Jump to content
pavkata18

Купих си Акорд 6 99-та год. 1.8 - 136к.с.

Recommended Posts

Здравейте колеги! Скоро си купих Акорд 6 99г. 1.8 -136к.с.. Колата е чудна, върви добре и нямам никакви ядове поне до днес де. Днес започна да вие заден ляв лагер. Въпроса ми е, само лагер или цяла главина се сменя?

Вторият проблем, пак от днес е че изгоря крушка на мигача отпред от ляво. Крушката как се сменя? Аз гледах и стигнах до извода че трябва да свалям подкалника. Прав ли съм?!!
И последно, фар-а от скоро се замъглява. От някаде влиза влага и не виждам от къде, въпроса ми е как се сваля? Бронята сваля ли се??

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Лагер се сменя 100лв.+ си приготви , крушката е от подкалника, или ако можеш бъркай от горна страна. Фара ако се замъглява може да не е добре уплътнена някоя крушка или преди да си я купил, някой да е "позачистил" лепилото на фара. Ако ще сваляш фар, първо бронята.

Поздрави и успех!

Редактирано от bobchoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото!!от утре запретвам ръкави и почвам....поръчах цяла главина за 90лв ....и броня ще сеалям че тоя фар мн ме дразни така...Аз разбрах къде му е болката една от капачките отзад не е оригиналната.Мисля да го сваля,отворя и почистя от въттре,че целият е на петна а др лъщи..докато намеря оригинална капачка,имам време!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колега от 2дни и аз съм с виене отзад,намерих 2 варианта за смяната 1в 160 лв и 2ри в. за 340лв,лагер+главината.Ти само лагер ли ще сменяш. https://www.autopower.bg/комплект-лагер-главина-snr-honda-accord-7-hatchback-ch-1.8-i-ch6-r17447-g7149c25-i26590581.html

Какъв лагер си поръчал понеже ментаци много.Ако искаш може дасе чуеме 0897498111,цъкни ми само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко инфо за този ////поръчах цяла главина за 90лв//// }

Редактирано от billyto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...