Jump to content
MAD DOG

Уморените рексита ги убиват,нали?....

Recommended Posts

Най-добрия приятел на Рексито....за мене нема равен:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Падам на колене колега :lol: , настръхнах и се просълзих!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,приятелката ми се насълзи като го прочета,а аз изпитах такава голяма гордост,евала много истинска история :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъхът ми спря, настръхнах. :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай, брат... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вървиш срещу сърцето си е страшно, също толкова страшно, колкото да изоставиш онези които никога не са те изоставяли.....Изпитвам гордост, че съм в този форум.RESPECT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,истински манияк си Коко:) Спомних си думите на наш общ приятел,който веднъж ми каза,че "-Хонда не е обикновенно увлечение,а начин на живот":lol:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Расказа е уникален :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::) :) Баси историята Благодаря ти че я сподели с нас и ме накара много сериозно да се замисля.Имам една идея за теб ще ти я кажа и ако е възможно някой ден да я осъществиш ще съм много радостен.Мисля че трябва да напишеш книга за Любовта си към тази Марка и всичко което ти е дала.Сигурен съм че ще има голям успех и не само в България.Успех ти пожелавам с всичко. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,гад мръсна.....за това те обичам,защото успяваш да ме накараш да се разтреперя.ИзрУд.Прекланям се пред "Вашата" любов. :lol::) :)Ей за това съм в тоя форум,защото има хора като теб а не само ползватели на ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ревах докато го четох :lol::worthy::) Само така! :worthy::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Докато го четох пред очите ми бе един страхотен филм с happy end :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто Уникално писание Евала Колега Евала :lol::worthy::):worthy::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка, много добро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее... Ти ме застреля направо. Разказа е уникален. Истината е,че рекса си е мания/жалко, че не мога да си позволя и аз един :D /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно написан разказ за едно рядко усещане, за което често липсват думи,.. а тук е пълно с много и.. красиви чувства..Още по-красиво е, че във времена като днешните тези чувства все още съществуват .. и са толкова силни! :DВ теб живее още един дух - този на CRX. Пази го жив..! :D

Редактирано от ᵍᵖᵍ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това чувство ми е много познато...Така се чувствах като събирах с метличката останките от изпепеления ми Сивик...имах чувство,че част от мен умря :DСтранно е как се привързваме към тези невероятни колички! ;)Малко хора,могат да ни разберат...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, ти имаш някаква дарба да създаваш явно много смесени чувства у хората.Докато го четях а аз бях на работа очите ми се напълниха за секунда след това усмивката ми не слезе от лицето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ви покажа какво направих с един рекс ще има още сълзи:)

Редактирано от jozefe85

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямам какво да кажа , нямам думи , незнам ............ Искам да напиша какво чувствам но не мога ................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви е харесал.Писах го за около час,"на коляно",докато малкия спеше.Без чернови и т.н.Опитах се да изразя какво чувствам към тия малки коли,мисля че успях. :D .Наистина не трябва да се предава онзи който не те е предавал.Поздрави на всички.Ииии да не забравя : :D

Редактирано от MAD DOG
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви е харесал.Писах го за около час,"на коляно",докато малкия спеше.Без чернови и т.н.Опитах се да изразя какво чувствам към тия малки коли,мисля че успях. :D .Наистина не трябва да се предава онзи който не те е предавал.Поздрави на всички.Ииии да не забравя : :D

