Към съдържанието

Bardahl продукти!
Имат ли ефект добавките Bardahl?

• Не можете да пишете в тази тема
42 отговора на тази тема

#1 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:
  • Кара:ше Б16А2 supercharged
  • Място:София, с К24А3

Публикувано 10 август 2013 - 08:21

Въпроса ми е относно няколко продукта.Марката несъмнено носи респект. ;)/> Убеден съм че другите марки в 90% не стават, има много статии и доказателства, НО......Bardahl?Дали имат ефект въпросните добавки и кой, какво е ползвал?Bardahl injector cleaner 6 in 1.Bardahl long life 6 in 1.Bardahl full metal.Bardahl maxi compression.За octane booster е ясно прави колата като животно.Има и евтин вариант за 17лв.Лично изпробвано!

Този пост е редактиран от darius: 10 август 2013 - 08:22

• 1

"Решавай сам и не следвай стъпките на другите" - Соичиро Хонда

"Мисленето е най-трудната работа на света. Затова толкова малко хора се захващат с нея." - Хенри Форд

Anything is possible! You just have to ask yourself, how deep are your pockets?

"Който контролира миналото, контролира бъдещето, който контролира настоящето, контролира миналото." - Джордж Оруел

#2 MIYAMOTO

MIYAMOTO

Гайджин

• Почетен член
  • 1669 Мнения:
  • Кара:му се 330 бръмбара праскат напред през кукуруза
  • Място:Варна

Публикувано 11 август 2013 - 10:32

Честно казано забелязал съм,че хората които карат Хонда рядко слагат каквито и да е добавки.Само преди гонки минават да забъркам някоя манджа :lol: .Продавам BARDAHL и съм им голям фен и лош техен продукт не съм срещнал,но не съм изпробвал всички.Конкретно фюлериновата добавка за мен е върха на сладоледа ;)
  • 4
ВЕЧЕН ФЕН НА АМБУЛАНТНИЯ ТЪРГОВЕЦ DarcoSi

#3 Mkilla

Mkilla

Потребител

• Non-Commercial
  • PipPipPip
  • 1245 Мнения:
  • Кара:Prelude 5
  • Място:София

Публикувано 11 август 2013 - 10:45

Добри са им продуктите.Това full metal не знам обаче дали действа :) Доста съм скептичен относно този род добавки т.е не вярвам да "добавят" метал и тн..Иначе тези за чистенето са добри.
  • 0

#4 Венцо

Венцо

リース

• Член
  • PipPipPip
  • 503 Мнения:
  • Кара:civic 6 - D14A3

Публикувано 11 август 2013 - 10:45

Е мен ме надъха за octane booster-а, и не съжалявам,че го ползвам, макар, че карам малко и бавно :D И за фюлерина се надъхах, ще сложим като сменям маслото края на месеца :D :P
  • 0

#5 Pesheca

Pesheca

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 167 Мнения:
  • Кара:Civic 6g D14a4 + Mods :)
  • Място:Шумен

Публикувано 11 август 2013 - 10:51

Няма просто такова нещо като тоя full metal вярно си е цифра мисля че беше 60 лв за 400 г но пък ефекта от него е направо покъртителен. Работих в един сервиз и на една от колите ни бяхме сложили такова, конкретната кола пука картер изтича де що масло има но мотора така и не блокира. Имаше изминати поне 30-40 км в крада.
  • 0

#6 Mkilla

Mkilla

Потребител

• Non-Commercial
  • PipPipPip
  • 1245 Мнения:

Публикувано 11 август 2013 - 12:48

Колега , това докато не го видя , няма да го повярвам.Работя с вносителите на Bardahl и хората ми обясниха че са карали тестово една баничарка само с такава добавка от Варна до София без масло но нещо не ми се връзва :)
  • 0

#7 K1r1L

K1r1L

Monarch

• Член
  • PipPipPip
  • 3626 Мнения:
  • Кара:CR-v b20vtec Boosted Civic VTI Turbo Boosted
  • Място:Бургас

Публикувано 11 август 2013 - 13:09

Мнения за Bardahl - TURBO PROTECT, :rolleyes:
  • 0

BooSTed CIvic Sedan VTI на бял свят !!!

