Jump to content
Mitiska

Препоръчайте добър майстор за ходова част

Recommended Posts

Препоръчайте добър майстор по ходовата част задължително от варна може и някой от форума да е защото имам да сменям няколко неща а не ми се рискува да ходя на сляпо.най -важното е да разбира от английски акорди да не е някой дето работи само с сивици.

Редактирано от Mitiska

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично се обръщам към небезизвестния за Варна Дидо, ако искаш тел. за контакти пиши ми на лични!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично се обръщам към небезизвестния за Варна Дидо, ако искаш тел. за контакти пиши ми на лични!

 

 

 

Те във варна Дидовците май са двама - единия на Метро, другия е в Левски! Пък каво ти е толкова сложно на ходовата част - може да отидеш при добър майстор на ходова част ! Що ти е точно хондов майстор ?

 

И има един майстор обаче в Шумен и не хонди ами и Мазератита прави , но пък цените са му доста по нормални от Варненските Публикувано изображение

 

А относно това да прави само Акорди не знам къде има такъв - какво си се втрещил ?

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Дидовците все хубави неща съм чувал, но за ходова част - Идвайки от терапията, минаваш светофара на Мир, продължаваш към военна болница и на 200м в дясно, казва се ФАВОРИТ. Имат и машина за реглаж на мост, а не като на други майстори дето ти сменят половина ходова част и те пращат да се сучеш по пътищата да си търсиш реглаж, че да те усучат още 50лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Тъй като имах за смяна втулки на носачи и кормилни накрайници, вчера Посетих "Formula3", но не ми се сториха обещаващи, след прочитане на доста мнения с положителен характер отидох при " Мимо". Веднага и направи диагностика, а днес я оставих да я правят. За няколко часа колата беше готова, вече я и кярахме. Mного съм доволен, обслужването е на високо ниво, както и свършената работа. Препоръчвам на всеки, обичащ japaneca си! ☺

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна по добри от "Балинови" на ходова част засега не съм срещал.Намират се по пътя за виница,веднага след камерите в ляво.Има голям надпис на едни зелени врати.

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...