Към съдържанието

Коя газстанция предпочитате?

• Не можете да пишете в тази тема
56 отговора на тази тема

Анкета: Откаде зареждате газ най-често

Коя газстанция предпочитате

Не можете да видите резултатите от анкетата ако не сте гласували. Моля влезте с потребителското си име и гласувайте за да видите резултатите.
Глас Гостите не могат да гласуват

#1 malak

malak

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 131 Мнения:
  • Кара:CL9
  • Място:SF,PLD

Публикувано 27 август 2013 - 13:39

ЗдрвейтеЕдна статистика да направим каде газта като цяло е най-добра. Знам че има значение какво е налягането на съответната колонка, какво е отношението на пропан/бутан, че даже има ралика м/у газстанцийте на една и съща верига.Ако може коментарите да садържат само местоположение, марка или коментар за обслужването на съответната газстанция/бензионостанция.Не раводнявайте тема със странчни спорове за газта.
  • 0

#2 Слави CR-V

Слави CR-V

Потребител

• Експерт
  • PipPipPip
  • 2878 Мнения:
  • Кара:Honda CR-V 1998 128Hp & Honda Sh300i & Toyota Yaris Verso AT
  • Място:Пловдив

Публикувано 27 август 2013 - 20:04

След поява на газпромски бензиностанции в Пловдив сипвам само от тях и съм доволен и от вървежа и от разхода.
  • 0

#3 iso_eu

iso_eu

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1136 Мнения:
  • Кара:HONDA
  • Място:99

Публикувано 27 август 2013 - 22:05

НА газстанцията на баджанака Публикувано изображение/>

Да не рекламирам - щото явно темата е с рекламна цел ?

на която и да заредим все сме в гьола защото ако ги хванат че не спазват некое изискване плащат 200 -500 лева и продължават да работят....няма спряна газ стнация заради качество на пропан-бутана ....или количество...

Този пост е редактиран от iso_eu: 27 август 2013 - 22:07

• 1

#4 drakula

drakula

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:
  • Кара:Honda D14a2/3
  • Място:Каварна, Варна

Публикувано 20 декември 2014 - 19:34

Зареждам на Ромпетрол и Топливо Варна и съм доволен. От газта на ЕКО не съм доволен, колата няма мощност, както вместо 95 октана караш с 86!

• 1

#5 longfinmako

longfinmako

stormbringer

• Член
  • PipPipPip
  • 202 Мнения:
  • Кара:Хонда Сивик 6-та генерация D15Z6
  • Място:Варна

Публикувано 20 декември 2014 - 20:32

За Варна...не съм намерил точната бензиностанция с добра газ.Единствено знам,че на Лукоил повече няма да заредя никога повече,поради причината,колата ми дава близо 12 литра на 100км извънградско.Интересна тема и ще се радвам,ако някой посочи къде да зареждаме газчица  :punk:

• 1

5454487L.gif

#6 assfull

assfull

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 821 Мнения:
  • Кара:Crv
  • Място:софия кр.поляна

Публикувано 20 декември 2014 - 20:40

Газтрейд.

• 0

Вечен фен на  YACCO http://yacco-sofia.com

#7 dindin

dindin

СнегоХондка

• Делегат
  • PipPipPip
  • 1548 Мнения:
  • Кара:конджул
  • Място:Свиленград, Харманли, София

Публикувано 20 декември 2014 - 22:54

София: Ромпетрол (Връбница) и ЕКО (като цяло повечето ЕКО-та в София - в Хаджи Димитър срещу Балканстар, на Орион, на България след центъра по хигиена)

Ромпетрола веднага след Пловдив към Садово и на магистралата към София.

Последно от днес: ЕКО-то - на околовръстното срещу Макдоналдс и Шел Бояна. 6 колонка - върви добре, не ме удрят в литрите.

