Jump to content
pitbuls

ПИСТА РУСЕ

Recommended Posts

ще има ли присъствие на хонда феновете в русе на 9-10 май.в търново нямаше кой знае колко хора от форума.дали кризата не ни поохлаби вече и да се съберем повече хора там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да кажеш че в Търново не имало хонда присъствие по време на пистата е меко казано кощунство! Защото от поне от 5 града бяха качили в темата снимки! А и Русе е писта, а не рали!П.С. Темата е за Срещи и мероприятия и сега ще я преместя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, няма да се оплачем от липса на съфорумци. Колегите от Търново се организират за да ни гостуват така, че...... А и русенската група, ще си бъдем на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Митак, чакай гости и от Габрово :P

 

pitbuls, само от Габрово бяхме 10 човека :tooth:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажеш че в Търново не имало хонда присъствие по време на пистата е меко казано кощунство! Защото от поне от 5 града бяха качили в темата снимки! А и Русе е писта, а не рали!П.С. Темата е за Срещи и мероприятия и сега ще я преместя!

що ми се струва,че нямаше повече от 10 души от форума.никой не говори за коли,които се състезават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами просто да беше прочел внимателно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ми се струва,че нямаше повече от 10 души от форума.никой не говори за коли,които се състезават.

Колегов .. само нашта агитка беше 20 човека ! :P Ти как усети колко хора са присъствали от форума .... "медиум" .. я кажи числата от тото ве ей !! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме ако времето е ОК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги! :)

Дойде момента да гостуваме на Русенската дружина.

На 10.05.09 (неделя) в 11:00 ч. е първия старт на рали Русе за това....

 

Нека се съберем на 10.05.09 (неделя) в 8:45ч на бензиностанция ОМВ до сечената скала! Час на тръгване 9:00 ч.

 

Ще се радвам да се съберем повече хора и да си изкараме супер яко :P

До неделя колеги :unsure:

:):P:P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 9 и 30 е първият старт! не е в 11ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 9 и 30 е първият старт! не е в 11ч.

Благодарности колега ;)

 

 

Промяна в плана колеги :cool:

Първия старт на писта Русе в неделя 10.05.09 е от 9:30 ч. :lol:

Това означава....

 

Сборно място бензиностанция “ОМВ” Велико Търново (до сечената скала) в 7:00 ч.

Час на тръгване 7:15 ч.

 

А да видим дали можете да станете толкова рано :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 5 хонди се въртяха по пистата.... да се надяваме, че екипа на хроноса ще се справи с проблемите и ще можем да го видим утре на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфо за черния Сивик на Матю някой да даде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Благодарско на Русенската група топлото посрещане :P Само дето Митака се направи на луд и не почерпи ама айде ... от мен да мине. Като ни дойде на гости ще го коткам пак, току виж се е излъгал ;) ;) :angry: Относно ралито : по слабо от миналата година . (мое мнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, Матю не е успял да спре заради масло на пистата. Пораженията по колата не са малки... Малко кофти, че точно на първото му състезание но какво да се прави. За черпенето.... другия път натискай повече :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфо за черния Сивик на Матю някой да даде...

кофти удър,строшена джанта,спирачен диск,полуоска сигурно,тва видимо.броня и задно стъкло не ги слагаме.кофти работа,на първа втора обиколка,кофти късмет.да се надяваме,че скоро ще го оправи и ще го видим яко в действие.късмет и бъдещи успехи на всички по пистите. :angry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи , много кофти, много ме е яд за Матю. с толкова мерак и проблеми я направи колата и да се случи тва нещо. Оправяй колата и на следващата писта 1 място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на другите пострадали участници? Не се вижда добре но се надявам, че търкалящата лада не е ударила зрители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти късмет!Но това е спорта.Зарадвах се след квалификацията,колата стоеше много добре на пътя и даде хубаво време.Може би не стигаше малко мощност и обороти...но всичко с времето си.Матю беше в кондиция,надявам се русенските фенове да сме го надъхали поне малко:angry:.Лош старт на добра кариера ,но всяко зло за добро както се казва....кола се прави,важното е да няма травми.Пожелавам скорошно стягане на черната бегачка(скоро май ще бъде бяла) и добри класирания в другите писти.Успех Матео ! С теб сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Успех Матео ! С теб сме.

Много драго ми става като видя подкрепа, а не само оплюване и изкавания на "специалисти".Това беше супер нелеп инцидент. Матю стъпи върху разлято по асфалта масло и колата стана абсолютно неуправляема.Важното е че той и другите пилоти с ладите са без наранявания, а също така и никой от публиката не пострада.Щетите по Сивика са поправими и при малко повече късмет колата ще бъде готова за Варна.Пожелавам на Матю бързо възстановяване на автомобила! Сигурен съм, че и той и колата му имат потенциал за бъдещи успехи. Аз също ще продължавам да му помагам с каквото мога.Никой не спомена победителя в Х2 габровеца Стефан Стоев с Фиестата, която все пак е с двигател Хонда :). Стефан направо издуха конкуренцията. Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нелеп инцидент са Матю,много кофти ситуация.Успех за следващия старт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти късмет!Но това е спорта.Зарадвах се след квалификацията,колата стоеше много добре на пътя и даде хубаво време.Може би не стигаше малко мощност и обороти...но всичко с времето си.Матю беше в кондиция,надявам се русенските фенове да сме го надъхали поне малко:lol:.Лош старт на добра кариера ,но всяко зло за добро както се казва....кола се прави,важното е да няма травми.Пожелавам скорошно стягане на черната бегачка(скоро май ще бъде бяла) и добри класирания в другите писти.Успех Матео ! С теб сме.

