Jump to content
ico_devin

прекъсване в движение

Recommended Posts

Здравеите колеги !!! Вече нямам сили да обикалям из маистори,почти целия Пловдив обиколих.

Проблема е когато колата се движи нормално и изведнъж прекъсва около 2000-3000 оборота,това го прави на бензин и на газ,като на газ много повече се усеща прекъсването.Смених и свещите със нови и пак същата работа !!!

На диагностиките показва че колата е ОК. МОЛЯ за компетентни мнения или препоръка на маистор във Пловдив или Смолян !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При проблем с кабелите ico_devin може и сам да го диагностицира. Вечер когато се стъмни отваряш капака и гледаш кабелите на свещите, ако забележиш прехвърчане на искри значи са за смяна. При мен светеха като коледна елха. Успех...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем.При ускорение моята го прави между 1500-2000 оборота и то еднократно и не всеки път.Ако е от кабели ще прекъсва постоянно,ще има висок разход ще пали сутрин трудно заради влагата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително, а твоите кабели как си сигурен че са ок? вземи на някои комшия пробвай с неговите и тогава ги отписвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ги тея кабели кво трябва да им е съпротивлението да си ги мери с мултицета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя колега сина му имаше подобен проблем на ЦРВ с по-малкия мотор.Колегата взе на сина си ЦРВ-то,двамата имат ЦРВ-та с един и същ мотор.Колегата взе да прехвърля чаркове от едното ЦРВ на другото.Свещи,кабели,делко и оп-паааа,проблем в делкото.Оказа се палеца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми присецваше. След като ми светна лампичката на таблото я закарах на сервиз. Показа, че има проблем със запалването на 2 цилиндъра.
Смених свещи, после и кабели.
Сега си е екстра :-) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...