Към съдържанието

* * * * * 1 гласа

Още ли съществува сервиз Омбре?
Нещо май са потънали вдън земя

• Не можете да пишете в тази тема
61 отговора на тази тема

#1 vlex

vlex

Новак

• Новак
  • Pip
  • 14 Мнения:
  • Кара:CR-V RD1
  • Място:София

Публикувано 28 октомври 2013 - 09:41

Здрасти,откакто имам хонда си я обслужвам при Влади в сервиза на Омбре. Влади е пич, знам че разбира и ми познава колата (даже всеки път се бъзикаме, че съм му я взел под носа, щото и той я беше харесал :D ), знам че бачка съвестно, качествено и не прекомерно скъпо и не на последно място ми е адаш, което качва 3 пункта в акциите :) Обаче сега като дойде време да се обслужва колата и да се сменят шарнири, биаледки и други твари по ходовата част и като се раззвънях, виждам че темите не се намират във форума, никой не вдига телефоните (даже единият май е прекъснат, а другият - не е включен) и нещо последната година сякаш няма много коментари за тях. Да не съм изпуснал някакъв момент? Още ли съществува сервиза и ако да, някой има ли по-актуални контакти от 0877 AHONDA и 0877 175 677?Благодаря предварително!Поздрави,Влад
  • 0

#2 Tino

Tino

хондахолик

• Модератор
  • PipPipPip
  • 4329 Мнения:
  • Кара:Accord 7th Tourer 2.2 Sport;Civic 8th 5d 2.2 Sport
  • Място:Пловдив - София

Публикувано 28 октомври 2013 - 10:32

Сервиза още си съществува , не знам дали нещо не са сменили телефоните , но най-добре отиди на място ;)
  • -1

#3 vlex

vlex

Новак

• Новак
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2013 - 11:01

Сервиза още си съществува , не знам дали нещо не са сменили телефоните , но най-добре отиди на място Публикувано изображение

То това беше бекъп планът така или иначе. Мерси! :)
  • 0

#4 LuD_LorD

LuD_LorD

Новак

• Новак
  • Pip
  • 13 Мнения:
  • Кара:Honda civic b18c4

Публикувано 31 октомври 2013 - 19:32

Пратих ти един номер на Л.С.
  • 0

#5 cvetomill

cvetomill

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
  • Кара:Civic D15Z6

Публикувано 31 октомври 2013 - 19:54

да, какво стана вярно с темата за сервизазаради споровете последно време ли се закри нещо :unsure:/>
  • 0

#6 vlex

vlex

Новак

• Новак
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2013 - 20:00

Колеги не знам какво се е случило с темата, но ето ъпдейт: сервизът си бачка, че даже в момента оправям кормилна щанга при Влади. Актуалните телефони са 0877 AHONDA (0877 246 632) и 0879 898909.0877 175 677 не е актуален вече и който го има може спокойно да го изтрие.Поздрави,Влад
  • 0

#7 xplod

xplod

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 81 Мнения:
  • Кара:Civic

Публикувано 07 ноември 2013 - 09:42

3-ти ден, едно 20-на прозвънявания съм направил, ама нъцки. Звъни си до откат без никой да вдига. А, да, днес на AHONDA ми биха червена слушалка :worthy: . За връщане на обаждане явно не са чували. За какъв чеп са тези телефони, като никой не ги вдига не знам :dry:
  • 0

#8 mebiglips

mebiglips

Новак

• Новак
  • Pip
  • 5 Мнения:
  • Кара:Honda Jazz

Публикувано 15 ноември 2013 - 12:02

Здравейте,

От скоро и аз съм собственик на Хонда Джаз 2003г. автоматик и искам да ида някъде да я погледнат, да направят диагностика (свети ABS-a) и обстоен преглед(взех я преди няколко дена и още не съм сменял нищо по нея), че ми е първа кола и още не съм запознат дори с основите на подръжка на кола Публикувано изображение , но все от някъде се почва.

Исках да попитам дали това е адресът на сервиза.

Цък

Надявам се това не е много извън темата.

Благодаря предварително.
  • 1

#9 xplod

xplod

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 81 Мнения:

Публикувано 15 ноември 2013 - 14:32

Не, ето тук ти е сервиза https://maps.google....p=12,92.85,,0,0 Продължаваш плътно вдясно, не където има паркирани коли, а вдясно пътя. Продължаваш около 100-на метра и си пред сервиза. Не можеш да го объркаш, то няма друга сграда така или иначе.

Този пост е редактиран от xplod: 15 ноември 2013 - 14:34

• 0

#10 Plamen D.

Plamen D.

