Jump to content
shiderovvn

4-а и 5-а генерация

Recommended Posts

Здрасти, колеги! :) Може ли да ми кажете кодовете на двигателите на Honda Prelude 4-та генерация и 5-та генерация, тези които са 133 к.с. Също така моля да изкажете колкото се може повече за двете коли: бързи ли са, като за нов шофьор, надеждни ли са, скъпи ли са за поддръжка и всичко което ви дойде на ум. Ще се радвам на колкото се може повече отзиви. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F20A4 e мотора колега за 4та и 5та. Като нов/млад шофьор, с първа кола - прелюд 5та ген, с този мотор, мога да кажа, че вървежа е стабилен и мнението, което ще споделя, ще е конкретно за 5та. На първо място мисля, че трябва да се гледа купето дали е здраво, слабо място им са задните калници, гният доста, най-добре да ги опипаш с ръка отвътре, друго слабо място е шибедаха, ако отводнителните канали са се запушили, тече на задните седалки, уплътнението на багажника също пропуска и задържа влага, киреч и гние покрай него, ако не е почиствано от мръсотията. Горят масло, ако не им е сменяно навреме . Ако е само на бензин колата, разходът на къси разстояния в града може да стресне някой хора, но извън градско е приемлив. Спирачките са още едно слабо място, ако собственика ги е пренебрагвал и не е раздвиждал водачите поне веднъж на година шансът е, че са блокирали и ще има ядове. Доколкото знам купето на 5тата генерация са го направили значително по- здраво от 4та ген, както и 4та ген с еърбег доста по-трудно се намира от 5та с такъв, предполагам е от значение за млад шофьор. Това се сещам до момента, ако те интересува нещо друго, по-конкретно питай.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен си, много благодаря. :)

 

Изпратено от моят Lenovo K33a48 с помощта на Tapatalk

 

 

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира. Не е сложно, даже е близко до акъла...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  колеги,

Купих на синът ми Хонда Прелюд 5, но има доста външни забележки и искам по-фрапиращите да ги оправя преди да му я дам да я кара.Може ли някой да ми помогне да намеря задна броня за нея, тъй като е спукана частично ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...