Отскоро правя засечки празно-празно и затвърдих разхода и реалния капацитет на бутилката. Слави, 33 литра хваща (+- 0.5)  не било 28, както си мислех :)

• 1

CRV II 2005 face/ RD8 / K20A4 / 5MT
ROMANO A.I.S. OBDII LPG

#8 hype

hype

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 216 Мнения:
  • Кара:EP2 & CG9

Публикувано 22 декември 2014 - 18:52

Слагам от Еко. На Ромпетрола до Топливо сипвах 4-5 пъти и бях доволен, но след последния път в който успяха да съберат 27.5 литра в 24 литрова бутилка се замислям дали да ходя пак 

• 0

#9 KostadinAtanasov

KostadinAtanasov

Новак

• Член
  • Pip
  • 22 Мнения:
  • Кара:англичанка д16у2

Публикувано 22 декември 2014 - 20:30

Аз от скоро карам Хонда Сивик 1995г. 1,6 Витек (англичанка) д16у2 на газ и съм зареждал за сега само 2 пъти единия път от Ромпетрол, втория от ДжиЕнерджи и двата пъти ми даде еднакъв разход около 13/100 градско във Варна при нормално каране , което ми се струва много. Колата е с газов инжекцион Ланди , сега се чудя да свещи ли да сменям или да правя една профилактика на газовия инжекцион! На бензин не съм я засичал колко гори! Според вас нормален ли е този разход 13/100 и как може да се намали на около 10-11 да речем ? :)

Този пост е редактиран от KostadinAtanasov: 22 декември 2014 - 20:31

• 0

#10 iso_eu

iso_eu

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 1136 Мнения:
  • Кара:HONDA
  • Място:99

Публикувано 22 декември 2014 - 21:32

Бургас на входа от Слънчев бряг на Кръговото  не стъпвайте - един път преди да се кача на пловдивската магистрала заредих 49 литра в напълно празна бутилка от 40 литра събираща максимум при студено време преди зимата и ми даде след това разход 15.5 на 100 при скорост 120-130 Магистрала.

Предната Седмица през Варна Лукойл - кв. Левски с 45 литра ми напълниха и изминах едвам 350 км по пътя София -Варна.

Инъче засякох 100 октана 7.8 литра за 100 километра от Шел. :yes: :yes: :yes: скорост 120 -130 км./h магистрала  по същия път преди да мина на газ.

Всички горива и бензиностанции лъжат В БГ - няма никъде разлика ......някой повече други по малко.

Този пост е редактиран от iso_eu: 22 декември 2014 - 21:37

• 0

#11 J's Racing BB8

J's Racing BB8

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 892 Мнения:
  • Кара:PRELUDE
  • Място:Бургас

Публикувано 24 декември 2014 - 11:46

Зареждам там от където най-добре ми върви колата разхода с точност не го засичам защото винаги колата ми работи на място много време а и не карам икономично.Сега зареждам на INS колата ми върви най-добре от там не ми зареждат повече от колкото е бутилката а картите с отстъпка са от 8 стотинки на литър за всички горива-газта от 99 ми идва на 91 стотинки.Онзи ден сложих за 20 лева,20литра и 200грама,и ми връщат 1.60 отстъпка :P :D .И все пак не зареждам никъде заради отстъпките а където колата върви най-добре то се избива ;)

Ако няма инс,на шел ако няма и шел-ромпетрол.На Петрол върви също добре но и разхода е нагоре осезаемо.

• 0

#12 drakula

drakula

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:

Публикувано 04 януари 2015 - 16:27

Слагам от Еко. На Ромпетрола до Топливо сипвах 4-5 пъти и бях доволен, но след последния път в който успяха да съберат 27.5 литра в 24 литрова бутилка се замислям дали да ходя пак 

И на мен днес ми се случи нещо подобно, но на Ромпетрол-а до Окръжна. Така, че внимавайте, аз повече няма да ходя там!

• 0

#13 drakula

drakula

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:

Публикувано 05 януари 2015 - 20:32

И нещо друго ми направи впечатление. Имаше една Хонда с разградска регистрация, може и да не е от Форума.Беше си паркирана, сигурно момчето работи там, можеше да каже на ухо:Мъжки, не слагай много газ! Или твърде много си фантазирам....

• 0

#14 KostadinAtanasov

KostadinAtanasov

Новак

• Член
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 06 януари 2015 - 11:15

Газта като беше 1,20 лв бутилката ми събираше 22-23 литра, сега като е около 1лв събира 25 литра :D Извода е ,че колкото пада цената лъжат повече в количеството! 

