Jump to content
Слави CR-V

Някои има ли Honda Sh след 2005г.

Recommended Posts

... за обмен на информация :) пък и ако е от Пловдив .... цена нема да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииии, няма съмишленици еии, нищо аз пък имам сервиз мануал за SH 2006-2008 :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познавам един адвокат с SH150 кубиково 2007 година като се видим на пролет що го разпитам как е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе тука в наща махала има един чичка с много хубав такъв зелен, че и със слюда и с куфар, оня ден му махах да спре да си поприказваме тои ме подмина като малка гара, ко ли си вика тоя тинеджър иска ми гепи скутера :) нищо аз другия път ще го пречакам в засада :) Имам  някви впечатления от тая машина и те са супер :) в Трявна карах една такава за проба, там имат едно баирче с готино асфалтово пътче по него през гората, беше малко мокро та не смеех да се засилвам, но имаше един прав участък с един бая голям наклон хич да не е от онея дето заслужават знак 12%, и тоя звер как върви на горе не е истина направо ме изкефи. Тогава си казах че ако въобще си купя някога скутер то ще е такъв, и сега година по късно заради него март месец почвам А  категория, и ще те водя на дупница да харесаме един че то само там ги има, освен ако не ми излезе късмета в Пловдив обява. Вчера бях при оня салон миленков, там има една червена, ама тя толкова уморена милата, сигурно е на 100 000 км, диска предния леш, ша се счупи, съединителя и е заминал, до колкото съм запознат тоя скутер на празен ход и степенка трябва да върти задната гума а тоя не въртеше, искаше газ да дадеш и изведнъж - чат и захапваше, абе направо риташе кат се зацепи съединителя, дори не пожелах и да го карам. Пък и на всичко отгоре цената му надули до небето. Като порасна след 2-3 години Насе и ми се разшири двора мисля да забуча и един Шадоу, или пък Ямаха Вираго че е с кардан, а може и Сузи Интрудер и тои с кардан :)  И тогава да си пъркам бавно с кеф :) На стари години рокер да ставам :) ще ходя да прибирам щерките от училище :) Между другото някои знае ли как седи въпроса с превоз на малки деца на скутер или мотор?

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...