#8 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 11 август 2013 - 14:26

Конкретно фюлериновата добавка за мен е върха на сладоледа ;)/>/>

Маслото им "Bardahl - XTC C60 15W50" с "фюлерин полар плюс" на какво ниво е спрямо Galaxy и Мотул competition 300V 15W50?И дали да добавям фюлерин, като имат готово масло?

Този пост е редактиран от darius: 11 август 2013 - 14:28

• 0

"Мисленето е най-трудната работа на света. Затова толкова малко хора се захващат с нея." - Хенри Форд

"Който контролира миналото, контролира бъдещето, който контролира настоящето, контролира миналото." - Джордж Оруел

#9 Mkilla

Mkilla

Потребител

• Non-Commercial
  • PipPipPip
  • 1245 Мнения:

Публикувано 11 август 2013 - 15:41

Нивото е еднакво но "уж" плюса на Bardahl е точно тяхната фюлеринова добавка.Мнение може да изкаже човек единствено ако е пробвал 2-та вида масла ( Мотул и Бардал ) на моторно превозно средство в добро състояние при еднакви условия на каране.

Този пост е редактиран от Mkilla: 11 август 2013 - 15:42

• 0

#10 MIYAMOTO

MIYAMOTO

Гайджин

• Почетен член
  • 1669 Мнения:

Публикувано 11 август 2013 - 19:28

Не мога да сравнявам МОТУЛ 300V с което и да е друго масло,още повече YACCO никога не съм ползвал.Всички състезателни коли по които съм имал честа да работя са били карани с 300V+фюлеринова добавка.Т.Славов счупи картер на Реното на Турция преди няколко години и изкара по-голямата част от етапа почти без масло,пораженията за мотора са нулеви и за мен това се дължи само на фюлерина.Вие си правете изводите сами,аз вече съм си ги направил ;)
  • 2

#11 BOSS`HOGG

BOSS`HOGG

touch to honda

• Търговец
  • PipPipPip
  • 2641 Мнения:
  • Кара:Honda - NSX - NA2 -C32B

Публикувано 12 август 2013 - 11:49

На всичките си коли слагам фюлерин включително и на NSX-a и съм страшно доволен ...
  • 0

#12 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 13 август 2013 - 10:12

Bardahl injector cleaner 6 in 1, вече тече в кръвоносната система!Bardahl long life 6 in 1 няма да купувам а ще ползвам готово масло Bardahl - XTC C60 15W50 с "фюлерин полар плюс"!300V ще изчака 10 000км, произведено е 2013г.Bardahl maxi compression след 5000км при смяна на маслото.Целта ми е да спра малките омаслявания от гарнитурата на картера и капака на клапаните,че много ме дразни :angry: !Ясно ми е че няма да се получи, но да опитам! :P Другия вариант е течна гарнитура!
  • 0

#13 no1else

no1else

карък

• Член
  • PipPipPip
  • 670 Мнения:
  • Кара:B20B3
  • Място:Шумен

Публикувано 13 август 2013 - 12:19

Имам въпрос :) след толкова добавки ще остане ли място за масло в двигателя :) За течовете от капака на клапаните и картера не си прави експерименти със добавки, защото ми се струва че няма да те върже. Свали гарнитурите и почисти добре с кореселин там където лягат и особено на капака на клапаните основите на извивките. Винаги сълзи/тече от там. После слагаш по едно грахово зърно истински силикон Виктор Ренц и забравяш за досадните течове. Тази гарнитура Хонда не са я измислили добре.....как може капака от страната на делкото да се притиска/държи само от едно болтче по средата о.О Почистих качествено, монтирах нова оригинална гарнитура и я стегнах с динометричен ключ както си пише...е без силикон в ъглите пак почна да сълзи.
  • 0

#14 Izanagi

Izanagi

Още един луд

• Търговец
  • PipPipPip
  • 4097 Мнения:
  • Кара:ше 94 Civic coupe EJ1 D16Z9 Turbo, 96 hatch EJ9 D14A3 на газ

Публикувано 13 август 2013 - 12:22

Доколкото си спомням, по ръководство в ъглите на гарнитурата на картера и на капака, се слага силикон.
  • 3

#15 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 13 август 2013 - 14:50

....след толкова добавки ще остане ли място за масло в двигателя

Единствената добавка която ще използвам е maxi compression!Фюлерина си го има в маслото, другите са за бензина.А за гарнитурите всичко описано от теб е приложено вече, с изключение на течна гарнитура!
  • 0

#16 Street-warrioR

Street-warrioR

мечтател....

