Jump to content
tosheftw

Фарове акорд 6-та

Recommended Posts

Здравейте, имам акорд от годинка вече, имахме какви ли не проблеми, ама в момента сме добре уж... Обаче забелязах, че не ми работят машинките за регулация на фаровете(ЕЛ) ; странното е , че и при ръчен опит за настройване пак същия уй...

Айде ще сменя машинките, ама с другото какво ще правя? Тъй като единия фар свети по-надолу от другия как да го регулирам? Дали ще се оправи от ел.-а ? Съмнява ме.. Идеи от по възрастни ще е от полза :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е удряна отпред и не е добре изправена и наредена, а се е разчитало на реглажа, може да е счупено нещо. Моят случай беше такъв. Десният бе не перфектно наместен (светеше леко наляво) и майстора се опита да го регулира. Стигна до края на резбата, напъна още и строши джаджата. Сложихме нов фар. Може и при теб да е така. Провери вътрешната част (самият рефлектор) дали се движи свободно. Относно машинките, едната понякога не сработваше, но като щраках бързо от най-вдигнато до най-ниско положение се оправяше. Може проблема да е бил електрически, но не задълбах в решаването му, понеже бе рядко и го лекувах по описания начин.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...