Jump to content
Guest yassimoto

Части за Accord

Recommended Posts

Guest yassimoto

От една седмица вече и колата ми е Хонда за което съм много доволен , но понеже е старичка има нужда да се смени това-онова и ме интересува инфо за магазини за части . Хондата е Акорд 89г. ако има някакво значение. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Kажи ми какви части ти трябват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yassimoto

Трябват ми предни спирачни маркучи , вътрешния накрайник на рейката , тампоните на задните биалетки и дясното жило на ръчната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Трябват ми предни спирачни маркучи , вътрешния накрайник на рейката , тампоните на задните биалетки и дясното жило на ръчната.

Аз карам Акорд '86 (3 ген.)Има един магазин на Г.М. Димитров. Ако се разровиш в по първите теми можеш и карта да намериш. Магазина се намира като тръгнеш от детелината на 4-ти км нагоре към Студ Град, на първото кръстовище продължаваш направо и стигаш до един дълъг бял блок (точно с/у Мултигруп :hondarulez: ). Долу в блока има видеотека и т.н. Магазина мисля, че се казваше КСД или нещо такова. Оттам съм си купувал спирачни маркучи, имаха и вътрешно каре за моята. Дано ти свърши работа.ето и линк към темата с картата http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=382&st=15 Редактирано от Martinez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yassimoto

Благодаря за инфото. А видях и по-надоло в сервизи и магазини още инфо. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...