Jump to content
narrwass

Помогнете ми за избор на type r

Recommended Posts

Здравейте колеги и колежки.Спрял съм се на тези 2 , но е възможно и нещо друго...Важното е да е  R и да има коне :punk:

 

http://www.cars.bg/c1801320

 

или

 

http://www.cars.bg/c1816760

 

Преди около месец писах, че ще купувам црх .....е този който исках го купиха и нещо излизат много гнили.... :mail: (150ki)

 

Та кво да правя ...мислих и взех та скочих на тайп р..

Първата е с муген оптики само...тоест си е тайп р , ама 200 вместо 235 ли бяха ... говорих с човека и каза, че той я е пребоядисвал и и е слагал газовата.... също така е добавил втулки и я е вдигнал с "два пръста"

 

Втората пък още се чудя и даже не съм и звънял.....вече незнам коя харесвам повече....искам ги и двете ,ама не стааа :punch:

 

Някакви мнения, съвети ще бъдат от голяма полза.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди до автокъщата от долната обява с белия Тайп Р 7г. и на място ще видиш,тестваш, и направиш сравнение м/у двете генерации–има и FN2-ка за продан там.И двата модела са добри и си заслужава да ги притежаваш.Имал съм и двата модела и мога да изкажа само суперлативи за тях.8 генерация е по-хубава от към визия,салон и екстри,от друга страна 7г. е по-спартанска,по-семпла от към екстри и малко по-лека.Двигателите са еднакви с минимални разлики по управлението.Окачването отзад е различно при двете-7г. независимо,при 8г. с мост.Двата модела подлежат в стоково състояние на зверски тунинг и се предлагат всякакви китове за тях.Тук във форума има няколко такива машини.Като здравина 7г. е доказана,с изключение на рейката,която е слабост за това поколение.Избора е въпрос на приоритети и личен вкус.Лош Тайп Р няма!

Ето другата R-ка ,която гарантирам,че си заслужаваhttp://batevauto.cars.bg/c1807147

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На визия ми харесва новата,но пък старата върви повече

Също и се чудя на новата как стои въпроса с музиката......някакъв вариянт с USB ,но да си работят дисплейте и да показва заглавията....?

Възможности за усилвател и т.н?

Редактирано от narrwass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си в това за вървежа?Не гледай каталожни данни,двете коли вървят еднакво в зависимост от състоянието.

п.с.Можеш да включиш към аудиото yatour и да си добавиш aux и usb вход.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е след като е по-лека 7г трябва и да е малко по-бърза и по-добра на завойте....заради окачването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-цата е много стабилна приятелю,въпреки,че е с мост от зад.Тази кола е много направена и няма нищо общо с обикновеният модел.Както вече написах и ще се повторя-отиди до въпросната автокъща и пробвай двата модела.За въпросната 8-ца гарантирам,че е читава и на реални километри.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...