Jump to content
ecs

Авто Морги

Recommended Posts

Та ползвах търсачката но не намерих нищо интересувам се от активни автоморги на територията Бургас / Облст някои може ли да ми ги каже не съм се занимавал с тази деиност ... просто идея за сега . Адреси Телефони каде как мога да ги открия коя за Немски автомобили за Японски Френски. електронни адресии евентуално кам някой които отговаря за форума дали може да се направи няква такава важна теме секи му е полезна ..Става думи за морги в : Б-с , Варна Русе Ст Загора Сливен Варна Пловдив София и др.Моля да който може знае да дава няква информация телефони адреси интернет адреси....Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами свържи се с колегата BOSS HOGG до колкото знам тои има морга за хонди и май беше в Варна някаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dragi4-a е човека "Японски Автомобил" ! Има морга във Варна за Японски коли! Има почти пълна гама от Акорд, Прелюд, Сивик (английски и японски) включително и Тype R на части, и доста други (някви Мазди, MR2-ка ...не ги разбирам другите)!п.п. Драги4 тази реклама ще ти струва ром с кола! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Митак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам направо да направя едно запитване акорда ми остана без огледало дясно къде в пловдив даси намеря или ако колегата драгич може да каже дали има в наличност за акорд купе дясно огледало 1996 година е и дали има тази опция да изпрати до пловдив чрез колет ще пратя пари колкото трябва ако трябва и повече само да е съгласен и лаисни но аз ще обеснявам на лични стига да е съгласен ще му бъдя благодарен както и ако някои каже каде в пловдив даси купя :thumbs1::blush::bye::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа да повдигна темата за Драгича знам ше помоля няй очтиво да давате некви кординати който поства за някои морга нямам много слободно време да одя званя или тарся в нета поне за сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека си го е написал в подписа :confused:Авто4асти за японски автомобили - втора употреба.Гр. Аксаково на 2км. от Варна 052 76 23 19 SKYPE-dragi4a2103Хонда Акорд Аеродек 2,2 97-а,Хонда Прелюд 2,2 Втек 94-а,Хонда Прелюд 2,2 Втек 98-а,Хонда Сивик 1,8 Втек 99-00г.Civic Type R 2003-а EP3,Мазда МХ3 1,8 V6 95-а, 323 96-а BA,Нисани-Микра 94-а,Алмера 96-а,Примиера 95-а,Тойота-Авенсис 99-а,Корола 94-а,Хонда Акорд 94,Хонда Акорд 99 Втек,Aкорд 97,Сивик 1,4 96-а,Мазда Мх3 1,8 96-а,Ровър 416 99-а,Сивик 99-а 1,4,Сивик 95-а 1,4,Сивик ВТИ 160 кс,Хонда Сивик 95-а 1,4 Хонда Сивик 99-а 1,4,Сивик ВТИ Б18Ц4 2000г,Дайхатцу Шарад 2005-а,Мазда 323 1,8 V6,Mitsubishi Каризма,Сивик купе,Нисан 100NX,Toyota MR2,Civic VTI/EK4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 декември отварям официално Морга + Автосалон само за ХОНДА, в моргата и салона няма да има други автомобили освен Хонди.Тел. за връзка 0898-489-527 , ако не отговаря другия тел. на моргата 0898-489-504

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Dragi4-a е човека "Японски Автомобил" ! Има морга във Варна за Японски коли! Има почти пълна гама от Акорд, Прелюд, Сивик (английски и японски) включително и Тype R на части, и доста други (някви Мазди, MR2-ка ...не ги разбирам другите)!п.п. Драги4 тази реклама ще ти струва ром с кола! :thumbs1:

Имате ли някакви негови координати,търся скоростна кутия автоматик

 

 

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моргата не съществува,търсете другаде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ползвах търсачката но не намерих нищо интересувам се от активни автоморги на територията Бургас / Облст някои може ли да ми ги каже не съм се занимавал с тази деиност ... просто идея за сега . Адреси Телефони каде как мога да ги открия коя за Немски автомобили за Японски Френски. електронни адресии евентуално кам някой които отговаря за форума дали може да се направи няква такава важна теме секи му е полезна ..Става думи за морги в : Б-с , Варна Русе Ст Загора Сливен Варна Пловдив София и др.Моля да който може знае да дава няква информация телефони адреси интернет адреси....Благодаря предварително!

А теб другарю никога няма да те забравя как се молеше като бездомен за едно главно реле.......свърших ти работа,прибра си се вкъщи по живо по здраво.Почерпи се с приятели с тея парички които не ми плати :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го взимай навътре ,и аз имам такива.Господ всичко вижда....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей геронтофили :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...