Новак

• Новак
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Кара:Civic D15Z8

Публикувано 20 ноември 2013 - 18:44

Привет и от мен, горд собственик на Сивик от съвсем скоро. Много отдавна следя темата за сервиза на Омбре, защото според предишният собственик, колата е обслужвана само там. Имам голям проблем с телефоните - просто не вдигат и не връщат обаждане. Може ли някой, който вече е ходил да сподели работят ли в събота, ако да - до колко. Също ще съм благодарен ако все пак някой драсне на кой точно телефон ги е открил. От друга страна, ще съм благодарен ако някой сподели мнение за друг добър сервиз за Хонда, все пак не е само Омбре в София ;)
  • 0

#11 xplod

xplod

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 81 Мнения:

Публикувано 20 ноември 2013 - 20:11

Работят в събота от 10 до 14 или нещо подобно беше. Иначе за друг сервиз е този на DJ Tymbi - http://forums.hondab...hp?showuser=638 в Малашевци. На мен ми е далечко и не съм ходил, но прави все митсубишита и хонди т.е. все японки. Друг добър сервиз е Юбико-то в Горубляне. Но да знаеш, че са доста скъпи. За смяна масло на скоростна кутия ми обявиха цена 36лв. :blink:/> Те ти моята тема от лятото, когато и аз се чудех къде да обслужа Сивика - http://forums.hondab...0&p=1057359675.

Този пост е редактиран от MIYAMOTO: 21 ноември 2013 - 09:42
Цитат на предходно мнение

• 0

#12 Plamen D.

Plamen D.

Новак

• Новак
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Кара:Civic D15Z8

Публикувано 20 ноември 2013 - 20:54

Много благодаря. Най-вероятно ще отскоча в събота до Омбре, за да прегледа/т как я обслужи един ''майстор'' в провинцията, имам доста съмнения, че си е оставил ръцете. Дано съм от доволните от Омбре, иначе ще имам предвид и адаша - "DJ Tymbi''. Поздрави и безаварийно ;)/>

Този пост е редактиран от MIYAMOTO: 21 ноември 2013 - 09:42
Цитат на предходно мнение

• 0

#13 Restless

Restless

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1865 Мнения:
  • Кара:EG8, вече и RD8 :)
  • Място:Sofia, BG

Публикувано 29 ноември 2013 - 12:12

За смяна масло на скоростна кутия ми обявиха цена 36лв. Публикувано изображение/>

офтопик, но литър оригинално масло е май 18лв, в кутията нормално влиза 1.5л... демек са ти сложили 10лв за труд
  • 0
LPG: Публикувано изображение

Защо в Хонда форума не мога да търся думичките:
CR-V, HR-V,FR-V ?

#14 Ombre

Ombre

никакъФ

• Почетен член
  • 1059 Мнения:

Публикувано 30 ноември 2013 - 00:03

Бачкаме си.И телефоните вдигаме.Тези не са пристигнали случайно...

Прикачени изображения

• _DSC0311.JPG
  • _DSC0314.JPG

Този пост е редактиран от Ombre: 30 ноември 2013 - 00:16

• 0
Публикувано изображение

#15 HondaExplorer

HondaExplorer

Just loyal fan

• Делегат
  • PipPipPip
  • 613 Мнения:
  • Кара:ше CR-V 99, сега го вози Accord VI 2.0, auto, Executive SE, ROMANO LPG
  • Място:Бургас

Публикувано 30 ноември 2013 - 08:06

Хм, като гледам проблемите написани на ключовете CR-V I ще се окаже най-безпроблемно. :lol: Ще се радвам колегата Омбре да сподели най-често срещаните модели, които го посещават заради проблеми и особено CDTI двигателите, че тъкмо се засилвах да минавам на дизел.
  • 0

"Всичко, способно да твори, същностно превъзхожда сътвореното!"

#16 kacarov

kacarov

Новак

• Новак
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Кара:Honda Stream 1.7i

Публикувано 30 ноември 2013 - 09:29

В събота работите ли? От колко започвате?
  • 0

#17 xplod

xplod

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 81 Мнения:

Публикувано 01 декември 2013 - 12:48

За смяна масло на скоростна кутия ми обявиха цена 36лв. Публикувано изображение/>

офтопик, но литър оригинално масло е май 18лв, в кутията нормално влиза 1.5л... демек са ти сложили 10лв за труд

офтопик, литър оригинално масло не е май, а е 29лв. Събра си 2-та литра, които му взех. 36лв. си ми искаха баш за "труд" :blink: А не е, като да са някой фешън сервиз, като за "оторизиран" сервиз. Кално, мръсно, на супер затънтено място и пак пълно с келеши, като всеки друг гаражен сервиз. В смисъл не разбрах на какво основание искат такива пари за такава елементарна операция.
  • 0

