Jump to content
crown_bg

Хонда Акорд 2004 с Нави - ДВД-Ром портове

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам следният въпрос:

Знае ли някой портовете, които НЕ са оградени на снимката, за какво се ползват/за какво могат да се ползват, оградени са заети.

Благодаря!

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа втория черен порт е където се вкарват AUX съвместими устройства (като xcarlink). Зеления не знам, но подозирам, че е някакъв аналогов изход. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Т.е. там влиза на пример - "Y cable", ДВД-Дисплей-Хкралинк?

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора е, че не се използват за нищо. Зеления конектор е сервизен, а другия мисля, че беше неизползваем за това устройстро, но при всички случаи, ще е по-лесно ако направо кажеш какво търсиш. 

 

AUX-a се намира на екрана.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. няма нужда от кабел, който трябва да бъде включен и в ДВД-то? Питам защото за тези устройства, като Хкарлинк и Ятур, се изисква така наречния "игрек" кабел, който е връзката между Дисплей, ДВД и съответното устроийство. Мога да кажа, че ако махнеш кабела от ДВД-то, отговорен за видео сигнала на Дисплейя, няма да може да виждаш абсолютно нищо, освен това няма да можеш да управляваш Климатроника, Аудиото може. Този ДВД-Ром, не е просто да прочете Диска, както си мислех в началото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Y" кабелът е необходим, когато има външен чейнджър. Примерно в багажника. Тогава се слага този кабел и с натискане на копчето за aux-а се превключва м-у устройствата. И да - конектора се намира на гърба на дисплея. 

 

За тези, които слагат екстри на премиум аудио без нави е малко по-лесно. Там буксата е отдолу на радиото и може да се включи без да се маха самото радио а само пластмасите под него.

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички. При мен е много разглобяване и е тегаво да не одраскам или счупя нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеления не е ли за задната камера?

http://www.driveaccord.net/forums/39-diy/44814-diy-back-up-camera-setup-%5B7th-gen-2006-07%5D.html

http://www.civinfo.com/forum/how/7772-how-connect-video-source-navigation-system.html

Редактирано от VamPo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленият е за задна камера само при устройствата след 2006г, каквото не е от снимката на crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...