• 3

#15 KostadinAtanasov

KostadinAtanasov

Новак

• Член
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 06 януари 2015 - 11:18

Друго нещо,което забелязвам е, че когато цената на петрола пада рязко на долу по нашите бензиностанции едвам мърдат цените с по някоя стотинка и то с известно закъснение, а като се качи цената на петрола са много бързи,тогава моментално ги вдигат!

• 0

#16 rollin

rollin

Ground Zero

• Член
  • PipPipPip
  • 2577 Мнения:
  • Кара:ше Prelude H23 Vtec Frankenstein сега - Accord K24 Type S
  • Място:Първомай

Публикувано 07 януари 2015 - 21:01

Слагам на Газпром понеже има отстъпка от 7-8ст/лНещо много интересно ми направи впечатление... Когато сипвам за 10-20лв колата ми дава по висок разход, а когато пълня до горе по малък.... това е малко не обяснимо ама вече за пореден път се случва. Някой да има такива наблюдения ?Иначе 50литра бутилка я пълня за около 46лв(с отстъпката) и минавам около 350-390км повечето градско и то студена(от нас до работа) и има няма около 80км извънградско(което е 10км в едната посока и на др. ден 10км обратно - до село)

• 0
0898 765 126 - Недко

#17 tat

tat

Новак

• Член
  • Pip
  • 18 Мнения:
  • Кара:Honda Civic 1.6 1995
  • Място:София

Публикувано 07 януари 2015 - 22:28

Аз от скоро карам Хонда Сивик 1995г. 1,6 Витек (англичанка) д16у2 на газ и съм зареждал за сега само 2 пъти единия път от Ромпетрол, втория от ДжиЕнерджи и двата пъти ми даде еднакъв разход около 13/100 градско във Варна при нормално каране , което ми се струва много. Колата е с газов инжекцион Ланди , сега се чудя да свещи ли да сменям или да правя една профилактика на газовия инжекцион! На бензин не съм я засичал колко гори! Според вас нормален ли е този разход 13/100 и как може да се намали на около 10-11 да речем ? :)

Добре е, недей си харчи парите. Имам почти същата хонда градското ми беше 15 в София, то зависи от задръстванията.
  • 0

#18 Very Fast Coupe

Very Fast Coupe

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 72 Мнения:

Публикувано 31 януари 2015 - 11:26

Намерих сайт с актуалните цени на всички горива по бензиностанции - http://fuelo.net

• 0

#19 Restless

Restless

Потребител

• Делегат
  • PipPipPip
  • 1853 Мнения:
  • Кара:EG8, вече и RD8 :)
  • Място:Sofia, BG

Публикувано 31 януари 2015 - 12:48

Има програма за андроид fuelo - много е удобна
  • 1
LPG: Публикувано изображение

Защо в Хонда форума не мога да търся думичките:
CR-V, HR-V,FR-V ?

#20 stoiko_22

stoiko_22

Новак

• Член
  • Pip
  • 48 Мнения:
  • Кара:К24
  • Място:Пловдив

Публикувано 31 януари 2015 - 22:28

ЕКО

• 0

#21 KostadinAtanasov

KostadinAtanasov

Новак

• Член
  • Pip
  • 22 Мнения:

Публикувано 01 февруари 2015 - 00:58

Най-много километри минавам като я напълня от SNG  25 литра ( в момента е 0,89)==> 22лв ==> 235км градско

• 0

#22 Drone

Drone

Polecat

• Общи модератори
  • PipPipPip
  • 1739 Мнения:
  • Кара:Honda HR-V

Публикувано 02 февруари 2015 - 11:41

И аз от време на време пълня от SNG,но главно от Шел и Петрол зареждам.

• 1

#23 Very Fast Coupe

Very Fast Coupe

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 72 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2015 - 07:42

Честито на каращите на газ - всички горива поскъпват като луди, само газта пада :)

http://fuelo.net

• 0

#24 tonywoolf

tonywoolf

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 329 Мнения:
  • Кара:Accord 2002 SE, 2.3, F23Z5, CL3, automatic | Jazz 2003, 1.2 i-DSI

Публикувано 27 февруари 2015 - 17:50

http://fuelo.net/gas...ция/Бургас/DEGA

Тук зареждам, минал съм 14000 километра с газта от там. Нямам никакви проблеми, няма осезаема разлика между газ и бензин, дори и като количество на 100 км.

