Jump to content
stanchevvv

Къде мога да видя лизинг схема на Хонда ?

Recommended Posts

Учудващо за мен в официалния сайт на Бултрако има цени само КЕШ, никъде няма схеми за лизинг...къде мога да видя такива схеми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудващо за мен в официалния сайт на Бултрако има цени само КЕШ, никъде няма схеми за лизинг...къде мога да видя такива схеми?

Дано да ти свърши работаhttp://www.honda-varna.com/leasing/index.htmlИзбираш лизингодател и въвеждаш в калкулатора различни схеми, а за конкретните лизингови условия най - сигурно е посещението на място в представителствата на Хонда, където подробно могат да се разиграват различни лизингови схеми съобразно желанията и възможностите на клиента !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото има различни схеми в зависимост от години, начална вноска, доказан или недоказан доход и най-важното, те не са лизингодател за да публикуват подобна информация, ползват няколко фирми с различни условия. Въпреки това пак може да се качи калкулатор, но както и да е. На място могат да ти извадят веднага. На какво си се спрял?

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o ами още няма да взимам нищо , но за близкото бъдеще ако се отвори възможност то ще е Хонда много ясно... не знам защо , но силното желание ми е Сивик тайп Р , а разума - CR-V. схемите ми трябваха просто за информация, за момента не ми се работи само за една кола, като увелича още доходите живот и здраве , ще започна да мисля по - сериозно на тая тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайп Р с първоначална вноска от 10% за 5 години ще ти е с вноска с около 1000лв на месец (без доказване на доходи). Разлика от по 10% в първоначалната вноска ти е около 100лв в месечната. В момента CR-V е с намаление, но цените са приблизително същите. С доказване на доходите е малко по-изгодно, но не всеки може да си ги докаже. Сумите са приблизителни +/- 50 лв месечно. Надявам се да съм ти бил полезен. Калкулатор, сметни си ги за по-точни стойности :o

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти за информацията... само не разбрах , значи ако докажа дохода си , ще излезне по изгодно..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доказан доход гарантираш платежоспособността си и лихвата ти е по-малка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...