Към съдържанието

- - - - -

Как се сменя крушката на пепелник?

• Не можете да пишете в тази тема
7 отговора на тази тема

#1 paruchev

paruchev

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 182 Мнения:
  • Кара:Honda Cr-v RD1 2000 147hp
  • Място:pleven

Публикувано 04 януари 2017 - 08:49

Здравейте, на някой налагало ли му се е да сменя крушката на пепелника за Хонда ЦРВ (2000-та година)? Има ли вариант без да се разглобява всичко, като извадих самия пепелник гледам, че има някаква метална шина, която се държи на болтче(болтчета не знам колко са), според мен за тази шина е захваната крушката. А за жабката има ли някъде крушка, за която не знам?

• 0

#2 koko__2002

koko__2002

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 218 Мнения:
  • Кара:Honda CR-V 98г.
  • Място:Шумен

Публикувано 04 януари 2017 - 10:11

Колега, за жабката няма. По спомен крушката на пепелника се сменя като бръкнеш зад конзолата от дясно под жабката, ще я напипаш за кабела. Мисля, че се вадеше с издърпване назад към двигателя.
  • 0

#3 paruchev

paruchev

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 182 Мнения:

Публикувано 04 януари 2017 - 11:51

Свалих жабката и греда, в ляво има метал, който не ми позволява нищо да стигна....

• 0

#4 paruchev

paruchev

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 182 Мнения:

Публикувано 04 януари 2017 - 15:06

Понеже никой не знае, а аз се справих, обяснявам. Вадите пепелника, след което вадите металната шейна, в която влиза пепелника. Тя се държи на два болта отгоре в началото и един насреща, като извадите шейната с нея излиза кабела и крушката. Сега някой може ли да даде акъл, такива ЛЕД крушки има ли?
  • 0

#5 koko__2002

koko__2002

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 218 Мнения:
  • Кара:Honda CR-V 98г.
  • Място:Шумен

Публикувано 04 януари 2017 - 19:45

Явно ми се губят спомените :(. Незнам дали има такава ЛЕД, защото аз я сменях преди 5 години моята и тогава отидох с изгорялата в магазина и имаше само крушка, която да влезе в буксата. Взимай изгорялата и в някой магазин.
  • 0

#6 MITKO70

MITKO70

Новак

• Член
  • Pip
  • 27 Мнения:
  • Кара:Хонда ЦР-В ,147кс.,2000г.
  • Място:София

Публикувано 04 януари 2017 - 21:44

За лед незнам,а и не е нужна .Скоро сменявах на осветлението за парното,минава се и през тази на пепелника,но се разглобява доста.Може и по-лесно,но има два винта ,държат цялата конзола за радиото и няма развиване през радиото..Крушките ги има,не на всякъде обаче,около 3 лв.бр.

• 0

#7 ignorance

ignorance

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 70 Мнения:

Публикувано 11 януари 2017 - 18:48

За лед незнам,а и не е нужна .Скоро сменявах на осветлението за парното,минава се и през тази на пепелника,но се разглобява доста.Може и по-лесно,но има два винта ,държат цялата конзола за радиото и няма развиване през радиото..Крушките ги има,не на всякъде обаче,около 3 лв.бр.

Може ли да обясниш как се смеят въпросните крушки на парното - тема със снимки или няколко по-подробни изречения.Би било полезно. Благодаря предварително. 

• 0

#8 donvini

donvini

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 144 Мнения:
  • Кара:Prelude,Accord Coupe,Accord Type S
  • Място:Варна

Публикувано 19 януари 2017 - 22:18

Може ли да обясниш как се смеят въпросните крушки на парното - тема със снимки или няколко по-подробни изречения.Би било полезно. Благодаря предварително.

В клипа сменят CD-то, но за да се смени се сваля конзолата на парното. Като го свалиш вече ще се ориентираш къде са крушките.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com