Jump to content
nbachvarov

Търся информация за Хонда акорд

Recommended Posts

Здравейте нов съм тука и съм се насочил да си купувам хонда. интересъвам се от хонда акорд 2,2 дизел след 2002 година , интересува ме колко са читави , как са с обслужването и цените на частите и къде изобщо мога да намеря информация за този модел и за двигателя .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това е най-добрия дизел засега за части почти няма да ти се налага да мислиш за този двигател има много инфо той още се слага на новите акорди така че потърси в гугъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това е най-добрия дизел засега за части почти няма да ти се налага да мислиш за този двигател има много инфо той още се слага на новите акорди така че потърси в гугъл

това горе долу ми е ясно ама ме интересува самото обурудване на двигателя ( дюзи дали са обикновенни или дюза помпа , имали ЕГР и някяква подобна информация) , защото сега карам сааб 2,2 дизел няма нищо общо с хондата сигурен съм в това но има доста проблеми по системите. мерси за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предполагам , че тази статия ще ти изясни доста неща - wikipedia.org Препратка към моята тема -http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=26715&hl= Или иначе по първия ти въпрос - системата е Комън-Рейл :P Обслужване в Бултрако / официален вносител и дилър за България / - 6 литра масло по 32 лв / 1 литър + 40 лв маслен филтър + 80 лв въздушен филтър + 40-50 лв горивен филтър + предни накладки 240 лв + поленов филтър 80 лв и всички останали цени може и сам да ги разбереш като отидеш и ги питаш тях директно или по телефон ;) Или иначе не оригинални Хонда части , но оригинални по принцип от магазин - въздушен филтър 40 лв + маслен филтър 10 лв + поленов филтър 30 лв ... Това съм сменил до сега , Акорда е на 70 000 км и само последната смяна на консумативи не съм я правил в Бултрако . Ако те интересува още нещо - питай ;)Предложението към модераторите и със съгласието на автора , заглавието на темата да бъде променено като се конкретизира точния модел :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на информацията , достатъчна ми е = тази която си намерих сам 4е на 100% да търся такъв автомобил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено няма да сгрешиш :tooth: Обърни внимание на съединителя и превключването на скоростите , при евентуален проблем със съединителя ремонта излиза соленичък поради причината , че части можеш да намериш само в Бултрако :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това е най-добрия дизел засега за части почти няма да ти се налага да мислиш за този двигател има много инфо той още се слага на новите акорди така че потърси в гугъл

Сега хонда са пуснали нов дизел 150 к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...