Jump to content
red_devil

хонда сивик 5 генерация е по добра от 6та?

Recommended Posts

5 генерация по красива и по здрава от 6та според вас така ли е?Няма спор... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да пуснеш анкета, ама като ти гледам категоричното мнение, никой няма да може да те обеди, че не е така.И аз съм за 5г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка си е уникална по дизайн, който каквато кара естествено че ще си я харесва, и двете са хубави но аз лично съм за 5-та ген :lol: (защото карам такава) :cool::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега, аз не споделям твоето мнение. Мисля че 6та генерация е най-красивия сивик. А коя била по здрава, по компетентен колеги ще кажат.поздрави:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че имам нещо против 6генерация чувал съм че 5 та е по сполучлива от доста хора а лично на мене ми харесва повече на вид!Имах сивик 5та генерация...после ходих да си избирам пак сивик спрях се на 6та и изведнъж в един друг салон....Нов внос 5та пробвах я, хареса ми и я взех...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам 5та, но ми харесва и 6та и ако ми беше изпаднала хубава оферта щях и 6та да карам в момента, но късмет :lol: И двете хондички са си супер яките от където и да ги погледнеш, хонда си е хонда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и двете могат да станат много красиви няма значение 5-та ли е или 6-та въпрос на вкус не може да се каже,ч едната е по добра от другата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и двете могат да станат много красиви няма значение 5-та ли е или 6-та въпрос на вкус не може да се каже, че едната е по добра от другата

+1Дали ще стане красива, не зависи от това коя генерация е, а от предпочитанията, мерака и възможностите на собственика :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та става за тунинг, а 6-та е най-красива когато е джидием стайл.... само това ще ти кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та става за тунинг, а 6-та е най-красива когато е джидием стайл.... само това ще ти кажа

Няма хонда която на става за тунинг :lol: .. Лично карам 5та, но 6 ген купе си остава най-добрата за мен http://www.clubcivic.com/board/modules/fea...bowflex21-6.jpg :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хех колега... ама аз ти говорех за прагове големи брони такива на 6-ти ген не им ходят.... изчистения тунинг е по добре.... за което е обратното на 5-ген особенно купенце на него най-много ще му ходят големи брони,прагове,крилца и тем подобни.......

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За JDM най-добра е 4тата генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си има разлини мнения колега ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и 5-та и 6-та ми харесват много така,че въпрос на вкес и възможности.Ако имах възможност бих си взел от двете и да JDM си е ной-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех колега... ама аз ти говорех за прагове големи брони такива на 6-ти ген не им ходят.... изчистения тунинг е по добре.... за което е обратното на 5-ген особенно купенце на него най-много ще му ходят големи брони,прагове,крилца и тем подобни.......

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...49538&st=15на сни мките най-отдолу е мойто купе, аз си мисля, че е добре с големи брони. А и на Крелион купето е с тунинг брони и си е 6+
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега твоето и на крелиона са 6 но ти казвам според мен аз какво мисля че 6-ти ген. хечовете стават много по хувави доббре когато са джидием стайл.... за купетата 6-ти ген нищо не съм казал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех колега... ама аз ти говорех за прагове големи брони такива на 6-ти ген не им ходят.... изчистения тунинг е по добре.... за което е обратното на 5-ген особенно купенце на него най-много ще му ходят големи брони,прагове,крилца и тем подобни.......

Аз не съм и мислел за големи брони, че говориш изобщо не ги харесвал брони прагове, предпочитам по изчистено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-ген. е по удобна особено вътре 5-ген. е като правена с тисла :) но по зарибява на външен вид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С тесла се вадят пирони, и се прави Жигула! Четвърта с длето ли е правена :D :D :D Как може да просъществува толкова дълго подобна тема? Къде е "Спорта и Тунинга" тук :) :)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 генерация по красива и по здрава от 6та според вас така ли е?Няма спор... :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете са страхотни, но аз си предпочитам 5та !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тамън да питам кое е спорта и кое е тунинга в тая тема ама са ме изпреварили .5 и 6 коя от двете не е хонда та ги заразделяхте пак .Такива теми за разделение не трябва да ги има според мен всичко е хонда и си има своите привърженици !А кое по добро и лошо малко ми звучи като дайте да си ги премерим .

Редактирано от fenabg
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Господ каза :"Нека бъде 6 генерация!!!" и разцепи земята на две, от която излезе неверояната червена японка на Доминико !!! Аз исках 5-та , взех си 6та абе то стана една ........

