Към съдържанието

Коя газстанция предпочитате?

• Не можете да пишете в тази тема
56 отговора на тази тема

Анкета: Откаде зареждате газ най-често

Коя газстанция предпочитате

Не можете да видите резултатите от анкетата ако не сте гласували. Моля влезте с потребителското си име и гласувайте за да видите резултатите.
Глас Гостите не могат да гласуват

#41 nicki

nicki

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 405 Мнения:
  • Кара:Legend IV 3.5 SH-AWD и CR-V II 2.0
  • Място:София

Публикувано 31 януари 2016 - 11:48

Колеги сменяйте по-често там където зареждате газ. По принцип зареждам на Лукойл заради отстъпката, но ми се наложи да сипя до горе на OMV, е голяма грешка направих. Нямах никаква мощност по целия път от София до Боровец. Когато свърши тая скапана газ, по стечение на обстоятелствата бях близо до Шел на Сливница ( до Бриколаж) и реших да рискувам и там. Определено уцелих джакпота. Колата върви както трябва и си има прилично ускорение. Става въпрос за CR-V II. Успех на всички!

• 0
Знания, които не се попълват всекидневно, намаляват всеки ден. - <i>Китайска мъдрост</i>

#42 Markony

Markony

Инструктор

• Общи модератори
  • PipPipPip
  • 3370 Мнения:
  • Кара:HR-V D16W1, C-RV R20A2
  • Място:Русе

Публикувано 31 януари 2016 - 13:56

OMV ползвайте само за тоалетната...

• 1

Спешно ми се налага да отида за риба...

0893пет177нула9

#43 Dynamic-art

Dynamic-art

Новак

• Новак
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Кара:4-цилиндрово сешоарче

Публикувано 31 януари 2016 - 19:25

Да споделя лични впечатления, не ангажирам никого с мнението си. По-долу казаното може да е в полза на зареждащите в южна София:

Тъй като веригите бензиностанции са на франчайз, явно много зависи от собственика или управителя на даден обект.

Мога да похваля ЕКО-то на Царско село, най-съм доволен от ОМВ на бул. България посока център (между кръстовищата на бул. Тодор Каблешков и бул. Гоце Делчев).

Както и да се оплача от ЕКО-то на бул Цар Борис III, посока Владая. Сипаха ми 36 литра и ги продължаваше (викнах на момчето да спира тоя сеир) в бутилка, която събира не повече от 34 (а не беше празна).

Няма да влизам в детайли, колата не вървеше с тая газ. По случайност лаптопа беше с мен, та отворих да видя тримовете, лошо ми стана.

• 0

#44 Drone

Drone

Polecat

• Общи модератори
  • PipPipPip
  • 1716 Мнения:
  • Кара:Honda HR-V

Публикувано 01 февруари 2016 - 10:46

Аз съм доволен от Екото на околовръстното в локалното точно след кръговото на Драгалевци. Онзи ден сипах, и нямах никакви проблеми. Чудя се къде могат да ми настроят каот хората Ги-то,е моя газаджия е пуснал автоматичната настройка, и при определен режим на каране светва чека винаги! 

• 0

#45 dindin

dindin

СнегоХондка

• Делегат
  • PipPipPip
  • 1452 Мнения:
  • Кара:конджул
  • Място:Свиленград, Харманли, София

Публикувано 01 февруари 2016 - 16:21

DRONE, там е екстра газта. Последната колонка и не удрят в грамажа :)
За настройката Иво Ленков може и да се навие.

Този пост е редактиран от dindin: 01 февруари 2016 - 16:22

• 0

CRV II 2005 face/ RD8 / K20A4 / 5MT
ROMANO A.I.S. OBDII LPG

#46 JHM

JHM

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 446 Мнения:
  • Кара:ACCORD CL7 K20Z2
  • Място:BG

Публикувано 30 декември 2016 - 22:18

Малко факти. Разрез на газовият ми филтър на 9500км., като 70% зареждане от ЕКО. Като цяло нямам и не съм имал проблеми с тяхната газ. Видимо филтъра си е вършил добра работа. Тук да питам, другия филтър, преди изпарителя, кога се сменя? От brc ми казаха, че се сменял на 40 000 . На мен ми се вижда много този интервал...?

Прикачени файлове

• 0

#47 h5rov

h5rov

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 428 Мнения:
  • Кара:Accord 2.4i, АТ, 2007
  • Място:Пловдив

Публикувано 30 декември 2016 - 23:06

На мен ми го смениха на 30к. Там имаше по-едри боклуци. Казаха, че е съвсем в рамките на нормалното. Аз зареждам на Лукойл.
  • 0

sig-2011.png

#48 Restless

Restless

Потребител

• Делегат
  • PipPipPip
  • 1853 Мнения:
  • Кара:EG8, вече и RD8 :)
  • Място:Sofia, BG

Публикувано 02 януари 2017 - 16:00

При Ленков филтрите се сменят на 10 и 20к втория.
  • 0
LPG: Публикувано изображение

Защо в Хонда форума не мога да търся думичките:
CR-V, HR-V,FR-V ?

