Jump to content
kolegata

Диагностика на място преди покупка на Accord coupe 3.0 V6 6-та генерация

Recommended Posts

Здравейте, търся човек от София, който може да ми помогне с компютърна диагностика на място за Accord coupe 3.0 V6 6-та генерация. Или пък препоръка за сервиз, от който могат да дойдат хора на място и да го видят. Свети му чека, а е нов внос и на продавача не му се занимава да се ходи до сервиз с рапатрак.Борис 0896060247

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е твоят човек --> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278Нямам представа дали предлага такава услуга, но ти си длъжен да опиташ. Ако щях да купувам кола от Сф единствено там бих я закарал за оглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз там си правя колата, но просто не мога да накарам продавача да откараме споменатото купе до там, а те на място няма да дойдат. За сега един човек откликна и ще видим какво ще свършим утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота бях при Омбре и ще ти кажа,че хората си знаят работата на това място ! Прегледа ще ти е безплатен,а колата можете да закарате с платформа за 40-50 лв без да купуваш номера и застрахвока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

но просто не мога да накарам продавача да откараме споменатото купе до там, а те на място няма да дойдат.

 

Като се пъне провадача - ясна е работата ! Бягай далеко....

 

Таратайки бол ...

Явно продавача търси рибки Публикувано изображение/>

Чека може да свети от много работи ...

 

Може по на близо и в Юби Ко да я закараш .

Редактирано от iso_eu
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Горублянска ако е - карайте я в Юбико. Ако не иска продавача ТИ да си платиш репатрака и да я проверят, вероятно осъзнава, че по-скоро тая кола е за Надин, от колкото за оглед. Ако продавача си вярва в стоката е готов на всякакви огледи, само да замине по-бързо, ако знае, че е боклук - чака някой да дойде да я вземе на доверие.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се стъпковото моторче, установихме го с диагностика на място и смъкнах цената със 100лв, тъкмо толкова ми стъпи при Омбре да го смени. Благодаря на отзовалите се. Ключ

Редактирано от kolegata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отнела е само две години и половина тая диагностика. Според мен си можел да смъкнеш още от цената на колата от стареене :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...