Jump to content
Optimus

Къси светлини

Recommended Posts

Здравейте,

ЦРВ 3-та генерация 2009 бензин.

Смятъте ли за нормално при позиция на ключа за светлините в ОФФ, същите да си светят...?

Таблото не свети докато са в позиция ОН, а на всичкото отгоре има и позиция АВТО.....

Обадих се в серви в Германия, където са я сервизирали...казаха, че е нормално...

Не ми се струва логично фаровете да се вкючват при старт и то на позиция ОФФ, ако беше на АВТО...съм по-скоро съгласен.

 

Има ли някой подобен опит, който да сподели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от софтуера на MICU-то.Най-верочтно си със софтуер за Финландия-Норвегия.В Бултрако могат да ти префлашнат европейския софтуер и ти да си добавиш DRL по свой избор за 50-на лв.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къси или дълги светлини, но нанякакъв процент. При мен е също така, но аз имам допълнителен модул за DRL, които пали дългите на 30%. Ключа за светлините стои на Auto.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къси или дълги светлини, но нанякакъв процент. При мен е също така, но аз имам допълнителен модул за DRL, които пали дългите на 30%. Ключа за светлините стои на Auto.

И при мен е така , модула е немски и се свързва към предпазителите plug and play

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате да ми кажете, че неможете да си изключите светлините въобще така ли ? И какво и да правите те си стоят включени без значение там къси, дълги и незнам си колко процента ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога , на OFF, но на ауто светят и през денят чрез модула, а като се стъмни се пускат защото са на ауто режим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз открих скоро и то съвсем случайно, че е така. Дори и при положение на ключа на светлините OFF, оставам на дневни светлини. При мен е въпрос на настройка на модула. Иначе ключа стои на AUTO и през деня дневни, а като се стъмни - къси.

Редактирано от tanas4o_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам дневни. Явно за това не съм наясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз открих скоро и то съвсем случайно, че е така. Дори и при положение на ключа на светлините OFF, оставам на дневни светлини. При мен е въпрос на настройка на модула. Иначе ключа стои на AUTO и през деня дневни, а като се стъмни - къси.

Това с допълнително монтиран модул ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно е на Немска фирма имат и сайт, трябва да го видя как беше и ще го споделя.

Слага се за 1 мин модула само се включва в предпазителите и после се програмира чрез ключа на светлините.

Има подобни на българска фирма, но при нея се режат/запояват кабели , а това е точно за ЦРВ3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно е на Немска фирма имат и сайт, трябва да го видя как беше и ще го споделя.

Слага се за 1 мин модула само се включва в предпазителите и после се програмира чрез ключа на светлините.

Има подобни на българска фирма, но при нея се режат/запояват кабели , а това е точно за ЦРВ3

Може ли да дадеш линк??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си светят на позиция ОФФ.....Така също и на Ауто .... Ще обърна внимание дали светят по различен интензитет когато е н Ауто или Офф....

 

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно е на Немска фирма имат и сайт, трябва да го видя как беше и ще го споделя.

Слага се за 1 мин модула само се включва в предпазителите и после се програмира чрез ключа на светлините.

Има подобни на българска фирма, но при нея се режат/запояват кабели , а това е точно за ЦРВ3

Може ли да дадеш линк и малко повече информация, че и на мен ми предстои тази интервенция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заповядай:

 

http://www.misterdotcom.info/info/Einbau-Bedienungsanleitung_TFL-_Honda_CR-V_RE6.pdf

Гледаш нещата от 3 страница. 4 кабела са като се слагат на мястото на предпазителите

 

http://www.ebay.de/itm/Tagfahrlicht-Plug-and-Play-Honda-CRV-Civic-Jazz-ueber-Abblendlicht-Coming-Home-/361033640773

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма допълнителни модули инсталирани а производствено е така. На позиция "OFF" Светят някакъв процент къси (които ги водят дневни) + таблото. Нямам AUTO, на следваща позиция включва и габаритите и след това са къси. Става дума за американската версия на 3та генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Хонда ЦРВ 3 2009 внасяна от Италия. Дали има вградени дневни светлини и как могат да се включат? Или става само с DRL модул. Искам като съм на AUTO режим да се включват през деня дневни светлини, а вечер на тъмно да си се включват късите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ultron, колегата Markony е хвърлил светлина по твоя въпрос в темата над твоята- хвърли едно око там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених крушките с Филипс +60℅ и май се оправи малко положението.

Някой има опит с подобен доктор диагностик (?) да я погледне.....

 

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...