#18 Hukumo

Hukumo

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 179 Мнения:
  • Кара:CR-V II ген. 2003г. 4WD Ръчни скорости

Публикувано 02 декември 2013 - 11:07

по темата.. Сервиз Омбре съществуват.. и си работят с пълни обороти.. онзи ден ходих да си сменя акомулатора че беше сдал багажа вече.. освен това ми направиха обсотен преглед на ходова част и ми доляха масло .. като за допълнителните услуги не ми взеха нищо.. останах много доволен, защото момчетата са си фенове на марката и за тях най-важно е да направят така че да нямаш проблеми с колата.. а не като в другите сервизи само да ти одерът кожата.. звъннах.. вдигнаха ми от втория път и си записах час.. всичко беше много точно.
  • 0

#19 bbozhanov

bbozhanov

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 88 Мнения:
  • Кара:CR-V III, AT, R20A2

Публикувано 04 януари 2014 - 03:12

При мен се разсвири пистовият ремък. Реших, че никой няма да работи около Нова Година, който да ми го смени. Купих си нов и тръгнах да го сменям сам (не можех да чакам до 5-6 Януари и след това още 1 седмица за да ми дойде часа). Стана проблем с обтяжната ролка заради калпав инструмент и един пропуск от моя страна.На следващия ден звънях за да разбера дали работи сервиза - никой не ми отговори (неведнъж се е случвало). Реших директно да отида с автомобила до там и ако работят - да се примоля да ми помогнат.С подходящ инструмент и малко хитрина те излъгаха ремъка за 10-15 минути.Не ми взеха пари за услугата, което вече разказах като прецедент на доста хора. Споделям и тук.Така, че сервиза си работи, но явно се уважава посещението за записване на час на място. Моят ремонт беше прецедент и съм благодарен за вниманието, което получих на момента.
  • 0

in vino veritas in burgas adidas

#20 musho

musho

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 77 Мнения:
  • Кара:сивик ем2

Публикувано 07 март 2014 - 20:34

Пробвайте да звъните към девет,девет и половина сутринта

• 0

#21 Брата на майстора

Брата на майстора

Новак

• Новак
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Място:Sofia

Публикувано 05 юни 2014 - 23:21

Най-добрия автосервиз за Хонди в София!

Пожелавам им още дълги години двора да е все така претъпкан от клиенти!

:yes:

• -4

#22 sa666u

sa666u

Новак

• Новак
  • Pip
  • 37 Мнения:

Публикувано 29 август 2014 - 16:42

Здравейте,

Сервизът работи ли все още? Звъня от една седмица на посочените телефони и или никой не вдига или са изключени.

• 0

#23 Plamen.Dilkinski

Plamen.Dilkinski

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
  • Кара:Accord K24A3 type S / Civic 6th D15Z8 '99

Публикувано 29 август 2014 - 22:58

да възродим малко темата, И аз им звънях неколкократно за да запиша час за смяна на масло и филтри - без отговор. Интересно наистина какво се случва, в мое лице загубиха клиент, дано не продължават така. 

• 2

#24 fashion_m

fashion_m

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 63 Мнения:
  • Кара:Honda Civic 6 sedan
  • Място:София / Пловдив

Публикувано 18 октомври 2014 - 08:39

Колеги, никой не вдига телефоните. Разсвириха ми се ремъци, ролки. Ако някой има по-актуален телефон да каже. Или пък друг сервиз?

• 0

#25 Plamen.Dilkinski

Plamen.Dilkinski

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:

Публикувано 18 октомври 2014 - 16:50

Вече не работят в събота. Иначе не разчитай да си вдигнат телефона.. Отиваш направо на място в работно време. Алтернатива за Хонда сервиз са Юбико в Горубляне, има тема за тях с актуални телефони. Успех ;)
  • 0

#26 Shreek

Shreek

Новак

• Член
  • Pip
  • 14 Мнения:
  • Кара:Honda CR-V

Публикувано 21 октомври 2014 - 11:47

Честно казано като ви чета как Омбре не си вдигали телефоните, почвам да се питам аз на какво съм звънял. Моята е на поддръжка при Омбре от ... не помня със сигурност, но може би втора година. Влизал съм там за разни неща поне 5-6 пъти, и най-много от третия или четвъртия път са ми вдигали. А в повечето случаи са ми вдигали от първия път.

А в един от случаите дори ме предупредиха, че ще излизат в отпуска за няколко дни, ако имам нещо да дооправям да си направя сметка преди или след въпросните дни да го правя.

пп. Телефона, на който обикновено звъня, е написан по-нагоре в темата.

• 0

#27 dindin

dindin

СнегоХондка

• Администратор
  • 1862 Мнения:
  • Кара:конджул
  • Място:Свиленград, Харманли, София

Публикувано 15 януари 2015 - 20:02

Колеги, актуални телефони на сервиза да дадете?

