Към съдържанието

Г.И

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 xemys

xemys

Новак

• Новак
  • Pip
  • 7 Мнения:
  • Кара:sivik
  • Място:габрово

Публикувано 20 август 2014 - 14:24

Някой слагал ли е Г.И  BRC на Хонда Сивик 9 серия?Някакви препоръки,мнения-приемам всякакви.За какво да внимавам?Рентабилно ли е.

• 0

#2 xemys

xemys

Новак

• Новак
  • Pip
  • 7 Мнения:

Публикувано 02 септември 2014 - 18:56

Еее,не е истина-3000 прегледа и нито един отговор.Идвам от друг форум,където до един час след запитването,можеш да получиш доста задоволителни отговори. Не знам какво става с вас колеги хондажии.

• 0

#3 Механика

Механика

Новак

• Новак
  • Pip
  • 13 Мнения:
  • Кара:shutle
  • Място:somewhere around nothing

Публикувано 02 септември 2014 - 19:46

Аз лично не съм, ама щом е двигател с вътрешно горене може да се сложи. Виждал съм и Мазерати на газ, така че надали е проблем.Вече до марка и цени си е личен избор. Самата кола предполага, че се изисква топ марка ГИ- Ланди, BRC....Не, че няма да работи перфе и Фобос, но е важното кой я слага. Ходи до някое представителство на някоя от 3те марки, даже и 3те трябва да ги има в региона ти.Ако те гледат като полезно изкопаемо теб, или колата- бягай на мотачки от там.Читавите майстори, като ги видиш ги познаваш. Казват ти какво е необходимо за дадената кола, колко ще струва и каква гаранция ще имаш. Последното е читав фактор. А да- попитай и за цени на обслужване гаранционно и извънгаранционно. Цена за филтрите, цена за инжекторите.Пример- 10лв с работата са филтрите на Фобос. 40лв е ремонтния комплект на инжекторите. Карат по 60хил км., филтъра е на 10тина.На служебната сменявах филтрите и ми взеха 25лв. Тантарини е. За едно и също нещо различни цени.Поздрави и ни дръж в течение. Дай и някоя снимка на колата.

• 0

#4 xemys

xemys

Новак

• Новак
  • Pip
  • 7 Мнения:

Публикувано 02 септември 2014 - 20:07

Мерси,колега.Докато чаках някой да се включи с мнения,вече поставих BRC в преставителството в София.Разбрахме се за гаранционното и след гаранционно обслужване,цени на филтри и всички останали неща.По ме интересуваше мнението Ви за така наречения омаслител.Дали е така необходим.Правих запитване в ланди-ренцо,фобос та даже и първоначално в брц го калкулираха в цената.Вкрайна сметка не ми го поставиха.Та в такъв ред на мисли исках консултация с Вас.На мен лично това ми е 4 автомобил на газ, и в общи линии съм запознат какво да гледам и търся,но на такъв нов не всеки ден се слага и затова запитах във форума,след което останах изненадах и разочарован в известен смисъл.

• 0

#5 s.s.d.d.

s.s.d.d.

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 236 Мнения:
  • Кара:Honda
  • Място:Bulgaria

Публикувано 02 септември 2014 - 21:18

Омаслител - не ти трябва, щото теоретично не става!

• 0
Same Shit Different Day

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com