Jump to content
Данчо

Cs 1.6

Recommended Posts

та така...не бях пускал ЦС от години, и тази неделя се чудих кви да ги върша след което си инсталлнах цс....обаче ми е много размазана графиката, верно лап топа на ми е много добар обаче тая игра върви на секви бангии до колкото знам.На опциите, от там на видео опциите не ми дава да си направя COlour quality на 32 мбит.стои ми на 16.Местя го на 32, давам му апплай и то пак се връща на 32.Къде може да е проблема, и въобще ако го стартирам на 32мбит ЩЕ СЕ ОПРАВИ ЛИ ГРАФФИКАТА ИЛИ ПАК ЩЕ Е ГАДНА.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RENDER трябва да е OpenGL, а НЕ SOFTWARE :lol:

Другия вариант да ти е размазано ако не си сложил подходящата резолюция.

 

п.п. Ако го оправиш има да даваш кръгче с невървящия Акорд ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RENDER трябва да е OpenGL, а НЕ SOFTWARE :lol:

Другия вариант да ти е размазано ако не си сложил подходящата резолюция.

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво е това рендър и оупън ГЛ

там от където си гласиш да е на 16 бита. В горния ляв ъгъл даваш да е на OpenGL (в графата RENDER).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правя го и ми излиза от играта и ми исписва:The specified video mode is not supported .THe game will now run in software mode.Кво да правя сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правя го и ми излиза от играта и ми исписва:The specified video mode is not supported .THe game will now run in software mode.Кво да правя сега?

стъпка 1: Отваряш прозорецастъпка 2: Хващаш компастъпка 3: Пускаш го от прозореца. :):P Ами най вероятно нямаш драйвери за видео картата. Или неподдържа OpenGL (малко вероятно).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя лайнар дето ми е преинсталлнал уиндоус ми викам драйвери за видеокартата не трябвало.хубу ща търса ся...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Ако го оправиш има да даваш кръгче с невървящия Акорд :):P

ша видиш ти един невървящ акорд като взема б18-ката аз :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя лайнар дето ми е преинсталлнал уиндоус ми викам драйвери за видеокартата не трябвало.хубу ща търса ся...

Как няма да ти е размазано като нямаш драйвари :lol:;) ;) : ;)ако неможеш да намериш драйвари кажи ми името на видео картата и може да измислим нещо ;) Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоппала, следващ проблем.тука на другия ми комп си сложих ЦС-а че с терориста имаме един бас и ся тренирам много(това е тема на друг разговор).на всеки един сървър на който се опитвам да се свържа ми исписва : bad file server is enforcing file consistency for sprites/scope_arc_sw.tga моля за съвети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей голям си ламер. Така като те гледам ще ми миеш колата :rolleyes:

Айде да видиш че и аз съм човек : влизаш в директорията където си инсталирал ЦС. примерно

"D:\Games\Valve\cstrike\sprites" влизаш в папка "sprites" и триеш файла scope_arc_sw.tga .

Ако пак неще да влиза в сървърите теглиш си този файл от http://files.filefront.com/scope+arc+swtga...;/fileinfo.html и си го записваш пак в същата папка.

 

п.п. И да тренираш и да нетренираш пак ще ти кънти главата :ppp

п.п.п. тези проблеми се появяват май като слагаш хакчета :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голем хакер си ти.сичко знаеш.ноу комент повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че като работи в едасат ;> а може и да си сложил по-различна версия и затова само да виждаш сървара, но да неможеш да влезеш :D айде да ва пробвам някой път :rolleyes: ше ва замерям само с батериите на фенера :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да може.тая вечер ще играем.значи сме, аз, терориста, ти АЙДЕ ОЩЕ НЯКОЙ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше ва замерям само с батериите на фенера ;)

;):D:cool::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четирима станахме.бомба, още двама няма ли :unsure: много съм добър.еееееей ше ви смажа.сложете си скайп да мога тая вечер да направя една конферентна да се разберем и да влизаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам за CS говорите, мога да ви поканя да играете в един "home made" сървър, няма много хора но за сметка на това няма хакери и се играе спокойно.Всяка вечер след 20.30 играем, само познати сме за сега, затова заповядайте и вие да се постреляме малко.Има и сървър на CSSource, но там рядко влизаме, ама пък незнайно как сървъра е публикуван в разни листи из нета и влизат много чужденци, така че и там става игра.server CS1.6: cs.pix-l.biz или 84.54.191.237:27015server CSS: 84.54.191.237:27016

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте IP-то на сървара и да влизаме :unsure:аз съм с C S 1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

84.54.191.237

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега що няма кой да пуца :) айде да се разбереме от сега и да се сберем да щъкаме в Неделя примерно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Всяка вечер след 20.30 играем...

сега що няма кой да пуца :dry: айде да се разбереме от сега и да се сберем да щъкаме в Неделя примерно :rolleyes:

През деня почти всички сме на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз играя тук:195.214.255.206:27015опен 1 на матрикс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

терориста се скътава щото знае че го наказвам само с кит-а за обезвреждане по тиквата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терориста е ПРО за мен няма такава машини пък и линка си го доказва ,а аз научих просто да бягам от него :(;):angry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той е супер хакер бе.аз съм обещал че ще му кънти киферицата.просто само да не играе от тях че е хакер голем.той и в тая ранглиста сам си го е написал тфа.мани мани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам до колко си сигурен в това което казваш ,но познавам играчи които наистина изглеждат нереално добри и затова си мисля,че е възможно да си играе момчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той защото много знае , заради това сме се хванали на бас : аз ако спечеля ми пълни резервоара и ми измива колата собственоръчно. Той ако ме бие пълня резервоара на газка и й правя реглаж на клапаните :angry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами дай тогава да правим 2-ма срещу 1 да му помагам :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами дай тогава да правим 2-ма срещу 1 да му помагам :(

и на теб ли ти се мие кола :P хич не се връзвай на YordanIvanov , такъв ламер като него няма никъде :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами дай тогава да правим 2-ма срещу 1 да му помагам ;)

и на теб ли ти се мие кола ;) хич не се връзвай на YordanIvanov , такъв ламер като него няма никъде :angry:

 

ЕеЕеЕеЕеЕе Теро аз този път няма да ти играя от лаптопа :(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НаЕМНИК шегувам се че терориста е ламер бе човек.просто не ме познаваш как си говоря и за това така си мислиш.просто го гъбаркам.и не на зазка ами на ТАТРА трябва да пълни резервоар и да прави реглаж на клапани.това е баса ;) .пак казвам...само се гъбаркам с терориста :( и все пак си а ламер де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще се почваме ;) аз сега съм в 84.54.191.237 на колегата qni и чакам някой :rolleyes:

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ако желаете всички колеги довечера в 9 : 00 да влезнем в контрата и малко да поутпуснем IP: 84.54.191.237

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ако желаете всички колеги довечера в 9 : 00 да влезнем в контрата и малко да поутпуснем IP: 84.54.191.237

ВЪТРЕ СЪМ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде след час ще пробвам да вляза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да разцъкваме и в един от 2та сървара на МНЕТ ...аз съм админ и в 2та и ще бъдем с привилегии :lol:;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...