Jump to content
New-1

шибедах

Recommended Posts

Здравейте колеги.Та проблема е следния...Вече 3-та сутрин след проливен дъжд през ноща,като се кача в колата и тръгна и на главата ми се изсипва половин литър дъждовна вода :D ...даже тази сутрин като се качих и цялата ми седалка беше мокра и трябваше да си сложа една чанта да не ми мокри,но след като тръгнах и всичко пак се изля върхо мен и ми стана едно готино на душата. :D Посъветвайте ме какво да направя и как да реша проблема...готино ми е да си го отворя лятото,така че не искам да го лепя със силикон! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почисти си дренажните тръби. писано е по въпроса много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж търсих за подобна тема,но намирам само за вода в багажника и на пода :) Иначе мерси,днес ще видя къде са тия тръбички! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ъглите откъм предното стъкло са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на хеча минават назад трабичките -към стоповете - и отстрани на свалена задна броня се вижда от каде трябва да изтича ... и като се бръкне с пръст ще видиш колко мръсотия има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес взех два метра тел от работата и дупчи,дупчи :D след това полях с малко вода да видя дали има засмукване... :> всичко е ОК! Дано не само до следващия дъжд. :D п.п Мойте тръбички бяха отпред както колегата беше казал по нагоре в темата..Явно има разлика междо седана и хеча. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И седана има маркучи отзад. Минават по задните колонки. Свалял съм цял покрив на седан и ги видях. Може да си свалиш тапицерията на тавана и да ги почистиш.Има и на пред към колонките и на зад също

Редактирано от marchev
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ще ги търся къде са че тая зима седалката постоянно ще ми е мокра :D още съм с торбичката от БИЛЛА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...