Jump to content
mind_exploit

Част от уплътнението на предния прозорец ... "липсва" ? ...

Recommended Posts

Привет,

 

Имам Хонда Сивик, и забелязах, че част от уплътнението на предния прозорец липсва ... (?!?!) ... или поне така изглежда ...

Снимах проблемното място, и прилагам снимката тук ... защото не знам какво да си мисля :D ... имам чувството, че като вали дъжд, и ще влиза вода едва ли не в самата кола ...

 

Та, така ли е наистина ... или нещо не разбирам? ... И ако е така, и имам такъв проблем - тогава какво се прави в такъв случай? ...

 

Ето я и снимката :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което е на снимката е уплътнение на лайсна , то е скъсано . Вода от там не може да влиза :D/> с малки изключения когато е сменяно стъклото от некадърен стъклар .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джама е лепен на хондите много добре и не може да влиза от него вода ако е оргиналния де,както казва колегата по горе ако е сменяван от некадърен стъклар може да береш ядове, а колкото до снимката дето си постнал да тва е уплатнението на лаисната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,А така няма ли опасност да влезе вода - ако не в купето, то някъде пок капака? ... и да намокри ел. инсталациите, или двигателя, свещите ... ? ... На мен това ми е основното притеснение ;) ... (Иначе - много благодаря за информацията, ще я закарам уикенда на сервиз ;) ...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма абсолютно никакъв проблем, тази лайсна е сложена там да се събира водата от чистачките при голяма скорост да не пръскаш настрани. Карай си колата и си свиркай и ако не ти харесва визуално си вземи някоя здрава лайсна от моргата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази лаийсна пада на повечето сивици. На мен това ми е трти и на два от тях пада но с малко силиконче и всичко е Ок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...