Jump to content
slavov87

Акорд 7, 2.4 мотор

Recommended Posts

Здравейте, колеги, наясно съм с визуалните разлики на двете коли, интересува ме технически има ли нещо подобрено по моторите, някакви допълнения има ли? Общо взето какво е различно и има ли разлики по моторите на двете коли - за предпочитане ли е фейслифт моделът или общо взето само заради годината само?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K20A6  е двигателят на акорда пре фейс, K20Z2  е на след фейса  . При К24  е еднакъв, това е според индекса на двигателя от завода производител.

От към автоматичните скорости разликата казано най- просто, освен визуалната в лоста, е от небето до земята . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"От към автоматичните скорости разликата казано най- просто освен визуалната в лоста е от небето до земята ."

Това как да го разбираме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K20A6 е двигателят на акорда пре фейс, K20Z2 е на след фейса . При К24 е еднакъв това е според индекса на двигателя от завода производител.

От към автоматичните скорости разликата казано най- просто освен визуалната в лоста е от небето до земята .

Друга разлика освен в предавателните числа не съм намерил.

Ти нещо друго, освен това можеш ли да изложиш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, по-скоро аз не съм си задал правилно въпроса. Питането е конкретно за 2.4 мотора - дали има технически разлики и подобрения преди и след фейслифта по мотора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ta, 2.4 мотора - дали има технически разлики и подобрения преди и след фейслифта по двигателя? Фейслифта превъзхожда ли го с друго, освен с годината на производство?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това, което аз знам, нямат разлика. Може би ECU, както се спомена АТ и вече екстри, и визия. Двигателят за мен е същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може малко повече информация за разликите в автомата - какво точно се има в предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...