Този пост е редактиран от dindin: 15 януари 2015 - 20:02

• 0

Нямам идея защо всеки хондаджия, след като почне да му гори масло колата, сваля качеството на маслото,което ползва, а не го вдига . И по тоя начин си донасира мотора.

#28 B.Pavlov

B.Pavlov

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 276 Мнения:
  • Кара:Honda EJ8 D16Y8

Публикувано 19 януари 2015 - 18:02

Сервиза бачка и аз два пъти през края на миналата година им използвах услугите. Истината е, че трябва на място да отидете.

от кръговото на 4-ти км тръгвате посока унивеситета и на изкачването от кръговото преди да излезете на булеварда, първата пряка веднага вдясно. Продължавате до края на улицата и там отдясно е ОМБРЕ

• 0

Уличната Honda http://forums.hondab...entry1057424444

#29 dindin

dindin

СнегоХондка

• Администратор
  • 1862 Мнения:
  • Кара:конджул
  • Място:Свиленград, Харманли, София

Публикувано 19 януари 2015 - 19:07

Ясно, мерси, ще отида на място. С телефона се надявах да си спестя едно разкарване, ако случайно ми кажат ела другата седмица или остави я тук няколко дни :)

За реглаж съм и не знам какво им е работното време  :)

Поздрави!

Този пост е редактиран от dindin: 19 януари 2015 - 19:07

• 0

Нямам идея защо всеки хондаджия, след като почне да му гори масло колата, сваля качеството на маслото,което ползва, а не го вдига . И по тоя начин си донасира мотора.

#30 fashion_m

fashion_m

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 63 Мнения:
  • Кара:Honda Civic 6 sedan
  • Място:София / Пловдив

Публикувано 24 януари 2015 - 11:55

Не си вдигат телефоните. То хубаво да се отиде на място ама не ми се горят 2 кила бензин само за да отида и да ми кажат, че не могат да ме приемат.

• 2

#31 Pretorian

Pretorian

Новак

• Новак
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • Кара:Civic Type R FN2

Публикувано 09 февруари 2015 - 14:23

Здравейте,

Имам записани два тяхни телефона 0877 246 632 и 0879 898 909. Актуални ли са още? Защото никой не ми вдига и на двата.

• 0

#32 Plamen.Dilkinski

Plamen.Dilkinski

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2015 - 10:21

Относно телефоните, както вече е написано по-горе, единствения сигурен начин е да отидеш на място. Телефоните са актуални, просто е рядкост да ги уцелиш на телефона. Отиваш на място и се надяваш да могат да те вземат веднага. Успех. :) 

• 0

#33 B.Pavlov

B.Pavlov

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 276 Мнения:
  • Кара:Honda EJ8 D16Y8

Публикувано 19 февруари 2015 - 18:20

И двата пъти в които ходих за след 3 дни ме викаха.

• 0

Уличната Honda http://forums.hondab...entry1057424444

#34 logoH

logoH

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 417 Мнения:
  • Кара:корабче с F20B6

Публикувано 20 февруари 2015 - 23:32

Нормално колега , имат си график. На мен скоро ми смениха ремъците. В понеделник си запазих час за четвъртък,Можеха и по рано да ме приемат.

• 0

#35 pavel_rx8

pavel_rx8

Новак

• Член
  • Pip
  • 10 Мнения:
  • Кара:CIVIC 1.7 CDTI

Публикувано 24 март 2015 - 08:06

Някой знае ли до колко часа е работното време за Омбре

• 0

#36 Plamen.Dilkinski

Plamen.Dilkinski

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:

Публикувано 24 март 2015 - 08:51

Привет, За работното им време, понеделник - петък от 10 до 19 :) 

• 1

#37 badggo

badggo

Новак

• Новак
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Кара:HONDA H-RV

Публикувано 27 март 2015 - 12:54

Привет колеги.

Моля дайте актуален точен адрес на сервиза на Омбре.

ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ.

Този пост е редактиран от badggo: 27 март 2015 - 13:03

• 0

#38 Бат РОКО

Бат РОКО

Новак

• Новак
  • Pip
  • 9 Мнения:
  • Кара:CR-V
  • Място:Пловдив

Публикувано 30 септември 2015 - 19:13

Здравейте колеги, моля за актуални телефони на Омбре. От Пловдив съм и затова е важно за мен първо да се свържа с тях по телефона.        ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ                                                                                                                                                                                                                                                      

• 0

#39 Restless

Restless

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1865 Мнения:
  • Кара:EG8, вече и RD8 :)
  • Място:Sofia, BG

Публикувано 01 октомври 2015 - 16:57

Просто звъни сутрин между 9 и 10
  • -1