Jump to content
Velll

CRV Executive 2013g. Превключване към Offroud режим

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Когато купих колата, стария собственик ми показа как се преминава "Ръчно" в такъв режим, но аз не запомних откъде беше...

 

Имам и още един въпрос ... На навигацията ми показва HDD, на който има 10 GB място за съхранение, примерно на mp3. В момента има съхранени български песни (колата е от Франция), обаче не мога да разбера как може да се запишат други песни?

Книжката, за съжаление е на френски ...

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога директно да ти помогна, но!

 

 

http://owners.honda.com/vehicles/information/2013/CR-V/manuals

Тук трябва да има ръководството на английски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.05.2017 г. at 21:13, Velll написа:

Когато купих колата, стария собственик ми показа как се преминава "Ръчно" в такъв режим, но аз не запомних откъде беше...

 

Имам и още един въпрос ... На навигацията ми показва HDD, на който има 10 GB място за съхранение, примерно на mp3. В момента има съхранени български песни (колата е от Франция), обаче не мога да разбера как може да се запишат други песни?

Книжката, за съжаление е на френски ...

Здравей колега. И аз имам същия проблем с хард диска. Успях да изтрия немските детски приказки/!/ , но нямам представа как мога да си запиша нещо друго. В книжката /на немски/ изобщо не пише за твърдия диск. Така че ,сподели ако знаеш нещо. Благодаря.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв режим "OFFROAD" не съм чувал да има на ЦРВ! Имам ръководството и на български, превключване за режимите няма!

 

А записа на ХДД на навигацията е много лесен, но е ограничен само от аудио дискове! Слагаш в ДВД-то едно аудио CD /не с MP3/, влизаш в "Audio menu" и под списъка с песните имаш бутон "Audio menu", натискаш го и има опция за запис на ХДД. Записва целия диск! Ако има диска CD text, прехвърля и имената на песните.

Преди това можеш да настроиш как да става записа: автоматично или ръчно. Автоматичното не съм го пробвал още, вероятно директно ще пита дали да записва диска щом го пуснеш!

За нашата навигация онлайн няма ръководство. Има само за американската версия, но тя няма ХДД и някои други екстри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвах и автоматичния запис. Писаното в предния ми пост се потвърди, системата веднага записва диска на ХДД!

Пуснах и ДВД. Работи супер, но трябва да е дръпната ръчната спирачка, иначе не плейва видео! Не може и да се копира от такъв диск на ХДД!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яснооо, благодаря колега !

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...