , чуваше се стерео на задните седалки...Пък и отпред, след смяната на гумите, всичко си дойде на мястото. Ако гумите са различни, би могло да вие само от едната... Но виене или просто шум? Може да лагер. Пробвай да я въртиш в кръг на пълен ляв или десен беше, забравих....!?! Но така може да усетиш, дали е от ДИФА... Смени го с оригинално поне 2 пъти.

 

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант е да я закараш в сервиз, да я погледнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също имаше виене и то от гуми Пирели, и то доста силно.След смяна на гумите, а после и маслото, в дифа всичко утихна. Но най-добре е - закарай, все пак, в сервиз.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, смятам да накарам търговеца да смени гумите и да отида пак да я пробвам. Все пак съм решил да взема CR-V. Ако има нещо друго, за което трябва да внимавам, кажете. Някакви слаби места имат ли?

Скъпа ли е смяната на диференциала?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, ако със закупуването ще сменяш диференциал, по-добре се насочи към друга обява. Не е като да няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е първа генерация, също си има шум отзад, според мен е от гумите, просто Хондичката не е много шумоизолирана. Маслото на дифа го смених веднъж и ще видя след втората смяна, дали ще има някаква промяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам, за гуми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...