Jump to content
PGradishki

Къде може да ми рециклират кормилната рейка Сивик 1,8 8 генерация

Recommended Posts

Здравейте,

 

Моля за инфо къде могат да ми рециклират качествено кормилната рейка на моята Хонда Сивик 1,8 8 генерация.

От Бургас съм и съм много затруднен с избора на качествен сервиз тук! Имам чукане от дясната страна по неравности, проверих накрайници и шарнири, но те са Ок. Не знам дали да не търся закупуването на нова рейка и колко ще и бъде цената!

Ще съм Ви благодарен за всеки даден съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апостолов?

 

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! 

Ще бъде ли качествен ремонта и колко може да струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз, единствено и само там ходя, ако се наложи.

Нямам идея, каква ще бъде цената.

Може да звъннеш и да попиташ предварително по телефона.

 

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме какво стана с ремонта на рейката - къде, какъв е ефекта и т.н?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При мен вече спешно ми е необходима всякаква информация по този въпрос, защото моята протече,а скоро ще имам по дълги пътувания. Всъщност нямам чукане нито шум в рейката,а на около 500км губи по около 2 до 3мм масло от казанчето, тече съвсем леко от дясната страна, за сега, явно семеринг е за смяна, но това е според мен. Моля за инфо по въпроса от колеги минали по тоя път. Предварително благодаря!  

Редактирано от Valdimor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен мога да дам информация къде рециклират и дават гаранция ако върши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,изпрати ми на лични телефон,че ако не я оправя във София, връщайки се от Поморие след около 20 дни и имам проблем да да се отбия във Сливен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпращам. Лично съм правил 2 рейки там. След ремонта тестват и дават гаранция. Доволен съм. Цените им са поносими. Имай предвид обаче, че не всяка рейка става за рециклиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако може данни тук или на ЛС за Сливен

Редактирано от freesoul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали някъде до ТУ София имаше сервиз. Сега видях от VW Forum-a си имат такава тема.

 

та ще ги цитирам малко 

 

 

 

icon_arrow.gif ВНИМАНИЕ ПРОМЯНА 21.04.2016 г.
Внимавайте къде си оставяте рейката, когато ходите в Техническия университет! icon_idea.gif Въпросният инж. Стефан Андровски или по-точно сина му измамиха колега. Въпросният Стефан (или синът му) вече изобщо не ремонтират рейките в ТУ,а явно ги носят на друго място, където явно не могат да ги правят. За свалена рейка искат по 220 лв за рециклиране!!! icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif 

Ако търсите майстори в ТУ, които наистина могат да ви свършат работа, свържете се със Стефан Шаклев на телефон: 0889308859. Не в 9-ти, а в 11-ти блок! За момента от Стефан Шаклев има само добри отзиви. Това са хората, които навремето са правили рейките на гореспоменатия, но вече той не ги носи при тях. И цената е по-ниска - между 160 и 180 лв според рейката, а не 220 лв, колкото иска онзи "майстор", който се явява само една пощенска кутия, която взима комисионна!
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги реших да не пускам друга тема, а да пиша тук. Не става дума за сивик , а за акорд 6 ген. , но пак за хидравлична рейка. Къде във варна ще ми я ремонтират качествено и с гаранция. Някои ако е ходил някъде нека да сподели. Благодаря ви предварително. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проверявайте всички маншони и места откъдето е възможно да има теч преди да решите, че е от рейката.

Принципно хидравличните рейки не са предвидени да дефектират и затова не се продават като резервна част.

 

Преди няколко години смених хидравлична рейка на сивика, по препоръка на Омбре, но теча си остана.

След време, случайно, един майстор забеляза, че имам скъсан машон, на полуоска май беше, от които е хвърчала грес.

Иначе в Обре всички се изредиха да го пипат и миришат и бяха категорични, че това е хидравлично масло от рейката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам къде да карам Акорда да рециклират рейката , че вече на 2 месеца по литър течност доливам? Тече от семеринга по мой наблюдения и в сервиз ми го потвърдиха. Въпроса е къде мога да я откарам да си я свалят , рециклират и качат обратно? Нямам нужните условия да си я сваля сам , иначе процедурата ми е ясна , веднъж вече я сваляхме. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...