Jump to content
MaX PoweR

Има ли от Благоевград?

Recommended Posts

Аз не съм , ама утре съм там при приятели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали колеги от благоевград?

Аз съм от Добринище,но всяка седмица си правя разходки до там. :) Може някои път да :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм зимата в района ;), по точно Банско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си направим една среща на 25-и ?

:) Даите предложения -хаиде Къде и кога Sprite пак ли в Беиса ,ще бачкаш-звънни една шаиба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложение за сбирка може и преди благоевград на Полигона,кадето е картинг-пистата ако ви е удобно и на вас :) даите и вие предложения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачиново на гъбката ? Има къде да паркираме а ако решим може и кафе да пием на воденицата?25.12.2008 -15.30ч ? Който е заинтересован да идва.Ако искате, драснете едно лс с тел и име за контакт :-)

Редактирано от behemoth

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има от Благоевград да! Само че аз този месец работя нон стоп и немога да участвам в никакви збирки :D А и вече карам митсубиши защото хондата я размазах безвъзвратно но ако ме приемате ще идвам пак когато мога защото си оставам фен на хонда.Между другото бачкам в техномаркет ако някои има разходка до там да свирка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачиново на гъбката ? Има къде да паркираме а ако решим може и кафе да пием на воденицата?

25.12.2008 -15.30ч ?

Който е заинтересован да идва.

Ако искате, драснете едно лс с тел и име за контакт :-)

 

 

 

И мен ме устроива значи сме там всички -нали :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз утре няма да имам достъп до компютър, така че, пуснете ми по едно лс, тези които сте сигурни че ще идвате. Да не се чудим и кой кой е може да напишете какво карате. Аз съм с червен прелюд 5-та генерация.Поздрави,Митко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз утре няма да имам достъп до компютър, така че, пуснете ми по едно лс, тези които сте сигурни че ще идвате. Да не се чудим и кой кой е може да напишете какво карате. Аз съм с червен прелюд 5-та генерация.Поздрави,Митко

Приет,Налага ми се да закъснея, най-вероятно около 20ина мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път да сме поне 5-ма :drunk: хаиде малко по сериозно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите добре че се засекохме :lol: иначе... може да се разберем некои път на София да идем, то тука като гледам няма много фенове :lol::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти братле ,че само събота съм свободен за София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей лудници броите ли ме мен?не сам от блг но ще дойда тия дни само да оправя колицата ;) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте още трима и половина. И между другото се стягаме за сбирка на Хонда клуб в Гърция на пистата в Серес (100 км от Б-д)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само да отворят границата дотогава, че сега е пълен кошмар. Съветвам всеки който има належащо пътуване до Гърция да хваща самолет или да го отложи , докато онези идиоти не се захванат пак да си орат нивите , и си махнат тракторите от пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се е повалил досега , явно е минало без БГ присъствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук май бомба е паднала? някой нещо да каже? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте , нищо притив вас , нито града (даже напротив , много ми харесва града) , отскоро съм в Благоевград и по-некадърни шофьори не съм виждал никъде ! тук се кара по-трудно от софия , 7 години живях в София , 2 от които на кола и там са с пъти по добре от тук...А таксиметровите са някакъв уникум 2 пъти се возя в такси и двата пъти карат с 10 - 15 км/ч на 4та !! Първото такси направи един ляв завой на 4та , който винаги го взимам на 2ра тя колата се тресе , викам тоя има ли усещане малко ? Второто такси мина през легнал полицай на 4та , цялата кола се тресе и гледам километража с 10 кара горкия:hmmm: отделно всички ми се струват супер неориентирани , нито път дават , аз като дам път на някой виждам колко изненадано и радващо ме гледа..

Редактирано от stanchevvv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте , нищо притив вас , нито града (даже напротив , много ми харесва града) , отскоро съм в Благоевград и по-некадърни шофьори не съм виждал никъде ! тук се кара по-трудно от софия , 7 години живях в София , 2 от които на кола и там са с пъти по добре от тук...А таксиметровите са някакъв уникум 2 пъти се возя в такси и двата пъти карат с 10 - 15 км/ч на 4та !! Първото такси направи един ляв завой на 4та , който винаги го взимам на 2ра тя колата се тресе , викам тоя има ли усещане малко ? Второто такси мина през легнал полицай на 4та , цялата кола се тресе и гледам километража с 10 кара горкия:hmmm: отделно всички ми се струват супер неориентирани , нито път дават , аз като дам път на някой виждам колко изненадано и радващо ме гледа..

Напълно те подкрепям за 'шоферите' :-) Някой да иска да се пробваме на бачиново да се съберем в Събота към 14:00 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее........еееееееех мечти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...