Jump to content
Nikito82

Умиватели за фаровете

Recommended Posts

Здравейте, днес като пуснах да се измият стъклата и фаровете, едната дюза ли е какво е направо изхвърча, сложих я пак хвръкна. Пак я сложих и ги натиснах и двата на вътре, после ги вдигнах да видя дали няма да излизат, добре бяха, но сега не иска изобщо да пръска на фаровете. Кой е бушона за тях? От какво се получава. Досега не съм имал проблеми, ония ден налях течност за чистачки (концентрат на Нигрийн ) до горе. Може ли нещо от течността да е или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така проблема от части е решен. Т.е. не е бушона виновен, просто трябвало да се цъкнати фаровете, за да работят и пръскалките на тях. Въпроса е защо изхвръкна цялата пръскалка от бронята? Сега ме е страх в движение да пускам водата, да не хвръкне пак. Днес ги пробвах, пръскат , стоят си където трябва, но до кога? Не са запушени дюзите, не знам и аз от какво стана така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как работят пръскалките е дискутирано в теми няколко пъти. Сърчни и ще намериш, че казанчето е с 2 помпи. За стъклата на дъното, а за фаровете по средата. Когато течността падне под средта не търси отново предпазителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не течността е до горе. Въпроса е че ттябва фаровете да са вкл, за да работят. Птоблема е в това защо изхвърча цялата праскалка от бронята? Добре че бях на място, за да си я взема :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изхвърчала е, защото се е откопчала. А защо се е откопчала никой от нас не може да ти каже по обясними причини.

 

П.П. Нещо много дефекти ти дава тази кола, моята я карам повече от 2 години и съм сменил само четките на динамото, а при теб проблемите започнаха един след друг още с взимането на колата... знаеш ли защо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само предполагам. Че е правено нещо, което е наложило сваляне на пръскалката.

Тя май е на щипки. Една малка свинска опашка около тях, затягате добре.

С плоска отверка внимателно отваряте капачето и издърпвате ръчно пръскалката.

Така е при Сивик8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изхвърчала е, защото се е откопчала. А защо се е откопчала никой от нас не може да ти каже по обясними причини

 

П.П. Нещо много дефекти ти дава тази кола, моята я карам повече от 2 години и съм сменил само четките на динамото, а при теб проблемите започнаха един след друг още с взимането на колата... знаеш ли защо?

Да защото не взех твоята, "най - евтината от всички на пазара." Ай със здраве. Дефекти ми била давала. Редактирано от Nikito82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изхвърчала е, защото се е откопчала. А защо се е откопчала никой от нас не може да ти каже по обясними причини.

 

П.П. Нещо много дефекти ти дава тази кола, моята я карам повече от 2 години и съм сменил само четките на динамото, а при теб проблемите започнаха един след друг още с взимането на колата... знаеш ли защо?

Ей това вече "отрепа рибата"...!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изхвърчала е, защото се е откопчала. А защо се е откопчала никой от нас не може да ти каже по обясними причини

 

П.П. Нещо много дефекти ти дава тази кола, моята я карам повече от 2 години и съм сменил само четките на динамото, а при теб проблемите започнаха един след друг още с взимането на колата... знаеш ли защо?

Да защото не взех твоята, "най - евтината от всички на пазара." Ай със здраве. Дефекти ми била давала.

 

Защо се засягаш? Аз само попитах, може и да греша за дефектите, но от 16.07 имаш пуснати 10 теми....  Бъди здрав и ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягам, имам 10 теми пуснати с един проблем, другите се оказаха, че ги имат поне 20 човека от форума, спирачки, ръчна и така нататак, Единственият проблем е това изхвърчане на пръскалото. Ама ти си пиши не ми пречиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...