Jump to content
Executor

Странен звук при обратни завои

Recommended Posts

Здравейте,Когато правя пълен ляв или пълен десен се чува странен звук, съответно в ляво или в дясно. Не е от хидравликата понеже на място не го прави. Пробвах да дръпна ръчната и на място газ, когато превъртат гумите пак се чува същия звук, като виене, но не се чува, когато превъртат 1 2 пъти при тръгване. Само когато правя обратни завои се чува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Когато правя пълен ляв или пълен десен се чува странен звук, съответно в ляво или в дясно. Не е от хидравликата понеже на място не го прави. Пробвах да дръпна ръчната и на място газ, когато превъртат гумите пак се чува същия звук, като виене, но не се чува, когато превъртат 1 2 пъти при тръгване. Само когато правя обратни завои се чува.

Здравей колега. Провери дали не е низко нивото на хидравличната течност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше такава тема, ама колегата така и не писа какво се случи с колата му след съветите които му дадохме, дори ЛС му писах щото почти бях сигурен какво вие, но отговор не получих :) Сега ще опитам да изровя къде е темата че не ми се пише и обяснява на ново.А, ето намерих я : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=77034&st=0&p=1057297975&fromsearch=1entry1057297975

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф само дано не е от скоростната кутия както си писал. Преди 2 седмици го смених. И майстора ми сложи двигателно, понеже така пишеше в каталога. И вярно от тогава се чува тоя звук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вярно от тогава се чува тоя звук.

А това може да ти говори само едно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е така пише, и аз съм го чел, ама пише че тва се прави само по изключение и при първа възможност маслото се сменя с МТФ. Така че погледни подписа ми ;) или по точно правило номер 2 :cool:Някои от старите сивици, а и не само те, наистина си ги дават с 10/40 ама до колкото си спомням става дума за коли преди и около 90те .

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Бултрако Стара Загора (понеже имах работа в Стара Загора) 29.70 е литъра. Обадих се до София 25.70. На мен ми трябват 2 литра. Така де в понеделник ще е при мен маслото. Надявам се да е от това проблема. Но от там ми казаха че и няколко месеца мога да изкарам с 10 на 40 в скоростната кутия. Но все пак реших да поръчам още сега.

Редактирано от Executor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па що цената е различна? нали Стара Загора е по близо до япония :huh: в Пловдив е 29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...