Jump to content
r5gtr

Предни спирачки за 3-та генерация

Recommended Posts

Правя си в свободното време един телевизор , спирачките си работят, но искам за отпред нещо по-добро от плътния диск.

От какво става без никакво преправяне предни вентилирани дискове с апарати ? Мисля, че видях някъде за директна замяна с апарати и дискове от 6та.

Но кой мотор? Колко мм? Какво да търся?

Не целя да се изправя на предните гуми, т.е. без сериозни занимавания като помпи и серво. Отзад на тези кг. си е идеална и с барабаните. Отпред обаче ги прегрявам и посиняват, ако се спира агресивно.

Ей го дядката:

 

037869355-big.jpg?r=0

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос за ентусиазма и старанието ти. Великолепно изглежда! Относно спирачките може би ще ти е полезен fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той момчето, май я продава в момента колата, но ако следи още темата - спирачките на EW4, май така беше номера на мотора, който е с инжекцион, а не карбуратори е с вентилирани предни спирачки. ;) Предполагам, че прехвърлянето от такава ще е най-безболезнено. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с вентилирани, но не съм проучвал подробно въпроса с разликите. Знам само, че е с окачване и спирачки от CRX -1. Иначе си е оригинална 1.5 Si с EW3 мотор, 101коня и "пълна инжекция". Иначе видях обявата му и дано попадне в добри ръце. Ти не я ли искаш и какво направи с твоята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...