#49 Иво Ленков

Иво Ленков

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 247 Мнения:
  • Кара:Honda Integra Type R

Публикувано 03 януари 2017 - 11:43

Аз зареждам където е най-евтино, така или иначе разликата в качеството е минимална.

• 2

#50 h5rov

h5rov

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 428 Мнения:
  • Кара:Accord 2.4i, АТ, 2007
  • Място:Пловдив

Публикувано 03 януари 2017 - 19:04

Аз вече споделих от къде зареждам, но да попитам.... Носи се няква "казали са ми", че в ОМВ и Газпром газта била с високо съдържание на сяра и запушвала дюзи, филтри и тн... има ли нещо такова? Колеги зареждат ли от там?

• 0

sig-2011.png

#51 dindin

dindin

СнегоХондка

• Делегат
  • PipPipPip
  • 1452 Мнения:
  • Кара:конджул
  • Място:Свиленград, Харманли, София

Публикувано 03 януари 2017 - 21:46

Газта все е руска, а станциите все са франчайзи. Затова си правя мислена карта къде да НЕ зареждам, след като ме прецакат я с количество, я с качество :).
Специално заради конкретни станции съм турил хикса и на двете горни вериги :).
Един приятел ми беше казал, че на Ромпетрол газта я карат от Констанца, ма колко е хубава не знам, зареждал съм на всякакви знайни и незнайни - се същото навсякъде...
  • 0

CRV II 2005 face/ RD8 / K20A4 / 5MT
ROMANO A.I.S. OBDII LPG

#52 Mad`Head

Mad`Head

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 440 Мнения:
  • Кара:Tourer
  • Място:Стралджа<->Бургас

Публикувано 03 януари 2017 - 22:01

Аз в Бургас зареждам предимно от Газпром в Изгрев. Не ми наливат повече от колкото трябва. Разходът е приемлив.
  • 0

#53 xapu78

xapu78

Новак

• Член
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Кара:Honda CRV 1998 128hp

Публикувано 08 януари 2017 - 16:03

Главно зарежадах на ЕКО-то на България и Дружба1. Напоследък най-често ходя на газстанция NPC ул. Хенрик Ибсен. Честно казано, досега където и да съм зареждал, на гадна газ за щастие, не съм попадал. Лично според мен, последните 2-3 години качеството се повишило повсеместно.
  • 0

#54 Stamba

Stamba

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 54 Мнения:
  • Кара:Honda CR-V 1 & Golf 3
  • Място:Шумен

Публикувано 04 февруари 2017 - 12:52

В Шумен от Топливо,в Разград от ВМ, навсякъде другаде гледам да е Еко
  • 0

#55 harry11

harry11

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 72 Мнения:

Публикувано 17 февруари 2017 - 11:58

Аз в Бургас зареждам предимно от Газпром в Изгрев. Не ми наливат повече от колкото трябва. Разходът е приемлив.

Колега мен ме прекараха миналото лято пък там. С повече от колкото мога да събера. Всичко е до настройка на колонката.  На КРУИЗ на магистрала Тракия преди тунела в посока София. Там пак е малко съмнителна работата. (но пък цената е 0.90ст )

• 1

Honda civic 7gen 1.4i D14z6 EP1. 

#56 Mad`Head

Mad`Head

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 440 Мнения:
  • Кара:Tourer
  • Място:Стралджа<->Бургас

Публикувано 18 февруари 2017 - 09:36

Ами в интерес на истината, се е случвало пред мен някой да се кара(безмислено) с касиерката, но при мен от както я има тази бензиностанция винаги са  ми зареждали не повече от колкото трябва. Почти винаги зареждам когато газта свърши, зареденото количество приблизително еднакво около 80% от обема на бутилката.

• 1

#57 junker

junker

хайко

• Член
  • PipPipPip
  • 426 Мнения:
  • Кара:Mazda 5; Peugeot 206.
  • Място:Сливен

Публикувано 09 март 2017 - 21:18

Колеги, от скоро- има- няма месец, вече съм на газ. На бутилката пише 35 дм3, а на Петрол- Нова Загора ми заредиха 37 литра от празна бутилка. Помислих че ме изгавриха. После където и да заредя, не зареждам по- малко от 30 литра, а има газ в бутилката и изминати около  300 км. пробег. Колата е Мазда 5 при около 100- 120 км/ч извънградско. Сега зареждам на една местна в Сливен- Ямбол- Геомекс и все едно и също. Сега се сещам че и на геомекса заредих празна- пълна и пак беше около 37 литра. Объркаха ми се представите за тая газ пропан- бутан! То верно, че и след като се прибрах от Украйна, на любимия ми "Омакс" метан станция в Ямбол вече ми зареждаха 13,8 кг, метан, при първо зарежданепреди 7 години в тез бутилки 11,8 кг. , и последни рекорди преди да замина преди две години от почти 13 кг.- говорим за една и съща станция. 

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com