Jump to content
gerenablue

проблем със скоростите

Recommended Posts

Здравейте колеги:) От известо време имам проблем при включването на скоростите, и най-вече от 5та на 4та. По рядко и на трета. Дали има проблем с кутията, или аз не правя нещо както трябва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОВЕРИ СИ ИМА ЛИ МАСЛО В СКОРОСТНАТА КУТИЯ

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро си виж нивото на течността в казанчето на помпата на съединителя....Можеш и да обезвъздушиш системата!Не е зле да напишеш повече за проблема, да не се окаже по-сериозен проблема.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите:) Само от 5та на 4та го прави, и то от 5 - 6 превключвания веднъж. Ако не влезе 4та, и и съм с по-ниска скорост, 3та влиза, после 4та ... и няма проблем. Нямам , или поне не знам да имам казанче на съединителя и къде са проверява маслото на скоростната курия :huh: Май ще се ходи на майстор ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето за маслото на съединителя е точно до това за течността на спирачките и е доста малко пак се долива с Dot 3 или Dot 4. Иначе маслото на скоростната кутия можеш да провериш като развиеш има една пробка отстрани намира се близо до маншона на карето коеот влиза в диферинциала, но това може да стане само отдолу на колата тоест на канал и колата трябва да е хоризонтална без вдигане на крик и т.н. за да прецениш нивот на маслото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от кога има казанче за "МАСЛОТО НА СЪЕДИНИТЕЛЯ"??? Съединителя е с спирачна течност!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...