Jump to content

Recommended Posts

Имам Jazz от вчера! Как се настройва часовника? И как се нулира временния километраж? Ако някой може - моля да ми помогне!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натисни и задръж лостчето, което се намира на таблото. С него по принцип "превърташ" различните показания на малкото екранче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опциите за радиото, само не помня точно коя - изтегли си упътването за хонда от интернет, там го пише. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На радиото имаш бутон Clock, натискаш, задържаш и после с бутони 1 и 2 си настройваш часа и минутите, след което пак натискаш Clock.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, скоро купих на жена ми Джаз.

Но ми възникват два въпроса. Колата е 2005г. с климатроник. Как се настройва часовникът ,четох че имало бутон clock на таблото, но аз не намирам такова.

И още една молба. Някой може ли да си снима таблото, за да видя какво свети в колата при включени светлини. Мисля, че имам изгорели крушки.

Благодаря ви за помощта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , колеги никой ли няма с джаз и  да си е настройвал часовника, или аз съм идиот и не разбирам как .

Явно с Джаз сме малцинство и никой не знае как се прави.

:rolleyes:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

В горният десен ъгъл над радиото имаш два бели бутона. Под най-десния пише CLOCK. Натискаш и задържаш докато не изписука и започне да ти премигва часовника на дисплея. След това го настройваш с бутоните 1, 2 като или задържаш, или ги натискаш еднократно. Когато въведеш желаното показание отново натискаш еднократно CLOCK. С това си готов.

Таблото може да е с намалена осветеност. От врътката между скоростомера и нивомера на резервоара чрез завъртане надясно при включени габарити или къси светлини ще се усили осветеността. Съответно наляво ще се намали. 


 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но вече се справих. Има само една разлика, колега така се наглася когато е с климатик. Когато е с климатроник е малко по- различно.

Няма копче clock.Има символ за нагласяне на звука. Той се задържа докато изпиюка след това с бутони 4 и 5 на които пише H и R се наглася.

Но все пак благодаря само ти се отзова.

Другия ми въпрос не беше за осветеност, а какво точно свети. Кой копчета точно, и как се разглобява панела на климатроника, но мисля , че и това ще направя

и ще пиша за колегите които се интересуват.

Иначе за колата само адмирации, взех я за жената, но от както съм я взел не съм се качвал на Акорда:worthy:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...