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваме си коли дето се правят с тесли,5генерация е правена с тесла....А ние ги тунинговаме....Потребител**Група: MembersМнения: 61Регистриран на: 4-November 09От: СтражицаПотребител: 13243Кара: honda 6-ген. е по удобна особено вътре 5-ген. е като правена с тисла biggrin.gif но по зарибява на външен вид.Купих си кла дето е била правена с тесла!Защо не ми го казаха преди да я купя... :D :D ;):D:);):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека имаше предвид, че интериорът на 5-та генерация е доста по-куц от този на 6-та... не се хващайте за думата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 генерация по красива и по здрава от 6та според вас така ли е?Няма спор... :)

Публикувано изображение

 

Жорка нещо искаш да кажеш ли хахахахахха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нещо куцо из колата да се разкарва... вътре де :( Съвсем семпъл и приятен интериор, а за цената на такава стара машина си е супер. Всичко си е на мястото, и е доста функционално, без да е банално. Само да припомня за хората, които толкова много ги блазни интериора - и 5-та си има нива на оборудване. 6-тата пък подражава на едни нови традиции, което пък не я прави друга марка :P Всичко е въпрос на право на вкус. Още се чудя как има тема без наченки за грам тунинг :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля че почти всяка седмица се пуска подобна тема :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:(:P:(

 

от хечовете-5 мноо ясно.6та е като конска муха\ония с големите очи\ :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:(:P:(

 

от хечовете-5 мноо ясно.6та е като конска муха\ония с големите очи\ :P

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5генерация масова..хаха не ме разсмиваи влез първо в мобиле и виж колко хонди 5генерация има които са в движение а после влез в фолксваген голф например,или бмв,хвани и мерцедес има много повече от колкото са хондите!А щом говорим за 6генерация има я много повече от колкото 5та–ПО НОВА Е ТВА Е ПРЕДИМСТВО СЪГЛАСЕН СЪМ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

5генерация масова..хаха не ме разсмиваи влез първо в мобиле и виж колко хонди 5генерация има които са в движение а после влез в фолксваген голф например,или бмв,хвани и мерцедес има много повече от колкото са хондите!А щом говорим за 6генерация има я много повече от колкото 5та–ПО НОВА Е ТВА Е ПРЕДИМСТВО СЪГЛАСЕН СЪМ.

най накрая и нещо по темата :D мъдрите хора са казали, за всеки влак си има пътници ^_^ за мен 5ген. е класика в жанра, сключила е сделка с дявола никога да не остарява :) но за хеч, купето на 6ген. обаче е по красиво Редактирано от KICK
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен лично много ми харесват и 5-та и 6-та макар ,че имам 6-та мисля ,че при 5-та е по хубаво таблото и самия километраж ,но пък гадно се отваря багажника на тея 5-ци :rolleyes:.Докато при 6ген яко се отваря багажника ,но не ме кефи таблото..а и километража вечер свети доста по слабо оранжево от бялото на 5-таците.Общо взето и 2-те имат и предимства и недостатаци , но са яки.А тва за коя е по здрава бях чул някаде ,че ходовата им част е еднаква и на 2-те генерации ,но не съм сигорен дали е точно така някой който по ги разбира може да даде мнение :wub:

Редактирано от blembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто купе 6 ген също си свети бяло. Едно такова синкаво бяло. И си е заводски така :cool: На 1.5 илс не знам как е, а на вти-то и тайп Р май свети в чрвено

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто купе 6 ген също си свети бяло. Едно такова синкаво бяло. И си е заводски така :) На 1.5 илс не знам как е, а на вти-то и тайп Р май свети в чрвено

моята свети едно мижаво мижаво и като не светят стрелките и още по зле вечер изобщо не виждам колко е загряла или колко бенз има и малко трябва да правя като на вица кадето:един пич не му светило таблото на колата и карал той карал и по едно време си казал сигорно карам много бързо и спрял до една улична лампа и гледа 160 и си казал бреей да зема да намаля ,че съм се засилил :tooth: та и аз тъй я карам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 6ген купе е по-красива от 5 купе,но 5ген хеч е по-хубава от 6ген.Нищо,че карам 6ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се почва :lol:/>:lol:/>:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега лепвам такъв стикер на моята 5-та купе и няма какво да спорим!

Публикувано изображение

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та генерация хеч за мен е с по- голяма визия отвън. Носи почече на оптичен тунинг. Публикувано изображениеПубликувано изображение Пък и си има пейка отзад Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...