Jump to content
BaiJack

Accord 2006 vs 2007 vs 2008?

Recommended Posts

 Здравейте колеги.Съжелявам за новобранският въпрос, но четох различни мнения за модела и не знам, кое е вярно и кое не.

Въпросът ми е има ли сериозна разлика между Accord 2006, 2007, 2008г. 2.2 iCTDI. Четох тук във форума, че фейслифта е след 2006-та година, а гледам, че има фейслифтови от 2006-та. Същото прочетох и за бордкомпютъра. И възможно ли е да е измама, колата да се води 2007-ма а да е 2006-та и как може да се разпознае. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаш VIN номера. 10 тата цифра означава коя година е. Това което са написали като година е първа регистрация в Бг. Фейса има Бордкомпютър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2006 акорд може да е фейслифт, но може и тази година да е първа регистрация и да не е. Няма невъзможни неща при търговците. Един приятел преди години си купи WV Jetta, като ми каза, че е 2011 г. След като се позачудих и разровихме заедно се оказа, че първата регистация на колата е 2011 г, а модела е от 2007 (не знам как е залежала така, но няма невъзможни неща).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифта се прави от Септември/Октомври 2005-а, като модел за 2006-а. Познава се по различния дизайн на волана, борд компютър, външно коренно различната предница (броня, капак, решетка).

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързият/лесен начин за оценка от дистанция е лъскавата лайсна на/над решетката отпред.Преди фейс лифта е на капака, на фейса е на решатката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...