Jump to content
poli

Honda Jazz 2001- моля за малко информация

Recommended Posts

То си го казва и заглавието.Имам намерение да направя подарък на жената за нова година.Изчетох всичко написано във форума за този модел на Хонда,но никъде не открих отзиви за разхода на автомобила с двигател 1.2 и 1.3.Също така как седи въпроса за китайското производство,от кога се предлага за Европа и остава ли буквата J от кода на шасито като японско производство.Общо взето ме интересува всякаква информация.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имам един познат с джаз и беше много доволен от него , за разхода нищо не е казал ма тва е последното нещо което го интересува сега колата е на жена му и тя се оплакваше , че имала много бутони :unsure: / ма същата си отиде до работата зимата с 4 свалени стакла , че незнаела как да ги вдигне / ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

2001 още няма китайски джазове. Почват чак от 2005 да внасят в Европа от Китай. До колкото знам е супер количка като основни забележки са твърдата возия и не толкова добро управление (поне така пише във всички ревюта и форуми). Моделът 2001 е първо поколение, имай го в предвид.

Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш за разхода - отговарям ти: тази която карам е 1.2 78 кс 2002 г , засякох я с 12 л минах 250 км градско - по изчисления идва точно 5 л май!?За жена е прекрасен автомобил - къса предница, седалката се регулира по височина, имаш приятното усещане, че гледаш отвисоко и се получава чудесна видимост - нещо много важно за нежния пол :) Относно возията - да, вози си твърдичко, но не като да ти се натъртят бъбреците, а просто по неравности си подскача повечко. За управлението немога да се изкажа негативно. Задните седалки се вдигат по един много странен и уникален начин и колата на практика става с два багажника - ще видиш сам :) Единствения проблем който срещнах досега е смяната на крушка на левия фар! Трябва да се свали левия подкалник и оттам вече смяната става само с бъркане и напипване, понеже нямаш абсолютно никаква възможност да погледнеш с очи! Процедурата е безобразно идиотски мъчителна. Въпреки това, моята препоръка е: зарадвай жена си !!!

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poli

Благодаря на отзовалите се.

Редактирано от poli

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай ти да не караш един черен Jazz?

Не, черния го избегнах. Със сив съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай ти да не караш един черен Jazz?

Не, черния го избегнах. Със сив съм.
В какъв смисъл?Сподели че утре ще ходя до Пловдив да гледам един черен от обява в мобилето?Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като неможах да намеря подходяща рубрика по моят въпрос ще попитам тук, Къде могат да ми направят панел за обикновенно радио? аз карам хонда джаз 2003 год. Ще съм много благодарна ако някои има информация да я сподели :)

Редактирано от Moni Bonboni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да правят панели никъде не съм чувал или виждал, но от такова радио има шанс да накарат панела да работи на твоето радио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като неможах да намеря подходяща рубрика по моят въпрос ще попитам тук, Къде могат да ми направят панел за обикновенно радио? аз карам хонда джаз 2003 год. Ще съм много благодарна ако някои има информация да я сподели :)

Има панели :) ама иска малко търсене.

Това е панел с климатик :

Панел 1

 

А това е панел с климатроника :

Пнел 2

 

Четох че свалянето на панела е малко пипкаво, ама с желание и упоритост всичко става :)

Редактирано от Стоян333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз по темата (или не) - ще гледаме едни джазове 1,4 мотор 2003-2005 година. Ако имате полезни съвети или информация за болежки, с които да се внимава - сега е момента! Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тъй като неможах да намеря подходяща рубрика по моят въпрос ще попитам тук, Къде могат да ми направят панел за обикновенно радио? аз карам хонда джаз 2003 год. Ще съм много благодарна ако някои има информация да я сподели :)

Има панели :) ама иска малко търсене.

Това е панел с климатик :

Панел 1

 

А това е панел с климатроника :

Пнел 2

 

Четох че свалянето на панела е малко пипкаво, ама с желание и упоритост всичко става :)

 

Аз си взех от тук и съм доволен, за 20 дни ми пристигна. Качеството е мн. добро. 

https://www.aliexpress.com/item/for-Honda-Jazz-One-Double-Din-Radio-DVD-Stereo-CD-Panel-Dash-Left-Wheel-Facia-Mount/32722973867.html?scm=1007.13338.60375.000000000000000&pvid=cdae83cc-e81e-47b9-bcdc-fe5ec6dff4e6&tpp=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много изчерпателен и полезен пост. Може ли малко повече информация и подробности  за тази добавка Бардал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не желая да правя повече реклама на добавката, за да не ядосам модераторите. Прочети в нета и виж кои са вносителите. От тях ще получиш доста полезна информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли актуален телефон сервиз Омбре София 2017г. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона им в темата е актуален, но не го вдигат :). Тва е проблемът :D. Трябва да отидеш на място и да си запазиш час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да направя малки корекции в това което съм написал по горе. Фейслифна на 1.4 излиза в края на 2004 год. Това междинното с кристалните фарове, но старите брони се води жокер или нещо подобно и е доста рядко срещано. Старите волани преди фейса, особено в тъмна кола се износват бързо. Покритието им е лабаво и от пот, кир и слънце започват да изглеждат доста зле. Е тука винаги има и едно но! Естествено, че не при всички е така. За педалите обаче си е факт. На повечко километра са си изтъркани. Останалото смятам че е вярно, но търпя критика ако съм объркал нещо.

 Поздрави и успех от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...