• 1

car.jpg

#25 K1r1L

K1r1L

Monarch

• Член
  • PipPipPip
  • 3626 Мнения:
  • Кара:CR-v b20vtec Boosted Civic VTI Turbo Boosted

Публикувано 27 февруари 2015 - 19:11

колега от Дега леко завишен разход нямаш ли аз съм пълнил от там 3-4 бутилки газ защото имам и отстъпка ? като цяло е ок но все пак ?
  • 0

BooSTed CIvic Sedan VTI на бял свят !!!

#26 silvestar

silvestar

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 61 Мнения:
  • Кара:CR-V

Публикувано 28 февруари 2015 - 08:48

Сипвам почти на всякъде с изключение на Шел  . Изминавам по малко километри там особенно на едн тяхна безиностанция .

• 0

#27 tonywoolf

tonywoolf

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 329 Мнения:
  • Кара:Accord 2002 SE, 2.3, F23Z5, CL3, automatic | Jazz 2003, 1.2 i-DSI

Публикувано 28 февруари 2015 - 09:05

колега от Дега леко завишен разход нямаш ли аз съм пълнил от там 3-4 бутилки газ защото имам и отстъпка ? като цяло е ок но все пак ?

Не съм я карал зимно време достатъчно на бензин, за да знам колко гори през този период, но последния път заредих 15 литра LPG за изминати 150 км. Винаги зареждам пълна бутилка. Засичал съм 10-12л./100км., в зависимост колко време съм седял по задръствания. Извън града е падала до 9-10. Няма много голяма разлика градско/извънградско, което е странно. Общо взето съм доволен от ГИ, мърка като коте на газ.

• 0

car.jpg

#28 gax

gax

Новак

• Член
  • Pip
  • 48 Мнения:
  • Кара:Honda Accord K20A6
  • Място:Пазарджик

Публикувано 01 март 2015 - 10:55

Зареждам от фирмени, където е най-голяма отстъпката - Газпром, Еко и Лукойл. При Газпром зависи от часа и деня (Неделя), а Лукойл от деня. Еко е твърда отстъпката. Недостатък на лукойл е, че ползваш отстъпка само ако плащаш в брой - скоро не съм ги ползвал. 

Наистина зависи от колонката - веднъж на Приморско заредих 26л при условие, че бутилката ми е 25, а максимум трябваше да влезе 20 (Лукойл).

• 0
Аз използвам мигачите!

#29 StoychooBG19

StoychooBG19

Новак

• Новак
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • Място:Plovdiv

Публикувано 20 март 2015 - 14:21

OMV са най-надеждни за мен

• 0

#30 mirott

mirott

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 181 Мнения:
  • Кара:Civic К20А3; Аccord Tourer K20A6
  • Място:Вършец

Публикувано 31 март 2015 - 13:59

Газпром и Петрол. 

• 0

#31 dindin

dindin

СнегоХондка

• Делегат
  • PipPipPip
  • 1548 Мнения:
  • Кара:конджул
  • Място:Свиленград, Харманли, София

Публикувано 15 април 2015 - 09:58

Корекция, когато имам възможност ходя в SNG в Люлин, екстра е газта и харчи по-малко :-)

• 0

CRV II 2005 face/ RD8 / K20A4 / 5MT
ROMANO A.I.S. OBDII LPG

#32 wawa

wawa

Новак

• Новак
  • Pip
  • 9 Мнения:
  • Кара:HR-V

Публикувано 05 август 2015 - 20:36

Слагам на Еко по съвет на приятел, изминал няколко-стотин хиляди километра на газ в България. Според него газта от Еко най-малко замърсява филтъра за газта (спрямо газта от Лукойл, който задръствал този филтър значително повече).

• 0

#33 drakula

drakula

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:

Публикувано 05 август 2015 - 22:00

Точно с газ от ЕКО  изминавам най-малко километри. Най-много изминавам с Петрол, след това Ромпетрол и Топливо еднакви километри. И това зареждане от Варна и Пловдив, еднакво малко км минавам с газ от ЕКО-то!