:D :D :D Браво колега ... Много хора настръхват когато четът текста ти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ГОЛЯМ си :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност си накарал някой, който от давна не си е карал стария рекс да го запали и припомни минали изживявания. Свалям ти шапка, разказа е страхотен:D:D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален, наистина обичаш колата си.... Споделям чувството за необяснима връзка между машината и човека.... Дух, Мечти и Човек - едно цяло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да съм (явно) единствения който критикува написаното, но... от кога CRX стана на 30 години ? Първия рекс излиза 1983-а и първокласник може да сметне, че това прави макс. 28 годишна кола, не 30 годишна...Иначе браво за ентусиазма и емоционалната нотка вкарана в този роман :cool: . MAD DOG, ти ли си автора ?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен разказ! Наистина не могат думите да опишат какво изпитваме към колите си, а за рексовете си е дори в по-силна фаза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накара ме да се върна 10 години назад, когато изпитах подобни силни емоции при продажбата:D на първата си 4-ка Сивик.Естествено после поправих грешката като си купих друга 4-ка, която ще е вечно моя както се казва :D.Тези стари колички (CRX, Civic 4G)наистина имат дух и само който се е докосвал до тази емоция може да разбере за какво иде реч.Те са от времената когато инженерите определяха облика на един автомобил, а не както е сега финансистите, счетоводителите и PR-ите.Чудя се дали след 15 години някой ще напише такъв емоционален разказ за Сивик 8-ма ген, или за CRZ :cool:. Едава ли.Човече, ти имаш талант да предаваш емоцията си чрез словото :) Продължавай в същия дух !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да съм (явно) единствения който критикува написаното, но... от кога CRX стана на 30 години ? Първия рекс излиза 1983-а и първокласник може да сметне, че това прави макс. 28 годишна кола, не 30 годишна...Иначе браво за ентусиазма и емоционалната нотка вкарана в този роман :cool: . MAD DOG, ти ли си автора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не бракува рексита сега, много ясно, че действието се развива 10 години в бъдещето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно е, че в Стара Загора имаме проблем с въздуха, ама не може да е от това. Да не би този град да е някакво специално място, където хората след определен натрупан житейски опит, в период от живота си наричан "мидлайф" решават да огреят останалите с гения си ?! Питам ...щото е факт, че за последните две седмици двама от приятелите ми, които аз уж познавам, прописаха! В едни по-добри времена хората просто се пропиваха, а сега - прописват! Драги ми Рацер и Куче, признавам, че не съм ви познавал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз какво да кажа..... ЕВАЛА колега.Най-големия си да знаеш.Уникален разказ.Дано повече хора да го прочетат и се замислят какво правят за любимата кола.Свалям ти шапка,честно.Истинските рексисти за жалост са малко.Но в теб виждам една истинска любов към тези малки,вече поостарелички,но с истиски зъл нрав самолетчета.Всички РЕКСИСТИ- :);) ;) :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ADH,това не е вече случило се събитие.Годините които са посочени не са случайни.Това е просто разказ наблягащ на емоцията към тази кола.Инак имам претенциите да съм ЕДИН от хората които най-добре познават историята на модела,вкл. от кога се почва/генерации/феислифтове и т.н.А ако беше чел внимателно наред,предния ми пост дава отговор на въпроса ти.Освен ако "писах го на коляно"има някакво значение което аз не знам. :worthy: DNL,не се хаби.Тая година ставам на 40,за кога да ме опознаваш вече... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да те поздравя, за това което си написал...знам, че всяка дума е дошла направо от сърцето ти и че всеки, който е искал да има црх и е осъществил това знае, че црх-а никога не може да бъде "просто една кола"... Всяко пътуване с црх-а ми казва „Виж какво мога и сега ще го направя,специално за теб"...това все едно от моите мисли си го извадил... миналото лято, когато обиколих половин Европа с црх-а всички ми казваха, че съм луда, че с кола на 20 години такова нещо не се прави. На един много близък приятел, който добре ме познава и знае колко точно съм луда му изпаднаха очилата, когато му казах, че црх-а позволява 2 часа каране с 200 по немските аутобани без никакви ядове и не само ги позволява ами направо сърцето ти се стопля и се чувстваш точно както, когато се влюбваш - пеперудите пърхат в стомаха и гледаш меланхолично.Не знам всички ли сме такива, за това ли я харесваме тази кола...Тя ли нас ни харесва или какво има, но знам че нищо не е случайно...Радвам се, че те познавам и че познавам тези чувства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е толко да ми хареса нещо написано във авто форум :worthy: Евала човече ти си истински фен :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...