Jump to content
pasala

Относно Накладки

Recommended Posts

Добър вечер колеги, не знам дали е правилната секция в която трябва да постна тази тема, но не съм доста напреднал в интернет пространството , та въпроса ми е относно предни накладки за 5-та ген. сивик хечбек , какво ще ми предложите като вариант и най добро качество , по възможност без турски фирми - повече клоня към оригиналните японски части. Благодаря предварително! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най-обикновена експлоатация мисля,че марката Ferodo,ще ти свърши добра работа. Тихи са и спират добре,а на допир самите плочки мажат доста добре,не мисля,че ще имаш проблем,а и цената им е добра,около 50 лева. Под оригинални какво разбираш? Едва ли ще намериш след като се оказа, че на уж японските марки, само кутийките са с надпис,че са там произведени,а частите всъщност -китайски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш и TRW , или Ашика (маи така се казваше) Текстар недеи, че нещо народа много пропищя от тях, аз за моята сега купих ТРВ ама не съм ги сменил още че в петък да мина преглед пък тогава, ръководех се по мнения в форумите а и по колеги които са купували такива и казват че са ок, не свирят ,спират добре и цапат джантите, на пипане не оставят много черно, но като матерял са много черни а разлика от други които седят сиви или с металически цвят та ми се видят свесни, първи впечатления ще има сигурно чак догодина хахах докато легнат че сега много много не карам :). В момента на колата ми са оригинални нсн накладки и да ти кажа не бих си купил пак от тях, много твърди, не цапат грам и към спирането имам забележки, никога не са свирукали но предвид изписаното по горе не бих си купил оригинални.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...