• 0

#34 nekakvolice

nekakvolice

Новак

• Член
  • Pip
  • 33 Мнения:
  • Кара:Honda Civic - 6th Gen

Публикувано 14 август 2015 - 09:38

Здравейте, колеги!
Тъкмо се сдобих със Сивик и имам АГУ, искам да ви попитам ако имате наблюдения за следното:

Из различните мнения и теми прочетох че освен марката на бензиностанцията има значение и коя точно от вегирата е, дори и коя колконка е... Ако предположим, че най-честия ми маршрут е Студентски град-Ботевградско шосе (към края) къде бихте ми препоръчали да зареждам газ? Имам карта на ЕКО, за ОМВ до колкото знам отстъпка на газта няма, има един ромпетрол на ботевградско при сухата река, като за веригата май прочетох хубави отзиви.... И така - посъветвайте ме! :)

• 0

#35 dvd77

dvd77

Потребител

• Член
  • PipPip
  • 84 Мнения:
  • Кара:Honda accord 2006

Публикувано 14 август 2015 - 16:17

Gazprom!!! Това е бензиностанцията!!! Всички други яко лъжат за момента!!!
  • 0

#36 malak

malak

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 131 Мнения:
  • Кара:CL9
  • Място:SF,PLD

Публикувано 14 август 2015 - 18:25

Gazprom и аз много ги харесвах но и при тях е пак според колонката, например в Смолян ми наляха 53 литра в 48 бутилка, и харчих по 2 литра отгоре също гледам и тяхната газ е от газтрейд.

Та да обобщя важно е колонката и бензиностацията, работата е на пробра грешка.

Пример:
В Люлин махала има две ЕКОта близо до Била и до Хепи еми това до била колкото и да зарждам газта не става, това до хепи е в пъти по добре.
  • 0

#37 vpop

vpop

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 170 Мнения:
  • Кара:Legend KB1
  • Място:Sofia

Публикувано 16 август 2015 - 15:37

Да купуваш от Газпром или ЛукОйл е все едно да купуваш от лаФка - въпрос на принципи или липса на избор...

• 3

#38 Street-warrioR

Street-warrioR

мечтател....

• Член
  • PipPipPip
  • 1596 Мнения:
  • Кара:ше CRX 2g D16Z5, Civic 4g D15miniMe, Civic 5g D16A9, Civic 5g D15, Prelude 5g F20, и в момента Panda EJ D14.
  • Място:СФ / ВР

Публикувано 17 август 2015 - 08:10

Тия дни, като ходих до морето от София пробвах ЕКО, Ромпетрол и ОМВ. На ЕКО-то ми напълниха 28л. в 30л бутилка (като това ми е рекорд), на ОМВ - 26л и на Ромпетрол - 27л. Най-добре вървеше на Ромпетрол, най-хубава тяга имаше. На ОМВ беше най-спряла. Принципно доскоро зареждах само на ЕКО и вървежа беше до късмет... един път върви друг път неще... обаче май ще мина на Ромпетрол :) Като разход не мога да ги разгранича поради шофирането в различни условия, но май Ромпетрола пак бие другите по икономичност.

• 0

I don't really know where I'm headed, just enjoyin' the ride

Just gon' roll 'til I drop and ride 'til I die...

#39 Street-warrioR

Street-warrioR

мечтател....

• Член
  • PipPipPip
  • 1596 Мнения:
  • Кара:ше CRX 2g D16Z5, Civic 4g D15miniMe, Civic 5g D16A9, Civic 5g D15, Prelude 5g F20, и в момента Panda EJ D14.
  • Място:СФ / ВР

Публикувано 17 август 2015 - 08:12

П.П. До скоро бутилката ми не можеше да побере повече от 23-24л газ а сега побира 27-28... :punch:  :ermm:  :huh:  :confused:  :ranting:

• 0

I don't really know where I'm headed, just enjoyin' the ride

Just gon' roll 'til I drop and ride 'til I die...

#40 drakula

drakula

Потребител

• Член
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:

Публикувано 17 август 2015 - 08:45

Раздула се е от горещините :yes: , иначе аз съм доволен, както и преди съм писал от Ромпетрол, а напоследък и от Петрол!

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com