Колко точно мощност да и добавим ? И обороти ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да я оправи за писта Варна.Успех Матео ще стискаме палци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто я изтърваха тая хонда никакво масло никакви глупости с едни авери отидохме да видим хондата след удара педала корав дисковете сухи не бяха прегрети протсо след удара в ляво не е натисната спирачка и колата влезе по инерция на таран ! да се радваме че всички волни и неволни участници са живи и здрави ламарини колкото щеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти късмет!Но това е спорта.Зарадвах се след квалификацията,колата стоеше много добре на пътя и даде хубаво време.Може би не стигаше малко мощност и обороти...но всичко с времето си.Матю беше в кондиция,надявам се русенските фенове да сме го надъхали поне малко:dry:.Лош старт на добра кариера ,но всяко зло за добро както се казва....кола се прави,важното е да няма травми.Пожелавам скорошно стягане на черната бегачка(скоро май ще бъде бяла) и добри класирания в другите писти.Успех Матео ! С теб сме.

Колко точно мощност да и добавим ? И обороти ? :rolleyes:
Мънинко още трябват,може би до 11000 ще е добре,малко маховик,малко гърненца и сме "дъ бест".Кат дойдат амортисьорчетата да звънете да ги полеем:)И една ракия имам да пия ,че ако не бяха ония неопрени на тръбите......Ай наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

просто я изтърваха тая хонда никакво масло никакви глупости с едни авери отидохме да видим хондата след удара педала корав дисковете сухи не бяха прегрети протсо след удара в ляво не е натисната спирачка и колата влезе по инерция на таран ! да се радваме че всички волни и неволни участници са живи и здрави ламарини колкото щеш!

Да бе пич - нищо нямаше, и асфалт нямаше. Не ми се влиза в спорове гледам и в други форуми си се изявявал, ма що не вземеш да си затвориш голямата уста.Да бях виновен - още нещо искаш ли? Признавам го.И как разбрахте, че педала е корав? Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто я изтърваха тая хонда никакво масло никакви глупости с едни авери отидохме да видим хондата след удара педала корав дисковете сухи не бяха прегрети протсо след удара в ляво не е натисната спирачка и колата влезе по инерция на таран ! да се радваме че всички волни и неволни участници са живи и здрави ламарини колкото щеш!

Единствено Матео знае какво точно се е случило и след като не си бил в колата не смятам, че имаш право на подобни коментари.Вземи та гледай първото клипче и може и да ти се изяснят нещата.Най-важното е че няма пострадали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто я изтърваха тая хонда никакво масло никакви глупости с едни авери отидохме да видим хондата след удара педала корав дисковете сухи не бяха прегрети протсо след удара в ляво не е натисната спирачка и колата влезе по инерция на таран ! да се радваме че всички волни и неволни участници са живи и здрави ламарини колкото щеш!

To сигурно и във Варна на Италианското когато ти се влачи по таван нямаше гуми на завоя. На всеки може да се случи.Хайде големи спецове станахте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги съм казвал...ако можещ по-добре излез и покажи.Оставете Матю на мира с нищо не е виновен.Чакам го на писта Варна мисля,че има какво да ни покаже.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги съм казвал...ако можещ по-добре излез и покажи.Оставете Матю на мира с нищо не е виновен.Чакам го на писта Варна мисля,че има какво да ни покаже.Успех

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всеки се случва, да не мислите че ей така с лека ръка се издухват толкова пари и труд. Мисля че да се оплува с лека ръка лошия късмет на Матю е свързано с желанието или да притежаваш това, което той има или да желаеш той да го загуби. Разбрах че хондата е в сервиза и ще се подготвя за Варна, пожелавам успех и искренно ще стискам палци ;) ;) :D:) :) :) След състезанието всички лоши спомени ще са отминали и ще полеем успеха :):D:) Матю УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех и от мен,хора който да завиждат винаги ще има но не трябва да ти пука от тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нале знаете поговорката: Не е важно на мен да ми е зле важното на другия да му е зле.Така че не трябва да обръщаме внимание на тъпи коментари.Има и по-важни неща.Успех Матео с теб сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се изказвай неподготвен.......Когато излезеш на пистата тогава говори.Педал натискал,спирачки гледал.......ГЛУПОСТИ.ЕВАЛА на Матьо.ЕВАЛАНикой не ни е обещавал,че ще е лесно.Всичко е част от играта и като се хванеш на хорото винаги има опастност някой да те настъпи и ти да настъпиш някого.Желая успех на целия екип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е извън темата Матю, хонда, но пак е свързано с Русенското рали.. Чух, че имало некъф Гоуф 2 с 500 магарета под капака.. и по Канал 1 го давали.. Верно ли е това? Ако е верно, къв е моторя? ПС: Матю, стискам палци да се оправиш до следващото рали и дано нямаш вече такива кофти случки! Мноого успехи и безаварийни ти пожелавам:book::sick1: :sick1: :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...