Jump to content
mutii

Малък проблем с лети джанти

Recommended Posts

Взех си оригинални опелски джанти. Отивам на гумаджия да си взема втулки, обаче ми каза че много трудно ще се направят. Опита се той, направи ги, обаче влязоха малко със зор. Едната втулка при стягането на джантите се нацепи. Та въпроса ми е, трябваше ли изобщо да се слагат втулки или не. Четох из форума, че можело без втулки, други викат не и не знам какво да правя сега... ще бъда много благодарен, ако някои ме посъветва, какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си от София пиши на лично да ти кажа къде да отидеш и да ти решат проблема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Русе съм ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, но за там не мога да помогна! Най добре потърси стругар да ти ги направи по размер най сигурен начин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Опел не са ли 56.5?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 56.5 са, а на хондата са 56.1, което значи че трябва да се направи  втулка с дебелина  0.2 което ми се струва малко трудно. Аз също карам джанти с втулки от опел и нямам проблеми, малко ми тресе отзад около 120-130, но едната джанта е малко крива и предполагам че е от това. На волана не усещам нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпробива се примерно на 60 мм. и се прави хубава втулка на 56.1 мм. Аз съм така,все пак и стругара трябва да не е с ръце в г..а!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 1- караш си ги така, втулки с такива малки размери не могат да се направят

Вариант 2- разстъргваш централния и правиш нормални втулки

Вариант 3- продаваш ги и вземаш точните джанти

Редактирано от smoky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така както казах имам втулки. днеска карах със 120 да видя дали ще има някаква промяна в поведението на колата и честно казано не усетих нищо. волана си спи и нямах проблеми. само ме притеснява това с тези втулки дали е проблем, че влязоха със зор или да ги махна изобщо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...