• Член
  • PipPipPip
  • 1601 Мнения:
  • Кара:ше CRX 2g D16Z5, Civic 4g D15miniMe, Civic 5g D16A9, Civic 5g D15, Prelude 5g F20, и в момента Panda EJ D14.
  • Място:СФ / ВР

Публикувано 13 август 2013 - 15:48

Тая тема е интересна.. :) Аз никога не съм ползвал подобни добавки и ми е интересно тоя "октан буустер" не вреди ли по някакъв начин на мотора? :huh:Примерно да почне да гори масло или пък да се износват чстите вътре по-бързо?!Иначе ние с Хондите рядко се нуждаем от добавки за скорост.. :P :hondarulez:
  • 0

I don't really know where I'm headed, just enjoyin' the ride

Just gon' roll 'til I drop and ride 'til I die...

#17 hyp3r

hyp3r

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 124 Мнения:
  • Кара:H22a2 Eg
  • Място:Bulgaria

Публикувано 13 август 2013 - 17:09

Октан бууст няма какво да навреди най-много да ти направи бензина 95 октана.
  • 1

#18 Nile

Nile

Developer

• Експерт
  • PipPipPip
  • 696 Мнения:
  • Кара:Ep3 2004, CRV RD9 2005, Citroen C5 X7
  • Място:Варна/Шумен

Публикувано 13 август 2013 - 17:20

В шумен имаме представител на Bardahl,Данчо Данчев се казва "Данчони"... той направи един тест драйв наскоро като представя добавките на Bardahl.Тестваха с някаква кола Фюлериновата добавка за масло и караха в града около 20 км без проблеми и без масло :) :ph34r:/>

Този пост е редактиран от Nile: 13 август 2013 - 17:33

• 0

#19 Street-warrioR

Street-warrioR

мечтател....

• Член
  • PipPipPip
  • 1601 Мнения:
  • Кара:ше CRX 2g D16Z5, Civic 4g D15miniMe, Civic 5g D16A9, Civic 5g D15, Prelude 5g F20, и в момента Panda EJ D14.
  • Място:СФ / ВР

Публикувано 13 август 2013 - 17:32

Страхотна добавка значи.. от 100октана да ми го направи 95.. :sick:
  • -1

I don't really know where I'm headed, just enjoyin' the ride

Just gon' roll 'til I drop and ride 'til I die...

#20 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 13 август 2013 - 17:43

Страхотна добавка значи.. от 100октана да ми го направи 95.. :sick:/>

Колега бензина който наливаш в БГ е некачествен и не отговаря на това за което плащаш.Всеизвестен е факта че в чужбина колите ни горят по-малко!Затова е и иронията на колегата!
  • 3

#21 edikoisi

edikoisi

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1007 Мнения:
  • Място:ПРАГА & ПЛОВДИВ

Публикувано 13 август 2013 - 19:27

преди 2-3 години обедвах с един директорите на Бардал -Ричард Еванс се казваше мисля, и той доста запале обясняваше за продуктите им ,и специално за добавките за бензин каза ,че са мислени само за бензин 95 октана,Другото което е интересно ,бях се намушкал в лаборатирията на Яко и си говорихме за галакси и ГТ маслата ,и те обясняваха че ако има добавка коята да ги подобрява те биха е сложили но на този етап това е най-доброто.Почти всички фирми имат висики класове масла които няма хомолагация (галакси и ГТ примерно)понеже там състава се променя постоянно.
  • 0

#22 Mkilla

Mkilla

Потребител

• Non-Commercial
  • PipPipPip
  • 1245 Мнения:

