Jump to content
DiLLinja

1998 Honda Civic 1.8-VTI 170 hp.

Recommended Posts

Здравейте на всички! Аз съм нов за форума, но Хонда е моята марка и какво по-подходящо време да се присъединя към вас, от това да ми помогнете при покупката на първата ми Хонда!?

 

Харесал съм си Civic седан, с описания в заглавието двигател. Забелязвам, че това е един от по-редките двигатели на Хонда и не се намират особено често.

 

Харесвам по-старите хонди. Имат страхотен чар и излъчване, но се чудя дали е добра инвестиция.

 

Парите, които искат за тази Хонда са около 4500 лева, а тя самата е със спортен kit и мн добър интериор. Двигателя е в много добро състояние, като според обявата е на 150 000 (естествено, че не е толкова за 20 годишна кола, но все пак).

 

Моля посъветвайте ме, много ли пари искат за Хонда-та, за да знам към какво да се ориентирам.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма сивик седан 1.8 заводско!!! Най - вероятно говориш за фастбек т.е. с 5 врати или иначе казано произведена в Англия :) приятен двигател с приятна скоростна кутия. Най добре дай да я видим какво значи спортен кит :) иначе парите са горе долу ок ако е запазена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата бива .Пробега е около 300к км...и е покъсана от каране.Не се подлъгвай по лачения вид.Вземи някой стар хондаджия на огледа.Има доста детайли,които всеки хондаджия знае на вид и на слух :).

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение без да съм я оглеждал на живо "бягай" :) с тая 60 литрова бутилка газ и 150к км с ушития волан аз не бих я взел :) чудя се кога ще бъде наказуемо това да връщат километражите в България

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за коментарите.

 

В крайна сметка смятам да се спра на eдин Сивик 1.6i Sport бензинка и без газови уредби. Малко по-новичка кола е, пъргава и има мегдан за подобрения от това, което чета!

 

 

Имам още 1 въпрос към вас момчета:

 

Имате ли представа къде в София могат да ми направят преглед на колата на приемлива цена? Иска ми се да я закарам на проверка преди да купувам, а нямам представа от добри места, където разбират от Хонди.

Редактирано от DiLLinja

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 7 1.6 е ок. Можеш да звъннеш на Юби-ко. Намират се в Горубляне, та ако колата е от там ще можеш да стигнеш доста бързо.Главно хонди ремонтират. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли представа горе-долу колко пари биха искали за проверка на двигателя и ходовата част ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02/974-48-77

0888/63-46-16

 

Звънкаш, питаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че към 40-50лв искат за проверка на всичко. Преди време ходих да ми направят диагностика кво не е в ред на моята кола и г/д толкова ми искаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За проверка на кола преди закупуване, в Юбико на мой колега взеха за пълна диагностика 48лв. Става дума за Акорд 8-ца 2.2 i-DTEC.
Предполагам толкова макс. ще е и за Vti-то, за което говорите :)

Успех с покупката. :) Според мен много правилно си се ориентирал, колата е мега здрава, стига да не е карана от някой ламер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юби-ко казаха, че диагностика на двигател и преглед на ходова част излиза 48 лева. Страхотно, вече се чувствам по-сигурен при евентуална покупка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...