Jump to content
D14A4pnv

Чистачки Bosch Aero Twin

Recommended Posts

Здравейте, :rolleyes: имам един въпрос, стават ли онези чистачки на Бош(без металната конструкция), Аеро Туин, мисля че се казваха, за Сивик 1.4is 1998 Хечбек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо на света не си взимаи такива чистачки работил сам в КИРОВ и знам че това неструвааааааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не змам тези чистачки ли се наричат Aero Twin, но аз съм много доволен то тях.Струват 6-7лв. в Метро, а на ОМВ видях от този вид на шампион за около 40 лв./бр. :D .А и стоят много готино.

Ето ги:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно колега, за тези става въпрос, и мен много ми харесва как стоят, :D не си имал проблеми с монрирането предполагам(стандартно е надявам се), а тези на снимката Бов ли са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно колега, за тези става въпрос, и мен много ми харесва как стоят, :D не си имал проблеми с монрирането предполагам(стандартно е надявам се), а тези на снимката Бов ли са

Не са Бош, писах, че са от Метро 6-7 лв.бр. струват, но вършат чудна работа.Щом Шампиона на ОМВ стрива около 40 лв/бр. значи и боша ще е около тази цена.Според мен не си заслужава толкова пари.А НАЙСТИНА СТОЯТ МНОГО ГОТИНО :D .Тези мисля, че ги правят в Китай, а някаква българска фирма ги опакова и ги продава.Те правят и други авто консумативи.Иди в Мерто и разгледай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно колега, за тези става въпрос, и мен много ми харесва как стоят, :D не си имал проблеми с монрирането предполагам(стандартно е надявам се), а тези на снимката Бов ли са

Не са Бош, писах, че са от Метро 6-7 лв.бр. струват, но вършат чудна работа.Щом Шампиона на ОМВ стрива около 40 лв/бр. значи и боша ще е около тази цена.Според мен не си заслужава толкова пари.А НАЙСТИНА СТОЯТ МНОГО ГОТИНО :D .Тези мисля, че ги правят в Китай, а някаква българска фирма ги опакова и ги продава.Те правят и други авто консумативи.Иди в Мерто и разгледай.
Благодаря за инфото колега, ще ги разгледам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spas21 колега би ли казал какъв точно е размерът за 6-та , че нещо са ми е мътно и като трябва да взимам 2 различни в комплект и се побърквам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spas21 колега би ли казал какъв точно е размерът за 6-та , че нещо са ми е мътно и като трябва да взимам 2 различни в комплект и се побърквам :D

Аз за 6-та не знам, защото аз съм с 5-та, НО мойте са на 51 см. и двете.Дясната от кам пасажера мойе и на 48 см., защото на 51 см. леко закача в гредата, но не е нещо фатално и това мен не ме претеснява.Мой приятел също с 5-та си ги взе 51/48 см.Те се продават на брийка, ката че си взимаш какъвто размер искаш.Най-лесния начин взимаш ролетката и мериш старите, а ако има още място си взимаш по-големи да чистчт повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо си взех от Метро за по 6-7 лв. едната - ако стават, добре, ако не - к'во му плащаш. Дясната чистеше перфектно, но шоферската нещо... Извърлих ги и двете и си взех Бош от Киров - чистят перфектно и безшумно, единствено ме притеснява колко време ще останат на колата. Та за оня, по-горе, дето "неструваааа"-ли - чистят перфектно. Става дума за Bosch Aerotwin (белгийски, ако има значение).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои пробвал ли ги е на акорд 97г.Казаха ми, че не пасвали добре на стъклото и не чистили добре?Ако някои има информация от кухнята нека помогне,иначе две мнения по въпроса няма ,че чистачките изглеждат убииствено. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, защо никой не казва, колко струват нея чистачки в Киров.Аз смятам, че още си има лапетий, които се чудят вечер, какво да правят и когато видят тея чистачки на Бош "ЧЕСТИТО".Ставаш сутринта и виждаш, че си олекнал със 100лв.За някой може да са нищо, но за други може чак след 3-4 месеца да си купи пак такива.Ако попаднете на хубави чистачки от Метро защо да не си вземете.Аз знам 5-6 коли/2 бр. Хонда Сивик/, които са с такива от Метро и никои не се е оплакал още.П.П.От опит с предишните ми коли споделям-Шампион са по-хубави чистачки от Бош.Абсолютно ЛИЧНО МНЕНИЕ не ангажирам никой с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, защо никой не казва, колко струват нея чистачки в Киров.

Струват 61 лв. Поне моят комплект 530/475 струваше толкова. Резултатът обаче е отличен, докато с тези от Метро съм със смесени чувства - както казах вече, едната чистеше перфектно, но другата оставяше едни неприятни следи след нея. Затова и реших да ги махна и да си взема истински, не ми се занимаваше да взимам нова пак от Метро и да се надявам, че този път и тя ще чисти както другата. За съжаление в момента чистачките ги мисля всеки ден и нямам представа докога ще са на колата, защото на тях си пише с доста едър шрифт Bosch и от двете страни, така че някой копелдак ще ме "сюрпризира", то в тази шантава държава е неизбежно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес си смених чистачките старите бяха Бош и доста опечени за нищо не ставаха интересното беше,че двете бяха различни по дължина :) ,разбрах го като сложих новите китайски за 5 лева които са еднакви и чистят засега идеално предлагаха ми Шампион за 20 кинта ама имах 10 лева в мен а в дъжд без чистачки няма как

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си колега на Магнети Маррели обикновенни ве4е втора година ги търкам и не са мръднали .. бройката е около 10-12 лв ;) от Нико 66

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се сдобих с флекс чистачки, 10лв. от Бриколаж, засега са просто перфектни, за по-нататък ще видим!? ;)Някакви холандски пише че са, естествено произведени в КитайСамо за отзад нямаше подходящ размер, най-малките бяха 41 см, и идва доста

Редактирано от D14A4pnv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spas21 колега би ли казал какъв точно е размерът за 6-та , че нещо са ми е мътно и като трябва да взимам 2 различни в комплект и се побърквам :)

Колега, аз съм със 6-та хеч и трите чистачки ми бяха различен размер. Предна лява е 51см., предна дясна е 45см. (и пак застъпва малко от гредата като е долу), задната ми беше 38см., но ми идваше късичка и сложих 45см. и отзад. Чистачките са ми някакви измислени, от HIT си ги взех за по 4 лева комплекта. А само ако знаех за тея в Метро... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфо:на 5ген по книжка, шофьорската е 550мм а пасажерската е 450мм.Аз съм си сложил 600/480 и пасват идеално, като мръсните петна са значително по малки. Само пасажерската захапва малко от колонката, но съвсем малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сложил 550 мм на 450 мм и мисля че може поне с още 50 мм по дълги чистачки да се сложат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т. нар. "флекс" чистачки са вече по 6.50 лв. бройката в Бриколаж. Аз сложих 61/45см отпред и 56см отзад и просто заспаха. Първия ден след като ги сложих шофьорската чистачка (61 сантиметровата) оставяше една малка ивици малко преди горния си край, но след като се "разработи" вече всичко е ток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, :P

 

имам един въпрос, стават ли онези чистачки на Бош(без металната конструкция), Аеро Туин, мисля че се казваха, за Сивик 1.4is 1998 Хечбек

Карам същата HONDA и съм с "Aero Twin" няма никъкви проблеми,чистят перфектно SIZE-50/45 , за 6-та цена 8лв/бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 40 лв. за чистачки не си заслужава. По-добре си купи едни Валео 10 лв. бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...