Публикувано 14 август 2013 - 14:04

Естествено , че ще кажат , че техните масла са най-добрите.Какво очакваш да ти отговорят ? Ако питаш МОТУЛ ще ти отговорят по абсолютно същият начин както и повечето големи производители :) Според мен вече стандарта е толкова изравнен , че марката е въпрос на "харесване" т.е харесва ти примерно името МОТУЛ и караш с техните масла.
  • 0

#23 tass

tass

Хонда Англичанка тим

• Член
  • PipPipPip
  • 196 Мнения:
  • Кара:Civic Fastback MB1 D16Y2
  • Място:България, София

Публикувано 20 август 2013 - 18:16

Здравейте колеги, Смених тези дни маслото на колата и сложих добавка с фюлерин. Направи ми впечатление, че картерните газове (според мен) имат различна (неприятна) миризма, която явно е от тази добавка. Питането ми е и при вас ли се получи същият ефект с фюлерина или е частен случай? Поздрави
  • 0

#24 MIYAMOTO

MIYAMOTO

Гайджин

• Почетен член
  • 1669 Мнения:

Публикувано 20 август 2013 - 19:10

От фюлерина мерише,карай нямаш ядове ;)
  • 0

#25 tass

tass

Хонда Англичанка тим

• Член
  • PipPipPip
  • 196 Мнения:

Публикувано 20 август 2013 - 22:22

До следващата смяна на маслото (и фюлерина ;)/> )ли така ще мерише или скоро ще изчезне?
  • 0

#26 MIYAMOTO

MIYAMOTO

Гайджин

• Почетен член
  • 1669 Мнения:

Публикувано 21 август 2013 - 08:16

Ще изчезне
  • 0

#27 tass

tass

Хонда Англичанка тим

• Член
  • PipPipPip
  • 196 Мнения:

Публикувано 21 август 2013 - 18:37

Благодаря за успокоението колега :D/>
  • 0

#28 JDM as Fuck

JDM as Fuck

Rrrrrrrrrrrrrrrrr

• Член
  • PipPipPip
  • 228 Мнения:
  • Кара:ej 9
  • Място:Кюстендил

Публикувано 21 август 2013 - 21:31

И тъка след тази тема когато се прибера веднага сменям маслото с ето тъкова но видях нещо много интересно и сега ще го споделя :) Не можем ли да се съберем колеги да си купим 200 литра от това масло и сега ще кажа защо : 1 литър от това масло се продава за 25.90 лв , а 200 литра за 3840 лв и като го сметнете ако вземем 200 литра цената за 1 литър става 19.20 лв 6.70 лв по-ниска цена за литър :) Като нищо аз ще си взема 20 литра ако се заформи ОБЩА ПОРЪЧКА Публикувано изображение
  • 1

#29 TEHKO

TEHKO

TX

• Член
  • PipPipPip
  • 1012 Мнения:
  • Кара:EG8D15
  • Място:Добрич-Варна

Публикувано 21 август 2013 - 22:09

40човека по 5литра = 96лв на човек :) бих се замислил и аз :) Към колегата Миамото: а другите течности..смисъл антифриза изпробван ли е? :) бях налял 1антифриз за 35лв 5литра и духнах гарнитура след 2месеца.. отдавам го на антифриза от тъпата бензиностанция :)
  • 0
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Sedan Rulezzz Team - За нас не важи приказката "Стани да седна"

#30 crx-japanstyle

crx-japanstyle

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:
  • Място:Добрич

Публикувано 21 август 2013 - 22:54

Аз го отдавам на дългото време каране със пропан и на яки шамари антифриза не ти е виновен..... :D/>
  • 0

#31 niko_bo

niko_bo

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 147 Мнения:
  • Кара:D15Z6

Публикувано 22 август 2013 - 11:50

След като прочетах това на сайта http://bardahl.bg/bg/product/a/4285
Има 6 функции: намалява износването до 43%, увеличава товарноимостта на масления филм с до 75%, намалява триенето, осигурява анти-корозионна защита, намалява разхода на масло и гориво с до 10%. Не въздейства на гарнитурите, уплътненията и масления филтър.„

