Jump to content
sdk

покупка на нов автомобил

Recommended Posts

Здравей те,

Имам намерение да купя хонда CR-V 1.6 AWD model 2015 но нещо чувам напоследък, че бултрако не са много коректни, а и некомпетентни. та ако може да ми дадете някакъв съвет ще съм ви много благодарен включително как да водя преговорите с тях, имали възможност за поддръжка от други сервизи освен официалните и доколко може да се разчита на тях?

Благодаря,

   

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко са колегите, които са дали положителен отклик от работата на Бултрако, включително и аз. Мноооогоооо е писано за тях по най-различни теми тук.

 

За преговорите ти си си там и ти ще се ослушваш и гледаш.

 

В София има два сервиза, които си ги правят Хондите - Юбико и Омбре, много е писано за тях във форума. Проблемът с тази, която си харесал е, че е много нова и може още да не са я научили. Единият сервиз мисля, че беше оторизиран, така че може момчетата от него да са ходили на някакво обучение, но е най-хубаво да ги провериш и двата на място.

 

Имай предвид, че ако не посещаваш Бултрако сервиза, когато ти кажат за обслужване и прегледи, ще ти отпадне гаранцията, както и ако отидеш в друг сервиз вместо при тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора ivtec.

 

Jf: не, не съм я карал. харесвам я външно и спецификациите също отговарят в общи линии на това което търся. имаш ли нещо конкретно в предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е дизел, колега. С турбо е и с 9-степенна автоматична кутия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...