Jump to content
lubo89

Показване на температурата отвън

Recommended Posts

Здравейте колеги.И аз вече съм в отбора на харвитата.Искам да попитам има ли фабрично датчик за външната температура и някой монтирал ли е термометри.До сега всичките ми автомобили са имали и съм свикнал с тази "екстра" ако може така да се нарече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Универсален термометър с изнесен датчик ти върши чудесна работа.Монтира се до часовника,така ,че се ориентирай за размерите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, а къде е най-добре да се монтира, в огледалото ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? Прочети ми внимателно целия пост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ЪП на темата. Дълго търсих термометър с такива размери и накрая го поръчах от ebay, с доставката ми дойде на 11лв. Захраних го към часовника и се пуска заедно с него. Датчикът е изнесен до предната броня. Върши ми чудесна работа.

post-35868-0-22374700-1491476161_thumb.jpg

Редактирано от vesivanova
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До lubo89 : Здравей! Може ли линк, благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

От скоро и аз съм собственик на Хонда 2000 г. 125к  и за сега всичко по колата работи. Бих искал да попитам ,как точно се свързва този датчик (или всичко е описано в манюла) .  Имам странен проблем с централното : когато отключа колата  ,започва едно лудо прещракане на централното ,все едно отключва и заключва постоянно (но механично не го прави ,само звук) . Това го прави когато си поиска ,по често при неравности на пътя ,когато отварям и затварям вратите и при покои с отворени или затворени врати.

 

Благодаря.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Термометъра се свърва само с два кабела - + и -. Червения е плюс, черния минус /маса/. Можеш да вземеш ток от всякъде. Аз го свързах като взех ток от часовника.Като дадеш на контакт и тръгва.Самия датчик съм го изнесъл зад бронята. Това с централното ми се струва лош контакт или прекъснати кабели в снопа на вратата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lubo,взех си същия термометър,но не знам как да сваля панела с часовника.Помогни,че ме е страх да не го счупя.Може  и някой друг колега да каже.

Редактирано от firefighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след това действаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сложно го правите.Аз лично извадих  цд-то и от там може да се бръкне и да се извади буксата за часовника и преди буксата свързах термометъра.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го монтирах,остана само да намеря отвор и да промуша сензора с кабела към двигателното.Още не съм измислил къде точно да го сложа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си отвор над педалите където минава основния сноп с кабели.Аз лично го изтеглих и го пуснах в една ниша на бронята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...