ми е интересно дали наистина намалява разхода на гориво???
  • 0

#32 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 22 август 2013 - 12:12

Логично е щом намалява триенето, да пада и разхода!Не очаквай обаче резултата да е видим, може да падне примерно 30гр/100км! :o След ползване на Bardahl 6in1 injector cleaner, имам чуството че колата е по-пъргава!Но съм сигурен че чувството ми идва от това че отдавна не съм каралтолкова продължително, 200км на бензин!"Оctane booster" ме кефи яко!Следва maxi compression с масло "Bardahl - XTC C60 15W50" с фюлерин.Струва ми се излишно да слагам друго масло и да добавям 30лв за фюлерин!Директно масло на Бардал!
  • 0

#33 Mkilla

Mkilla

Потребител

• Non-Commercial
  • PipPipPip
  • 1245 Мнения:

Публикувано 22 август 2013 - 13:34

Не е нужно да правите поръчка на 200 литра.Ако се намерят хора за около 30 литра ще го имате за 22.00лв литъра.Разфасовките са 1 литър , 50 литра и 200 литра.За инфо при 50 литра , цената е 21.00 за 1 литър но някак си не виждам смисъл да се прелива в кофички и бурканчета :)При поръчка от 30 до 50 - тина литра ще ви дойдат в опаковки от 1 литър на 22.00лв.Ако поръчката е по-голяма цената естествено ще е по-надолу и ще трябват бидони :) Ако наистина сте решили да купувате такова масло масово , пишете тук и в зависимост от хората ще мога да организирам такава поръчка съответно и с добра цена.

Този пост е редактиран от Mkilla: 22 август 2013 - 13:45

• 0

#34 Беселин

Беселин

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 750 Мнения:
  • Кара:HONDA CIVIC 1.7CTDI
  • Място:България

Публикувано 29 септември 2013 - 12:56

Вчера ползвах добавката на Бардал за промиване на двигателя и определено има ефект.Миналия път маслото стана черно още след първото запалване на двигателя, а сега след като ползвах въпросната добавка, маслото си остана с цвета, с който е налято. Доволен съм !
  • 0
Публикувано изображение

#35 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 24 октомври 2013 - 19:55

Днес Maxi compression с масло Motul 300V competition!Определено мотора е по-тих и с по-плътен звук.Дано не е само от новото масълце! :D
  • 0

#36 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 10 март 2014 - 17:48

Дойде време за ново масълце, Bardahl XTC C60 15W50!

Няма къде да се пробвам в тоя сняг!

• 0

#37 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 22 декември 2015 - 23:16

Опс, никой ли не следи новите продукти?

Пуснали са подобрител  за смазочни масла, Sumolub!

Веднага го пробвам на следващата смяна!

К20А1 на Стрийма ще се зарадва!

http://www.bardahl.b.../product/i/5004

• 0

#38 appsmartvn

appsmartvn

Новак

• Новак
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • Кара:honda SH
  • Място:houng

Публикувано 10 декември 2016 - 04:34

Питането ми е и при вас ли се получи същият ефект с фюлерина или е частен случай? Поздрави
  • 0

bạn co the choi game mobile hay moi nhat

#39 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 17 декември 2016 - 17:39

Какъв точно е въпроса колега?

Лично за мен ползвам  само Бардал + Сумолюб!

В16А2 копмпресор и К20А1, преди и последно К24А3.

• 0

#40 darius

darius

Хонда маниак

• Член
  • PipPipPip
  • 2629 Мнения:

Публикувано 02 септември 2017 - 22:03

Така, леко стара тема:

Вече около 80 000км със Sumolub на Bardhal при всяка смяна!

Около 30 000 на К20А1 и 50 000 на К24А3!

Маслата са бистри на всяка смяна дори и на 15 000км!

Едната смяна беше на 12 000, следващата на 15 000 и все е чисто и бистро!

Защо маслото ми е БИСТРО след толкова километри!

Отговори има ли или само въпроси?

Колите ги карам само на газ!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни