Jump to content
Guest doggy

Za Acord

Recommended Posts

Guest doggy

Imam malak problem,smenih si motora na moqta-Honda Prelude-86g 2nd gen sas na acord xl-i 89g 20l12v 122konq i imah dosta za opravqne na instalaciqta,oba4e ccheck-motor-a ne izgasva i tova me pritesnqva.Dali ne sam zabravil neshto da zaka4a,ako nqkoi ima nqkakvi shemi ili snimki na instalaciqta neka da hvarli nasam az shte po4erpq:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

Imam malak problem,smenih si motora na moqta-Honda Prelude-86g 2nd gen sas na acord xl-i 89g 20l12v 122konq i imah dosta za opravqne na instalaciqta,oba4e ccheck-motor-a ne izgasva i tova me pritesnqva.Dali ne sam zabravil neshto da zaka4a,ako nqkoi ima nqkakvi shemi ili snimki na instalaciqta neka da hvarli nasam az shte po4erpq:)

100% си забравил нещо.Ако си на газ нямя какво да се чудиш. Редактирано от ALEXANDER 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sasheff

И моя двигател е такъв (А20А3) на Акорд 3 ген. голямо търсене падна и мисля че намерих нещо само казвайте как да го кача тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sasheff

Схема исках да кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

ne sam na gas i ne iskam da slagamm,az namerih edin software za iz4istvane na greshki ama mi trqbva i nekva shemi4ka na dat4icite otpred po dvigatelq.Toi motora si ba4ka nqma problem ama skapaniq 4ek sveti i qvno ima problem,a m/u drugoto sam s dinamoto na stariq motor a na novata instalaciq za dinamoto imashe malko pove4e kabeli i sam izoliral edin koito otiva sashto v komputara i ne znam dali moje i da e zaradi nego ako nqkoi znae da piska nasam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sasheff

Имам схема (или поне така мисля ) но не мога да я кача тукАко искаш дай поща да ти я пратя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

прати ми я и на мен taraliasnik@yahoo.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Imam malak problem,smenih si motora na moqta-Honda Prelude-86g 2nd gen sas na acord xl-i 89g 20l12v 122konq i imah dosta za opravqne na instalaciqta,oba4e ccheck-motor-a ne izgasva i tova me pritesnqva.Dali ne sam zabravil neshto da zaka4a,ako nqkoi ima nqkakvi shemi ili snimki na instalaciqta neka da hvarli nasam az shte po4erpq:)

съжалявам за малкия :rolleyes: ама какъв ти беше стария мотор, какво му е и продава ли се???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

Imam malak problem,smenih si motora na moqta-Honda Prelude-86g 2nd gen sas na acord xl-i 89g 20l12v 122konq i imah dosta za opravqne na instalaciqta,oba4e ccheck-motor-a ne izgasva i tova me pritesnqva.Dali ne sam zabravil neshto da zaka4a,ako nqkoi ima nqkakvi shemi ili snimki na instalaciqta neka da hvarli nasam az shte po4erpq:)

съжалявам за малкия :rolleyes: ама какъв ти беше стария мотор, какво му е и продава ли се???
stariq e 1.82karburatora,precakan mu e kolqnoviq val ina4e drugoto e dobre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sasheff

Какво става схемите свършиха ли рабора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

Какво става схемите свършиха ли рабора?

Mersi SASHEFF shte svarshat rabota az si namerih i autodata sas interesni raboti ama tvoite sa po obqsneni shtoto sda na ruski az se zapisah na elkon za diagnostika da vidim kakvo shte kajat ama ti ako imash sashtiq dvigatel kato moq i te interesuvat nekvi parametri pitai.Mersi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...